Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Není důvod k obavám z poznání nepoznaného, zkuste tzv. zabrousit do oblastí, které vás lákají a dosud jste neměli odvahu se na ně podívat blíže. Je skvělá doba k získání nových zkušeností, znalostí. Pokud vás napadlo

dokonce se v některém směru i vzdělávat, vzhůru do toho.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Máte obrovský potenciál, vnitřní sílu, kterou je nutné jen probudit k životu. Postavte se neznámým věcem, běžte naproti novým možnostem. Nejspíše vás překvapí, kolik toho ovládáte, co všechno se ve vás skrývá. Život najednou dostane zcela jinou, krásnější, podobu.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Pokud vám někdo nepřeje, dokonce proti vám brojí, přestaňte se litovat a povzneste se nad to. Vaši průvodci pro vás mají jasný vzkaz - chtějí, abyste přes veškerou nepřízeň osudu mysleli pozitivně. Blíží se doba, kdy právě díky optimistickému přístupu můžete měnit doslova svět.

Datel (21. 6. – 21. 7.)

Zaměřte se na temné stránky vašeho já, pracujte s tím, co víte, že byste měli změnit. Nehledejte stále jen chyby v ostatních, nežehrejte na osud. Nikdo se nenarodil proto, aby trpěl, nikdo tu není za trest. Jste tu proto, abyste se učili pochopit smysl bytí a žití.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Postavte se klidně nepřátelům, ale zároveň jednejte v klidu a s pokorou. Emocemi toho moc nezmůžete, ale ukážete-li nadhled a jasnou mysl, odzbrojíte naprosto všechny kolem sebe. Síla vašeho totemového zvířete vás neopustí, je schopné plout s jistotou proti proudu.

Medvěd (22. 8. – 21. 9.)

Žijte v úctě nejen k ostatním, ale hlavně k sobě. Hledejte lásku, své vnitřní štěstí. Neklaďte nikomu podmínky, možná změníte svět kolem sebe k nepoznání. Začněte tím, že jeden den věnujete jen sobě, svým myšlenkám a do ničeho nebudete zasahovat. Srovnejte si priority.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Zjistíte, že vše chce svůj čas, že vše přichází v pravou chvíli. Výsledky předešlé a tvrdé práce se objeví právě nyní. Začnete sklízet, co jste zaseli, dostaví se úspěchy. Pokud se vám ale nebude dařit podle vašich představ, hledejte, kde jste udělali chybu a napravte ji.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Dobře popřemýšlejte o tom, kam a do koho vkládáte energii. Někde totiž jednoznačně plýtváte. Nejen, že se vám tedy nic nevrací, ale vaše snaha se dokonce může otočit proti vám. Jsou lidé, kteří o vaši pomoc nestojí, byť jsou vaše úmysly naprosto nezištné.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Vypněte, myslete na své sny, nejedná se o nic, co je nereálné. Můžete být svobodní a nespoutaní, kdy si vzpomenete a nutně se nemusíte stavět proti všem. Jen světu ukažte, že se dokážete radovat, že věříte sobě i svým cílům. Pak roztáhněte křídla a leťte.

Husa (22. 12. – 19. 1.)

Zkuste se podívat na svět znovu dětskýma očima. Odpoutejte se od věčných starostí a problémů. Pokud se jimi budete neustále zaobírat, zůstanou vám, nikam neodejdou. Ale zamyslete se, dá se jich celkem snadno zbavit. Pamatujte, že pánem situace jste jen vy sami.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Mít sny je v pořádku, je to dokonce životní nutnost, abyste měli šanci měnit zaběhnutý stereotyp. Pokud se vám zatím nedařilo podle vašich představ, není nutné hned házet flintu do žita, jak se říká. Dejte svým cílům šanci a také dostatek času. Pak se začnou dít divy.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

Máte dar, díky němuž můžete měnit chod událostí, a to jen svým postojem a přístupem. Otázkou je, zda jej využijete tím správným způsobem. Průvodci vám pomohou, hovořit k vám ale budou svým vlastním jazykem. Hledejte klíč, čtěte dobře všechna seslaná znamení.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2449711
DnesDnes126
VčeraVčera531
Tento týdenTento týden1742
Tento měsícTento měsíc657

Partnerské weby

apartman banner