Paní Daniela T. z Jesenicka redakci požádala: „Vím, že se říká, že má každý člověk svého strážného anděla a že lze anděly žádat o pomoc v jakékoli situaci. Ale pak jsem slyšela také o pozemských andělech. To je jiná kategorie, prý vypadají jako lidé a také tak žijí. Můžete o nich napsat něco víc? Třeba jak se poznají…“
O pozemských andělech píše ve svých knihách doktorka psychologie a veganka Doreen Virtue. Termín pozemský anděl v sobě prý prakticky zahrnuje všechny šiřitele světla, kteří přicházejí na tento svět s posláním pomáhat, léčit, konat zázraky.
Charakteristika pozemských andělů
Provázejí je pocity odlišnosti, odcizení, odtržení od druhých - nemohou „zapadnout“. Mají zvýšenou citlivost vůči negativním podnětům z okolí, ať už se jedná o lidi, chemikálie nebo násilí v jakékoli podobě, nevydrží v davu, fyzické pocity a emoce druhých je „drtí“, vadí jim hluk. Intuitivně cítí, že mají určité poslání - učit a léčit druhé, pomáhat jim, inspirovat je. Mívají frustrující vztahy, vyrůstají v rodinách, kde je jim rodičovská láska odpírána, v dospělosti pak přitahují podobně založené partnery a přátele. Řada pozemských andělů má milostný poměr s nevěrnými či násilnickými, popř. odtažitými partnery. Cizí lidé jim ovšem projevují důvěru, svěřují se jim s problémy, někdy i velmi osobními záležitostmi. Pozemští andělé vypadají mladší, než ve skutečnosti jsou. Jejich život bývá poznamenán osobními i dědičnými závislostmi (mohou souviset s jídlem, drogami, alkoholem, cigaretami). A dalším ze znaků je zvonění v uchu. Většina pozemských andělů ho vnímá, ozývá se z ničeho nic nebo ve stresových situacích a podobně. Ve skutečnosti jde o kódované informace z duchovních sfér, obsahují instrukce týkající se konkrétních misí.
(cul)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2552699
DnesDnes338
VčeraVčera666
Tento týdenTento týden3616
Tento měsícTento měsíc2875

Partnerské weby

apartman banner