HOROSKOP NA SOBOTU 12. KVĚTNA

BERAN: Možná dostanete výhodnou pracovní nabídku. Nežeňte se do změny střemhlav. Dobře vše zvažte. Nenechte se tlačit k okamžitému

vyjádření.

BÝK: Zdá se, že vás čeká den plný překvapení. Vesměs budou příjemná, tak se nenechte znervóznit. Vaše nastavení na pevně daný řád sice vezme za své, ale usínat budete s úsměvem.

BLÍŽENCI: Čeká vás krásný den ve společnosti přátel. Jejich sdílené zážitky vás přivedou k novým nápadům, jak strávit letošní dovolenou.

RAK: Udělejte si radost. Projděte se po obchodech a kupte si třeba něco na sebe. Nezapomínejte se hýčkat. I vy si zasloužíte rozmazlování.

LEV: Pokud jste se rozhodli sobotní čas strávit v obchodním centru, neutrácejte za zbytečnosti, i když vám to třeba finanční situace umožňuje.

PANNA: Stereotyp je něco, co vám může maximálně vyhovovat. Proč byste se měli stresovat víc, než je nutné? heart Žárlivost není na místě.

VÁHY: Máte chuť vyhodit si z kopýtka? Nic by vám nemělo bránit, ani po finanční stránce nemusíte počítat každou korunu. heart Nedělejte si zbytečné iluze.

ŠTÍR: Víkend si rezervujte pro sebe a své záliby. Máte nárok na nicnedělání, zahálku. heart Pamatujte na to, že nic není jen černobílé.

STŘELEC: Rozhlédněte se kolem sebe, je vše tak, jak má být? Pokud ne, změny se nebudou dít, pokud k nim vy sami nedáte nějaký impulz.

KOZOROŽEC: heart Nezadaní mají nyní vynikající příležitost seznámit se s charismatickým člověkem. Zadaní si mohou užít nádherné chvíle plné erotiky.

VODNÁŘ: heart Péči a pozornost směrujte k tomu, koho milujete. Užijte si víkendový den při společných aktivitách, které vás těší, naplňují radostí.

RYBY: Jestliže řešíte majetkové či finanční nepříjemnosti, zkuste se od nich dnes oprostit. Pomohou vám vycházka do přírody, náruč partnera.

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 13. KVĚTNA

BERAN: Vaše nálada je na vrcholu. Přinese to nové nápady a chuť cosi realizovat. Můžete hned začít. Podmínky jsou ideální.

BÝK: Nebojte se experimentovat. Vyzkoušejte jakoukoli novou aktivitu. Vyplaví se vám hormony štěstí a budete se cítit blaženě. heart Nebuďte úzkoprsí.

BLÍŽENCI: Neplánujte žádné větší investice. V blízké budoucnosti přijde nečekané vydání, tak ať jste na to připraveni. heart Myslete dopředu.

RAK: Jděte ven a čerpejte ze všech krásných maličkostí, které vás dnes potkají. Když budete pozorní, uvidíte, že je toho pěkného všude kolem dostatek.

LEV: Snažte se nezatěžovat žaludek, odlehčete trávení zeleninou, ovocem. heart Vyhněte se Štírům a Býkům, v jejich společnosti nečekejte pohodu.

PANNA: Pokud se chystáte nakupovat, raději doma nechte platební kartu. S přiměřenou hotovostí alespoň ušetříte. heart Jednejte diplomaticky, s taktem.

VÁHY: Jestliže máte chuť podnikat něco nového, postavení planet máte na své straně. Ať se pustíte do čehokoli, výsledek by vás měl potěšit.

ŠTÍR: Ať máte v plánu cokoli, zbytečně neriskujte a nepřepínejte své síly. heart Že se v milostném životě neděje nic závratného, ještě neznamená, že za to můžete.

STŘELEC: Nemyslete tolik na to, co bude, soustřeďte se hlavně na to, co je teď, co prožíváte právě nyní. To totiž určuje vaši budoucnost.

KOZOROŽEC: Jestli chcete investovat, klidně můžete. Vaše peníze se mohou zajímavě rozrůst, tak se dobře poraďte a jděte do toho.

VODNÁŘ: Elán ani energie by vám chybět neměly, tedy relaxujte sportem, vyrazte na výlet. Čas přeje i spřádání smělých plánů do budoucna.

RYBY: Při manuální práci si skvěle vyčistíte hlavu, jak se říká. A pokud vás trápí problémy, možná při ní přijdete na nápad, jak je vyřešit.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2450846
DnesDnes625
VčeraVčera636
Tento týdenTento týden2877
Tento měsícTento měsíc1792

Partnerské weby

apartman banner