1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Měli byste více věřit, ať už se jedná o vaše sny či moc Vesmíru. Zeptejte se tedy sami sebe, pro co žijete. Budete-li znát konkrétní odpověď, snáze dokážete za svými cíli jít. A

nebojte se překážek, ty znamenají jen to, že se máte z něčeho poučit, abyste se příště vyvarovali chyb. Vždy jednejte s rozmyslem.

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Můžete klidně zabojovat, prosadit své vlastní zájmy a nenechat si tak ujít žádnou příležitost. Ba co víc, nepotřebujete nutně žádná ostrá slova. Váš totemový ochránce vás vyzbrojí houževnatostí, která bude umocněna charismatem a umem přesvědčovat. Využijte tohoto období ke splnění svých tajných přání.

Jelen (21. 5. – 20. 6.)

Vaše slabosti mohou být nyní vaší devizou. Nebojte se postavit za to, co chcete, udělejte ze svého strachu přednost. Pak se stanete neporazitelnými. Váš totemový ochránce je s vámi, pomůže vám posunout se a ukázat světu, co vše ve vás dřímá. Máte svůj sen? Pak se nenechte svést z cesty nikým a ničím.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Obklopujte se hlavně těmi, kteří smýšlí stejně jako vy, mají stejné cíle. Můžete si tak navzájem předávat cenné rady a zkušenosti. Pro svou věc nepotřebujete nic jiného a k cíli se dostanete snadno a rychle. Na své cestě nezapomínejte na úsměv, ale hlavně na ty, kteří vám byli oporou a pomohli vám.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Jste příliš svázáni svými vlastními nároky – na sebe i na druhé lidi. Měli byste zvolnit, k cíli tak dojdete možná trochu později, ale připravení a šťastní. Nemusíte mít nutně vše hned, vždyť každá situace potřebuje prostor. Takže máte na výběr - buď štěstí a radost, nebo hektiku a stres.

Medvěd (22. 8. – 21. 9.)

Svůj život si řídíte jen vy sami. Pokud se vám tedy nedaří, nehledejte viníky nikde jinde než ve svých krocích a rozhodnutích. Někde děláte chybu a dost možná i opakovaně. Zkuste zapátrat po příčině, nebojte se opustit zažité vzorce a přistoupit na nutné změny. Ty znamenají jediné – vaše cesta potřebuje nový směr.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Zapomeňte na všechna příkoří z minulosti. Podívejte se na ně z jiného úhlu pohledu. Díky všemu zlému jste dnes tam, kde jste. A je to tak špatné? Pokud ano, začněte svůj život od základů měnit. Jestli spokojeni jste, není důvod se trápit tím, co bylo. Žijte přítomností, myslete pozitivně, průvodci vám rádi pomohou.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Nečeká vás sice lehké období, ale Vesmír vás má jen vyzkoušet z toho, jak zdatní jste. Více věřte svému úsudku, nebojte se ozvat, pokud se vám nebude něco líbit. Když to sami nedovolíte, nemůže vás nikdo brzdit v rozvoji. Postavte se tedy osudu a bojujte, ale hlavně s lehkostí a dobrými úmysly.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Máte velké štěstí, na vaší cestě jsou s vámi totemoví ochránci a jsou ochotni opravdu poctivě a tvrdě pracovat. Padnout vás nenechají, každou složitou situací projdete lehce a bez komplikací. Máte před sebou nelehké rozhodnutí? Jděte mu naproti, jedná se o životní výzvu a je potřeba ji zdolat.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Jste v bezpečí, přestože to tak zrovna nevypadá. Dostanete druhou šanci, osud vám nachystá nové možnosti. Strach je tedy nyní jen vaší slabostí, nikam vás nedostane. Naopak, stal by se vaší brzdou. Není to tak složité, abyste ho dostali pod kontrolu. Nemyslete tolik na to, co by se mohlo stát, ale na to, že vše dobře dopadne.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Přílišná nedůvěra vás bude jen dále zatěžovat a srážet opakovaně na kolena. Odpusťte konečně, i když to nebude snadné, těm, kteří vám ublížili. Odpoutejte se od příkoří. Dejte novou šanci lidem ve vašem životě a uvidíte, že se začnou dít dobré věci. A také už se nezabývejte tím, co nemůžete změnit. Soustřeďte se jen na budoucnost.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Vaši průvodci vám ukáží, jak chutná svoboda. Dobře si všímejte tohoto úchvatného pocitu a nechte se jím vést. Všechna pouta si nasazujete dobrovolně, stejně tak je ale můžete sejmout. Važte si této příležitosti a odpoutejte se od závazků, které vás stahují k pomyslnému dnu. Čeká vás velmi povznášející období.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2457989
DnesDnes420
VčeraVčera695
Tento týdenTento týden1115
Tento měsícTento měsíc8935

Partnerské weby

apartman banner