02I268741HOROSKOP NA SOBOTU 9. ÚNORA

BERAN: Využijte den k dočerpání energie. Tu fyzickou obnovíte nejlépe procházkou v přírodě. Všímejte si detailů a radujte se z maličkostí.

BÝK: Dnes máte špatný den. Nepouštějte se

do žádných důležitých rozhodnutí a určitě nepodepisujte žádné smlouvy. Co můžete, to odložte na jindy.

BLÍŽENCI: Věnujte se odpočinku a najděte si chvilku jen pro sebe. Třeba se začtěte do oblíbené knížky nebo si dopřejte koupel s voňavou pěnou. Zkrátka relaxujte.

RAK: Pokud  to mezi vámi a partnerem vře, nechte věcem volný průběh. Vyrazte raději s rodinou na výlet. Nebo zajděte na oběd či večeři.

LEV: Neutrácejte za zbytečnosti, i když vás slevové akce v obchodech svádějí k tomu, abyste si dopřávali víc, než jsme měli v úmyslu. ♥ Láska je na bodu nula.

PANNA: ♥ Zapomenout na starosti a užívat si s člověkem, kterého máte rádi - to je to, co nejvíc potřebujete. Hvězdy soudí, že jste naladěni na stejnou vlnu.

VÁHY: Jestliže vám někdo připomíná, že život není jen o práci, pak si vezměte jeho slova k srdci. Víkend je od toho, abyste si užívali a dostatečně relaxovali.

ŠTÍR: Pohodlí domova, důvěrně známé prostředí budou pro vás ideálním místem pro odpočinek. Nemyslete si, že musíte být stále aktivní, něco podnikat.

STŘELEC: Pozor na peníze a ztrátu v tomto duchu. Nenoste u sebe větší hotovost, dobře si hlídejte peněženku a platební kartu. Nepůjčujte nikomu větší obnos.

KOZOROŽEC: ♥ Udělali jste dnes již někomu radost? Nečekejte jen na vhodnou příležitost a prostě si den užijte jako slavnostní. Co takhle romantická večeře ve dvou?

VODNÁŘ: Intuice vás dnes rozhodně nezklame. Právě díky ní zvládnete i situace, které by vás jindy stály spoustu starostí.

RYBY: Vyrážíte-li do obchodního centra, hlídejte si peněženku i doklady. ♥ Můžete přijít o nějaké iluze, falešné představy.

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 10. ÚNORA

BERAN: Nikam dnes nechoďte. Jako společníci byste mohli být považováni za škarohlídy. Raději si najděte tichý koutek a začtěte se do knížky.

BÝK: Volný den věnujte odpočinku. Potřebujete nabrat síly. Vycházka do přírody a nové vjemy vám pomohou, abyste se cítili lépe.

BLÍŽENCI: Pokud jste odmítli poslouchat signály svého těla, asi se dnes necítíte příliš dobře. Zalezte si pod peřinu, dopřejte si bylinkový čaj a odpočívejte.

RAK: Možná se o vás pokouší nějaký bacil. Nepodceňujte situaci a nakupte si zásobu medu, zázvoru a citronu. Zalezte do peřin a relaxujte.

LEV: Jestliže máte pocit, že se vám smůla lepí na paty, postavte se osudu. Máte na to, abyste byli spokojení. ♥ Vyhněte se Štírům. Setkání by vám nic pozitivního nepřineslo.

PANNA: Myslete na naplnění rodinné kasy, hledejte způsob, jak si finančně polepšit. Bez práce, bez tvůrčího přístupu to určitě nepůjde. ♥ S Blíženci je malér na spadnutí.

VÁHY: Nestěžujte si, že nemáte čas. Ten si musíte udělat. Víkend by měl být ve znamení rodinné pohody, přátelských setkání. ♥ Před svobodnými jedinci se rýsuje nový vztah.

ŠTÍR: Nečekaná návštěva, cizí starosti vás mohou trochu vyvést z míry. Důležité bude, abyste byli ochotni pozorně naslouchat. ♥ Nic vám nebrání uskutečnit plány.

STŘELEC: Karma se ozve a nebude se vás vůbec ptát, zda si to přejete a zda se vám to líbí. Tak ji jen přijměte a sledujte, co se bude dít.

KOZOROŽEC: Můžete si užít skvělý den plný pozitivních zpráv. Máte se tedy opravdu nač těšit. ♥ Přeneste svoji dobrou náladu i na partnera.

VODNÁŘ: Pomýšlíte na změnu zaměstnání nebo bydlení? Potom zbystřete. Jak se zdá, rýsují se šance, které lze využít.

RYBY: Neztrácejte elán a naději, i když asi všechno nepoběží podle vašich představ. ♥ Aspekty nevylučují emoční výkyvy.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2457963
DnesDnes394
VčeraVčera695
Tento týdenTento týden1089
Tento měsícTento měsíc8909

Partnerské weby

apartman banner