Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Vaši průvodci vás vybízejí, abyste se na svůj život podívali z ptačí perspektivy, s nadhledem. Spatříte hluchá místa, budete přesně vědět, kde máte rezervy, zjistíte, proč se někde nedaří. Pak se oprostěte od všeho, co vás svazuje a nedovolí vám se

posunout dál.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Naslouchejte více přírodě, procházejte se, vnímejte vše, co se kolem vás děje. Unikají vám důležité věci a přicházíte o krásu, která vám může zpestřit život, později dokonce ukázat nový životní směr. Pamatujte, že za peníze si tohle nekoupíte, ani díky nim nezmoudříte.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Sníte a zároveň svému „toulání v oblacích“ i rozumíte? Chápete sdělení, která se k vám v noci vkrádají a vyžadují vaši pozornost? Pokud máte nějaké vize, nebojte se jich, jen se je snažte pochopit, přijít jim na kloub. Vaše podvědomí pracuje naplno a nyní k vám i promlouvá.

Datel (21. 6. – 21. 7.)

Pokud se vám nedaří a vypadá to, že se všichni postavili proti vám, nemůžete se hnout z místa, je potřeba jediné - udělat radikální řez. Váš totemový ochránce i vesmír jsou s vámi, stačí, pokud budete důvěřovat znamením. Důležité také je, abyste znali svůj cíl.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Buďte pozorní, kolem vás se pohybují nedobří lidé s nekalými záměry. Na druhou stranu závist pramení jen z vlastní neschopnosti, pamatujte tedy, s kým máte co do činění. Nesvěřujte se každému, obklopujte se jen prověřenými přázeli. Nic se vám pak nemůže stát.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Bude vás lákat duchovní cesta, klidně se po ní dejte. Potkáte zajímavé lidi, poznáte nepoznané. Jen pozor, abyste tomuto světu nepropadli zcela, pokud nejste připraveni. Je nutné hledat rovnováhu mezi cestami v oblacích a realitou, životem v systému.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Měli byste vědět, kdy se dát na ústup a kdy zase tasit zbraň. Zatím se jen chaoticky pohybujete na bojovém poli, kdy zbytečně přicházíte o spoustu důležité energie. Sledujte tedy chvíli jen tak zpovzdálí, jak protivník jedná, co dělá. Lépe pak odhalíte jeho další plány.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Vede vás vesmír, má řád, ví moc dobře, kde máte být a s kým a také se postará, aby tomu tak bylo. Nemá význam s událostmi bojovat, vždy vyhraje osud. Zkuste si tedy připustit, že to nejste vy, kdo něco řídí a má dokonale pod kontrolou. Pak se vám povede skvěle.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Pokud jste dosud nesklidili ovoce své předešlé práce, můžete se těšit na úrodu právě teď. Očekávejte uznání, vaše snaha pomůže nejen vám, ale také okolí. Stavte ale hned další základy pro budoucnost. Jen sláva a ovace vám neumožní posouvat se kupředu.

Husa (22. 12. – 19. 1.)

Nespoléhejte slepě jen na to, co vidíte, co si můžete osahat, vypočítat. Zkuste používat všechny smysly, průvodci vám pomohou se soustředit. Meditujte, relaxujte. Pozorujte dění okolo sebe, můžete položit základy svému vyššímu já, pochopit souvislosti, zmoudřet.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Mezi přáteli a blízkými lidmi může docházet k bouřím, k roztržkám. Nyní se ale ukáže, kdo má vedle vás stále místo a kdo již ne. Všichni, které potkáte, mají ve vašem životě místo, někteří však jen na krátkou dobu. Je na čase si vytvořit nový okruh lidí, kteří vás posunou dál.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

Věnujte se svým myšlenkám, pročistěte je. Tělo k vám také promlouvá, říká vám přesně, kde byste měli přidat nebo naopak zvolnit. Mysl tyto procesy rozpohybuje. Fyzické i mentální tělo spolu ovšem dokonale ladí a je na vás, zda tento soulad ještě více podpoříte.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2475551
DnesDnes140
VčeraVčera579
Tento týdenTento týden1892
Tento měsícTento měsíc7181

Partnerské weby

apartman banner