Každý je strůjcem svého štěstí. Někdy se daří více, jindy méně. I myšlenkami si lze štěstí přivolat. Jak na to?

+ Přejte si vždy v přítomném čase a

formulace by měla být jednoduchá a srozumitelná. Čím přesnější je, tím přesněji bude přání vyplněno.

+ Je vhodné si každé přání napsat na papír, tak mu dáte „hmotný“ rozměr. Posílíte tím energii přání a také si budete přesně pamatovat jeho formulaci.

+ Své přání vnímejte jako ryze soukromou věc a raději se o něm nikomu nezmiňujte. Stálým „omíláním“, ale také nepřejícností a závistí druhých se oslabuje energie přání.

+ V případě, že začnete pociťovat pochybnosti, přání si opakujte. Čím častěji a intenzivněji budete své přání opakovat, tím se budou vaše šance zvyšovat. Nejlépe je mít svoje přání napsané na kouscích papíru a mít je stále na očích - třeba na zrcadle v koupelně, na okraji monitoru. Pokud jedete metrem, autobusem, vlakem, zavřete oči a vciťujte se do svého přání.

+ Soustřeďte se na energii svého přání a prožívejte každý den tak, jak se domníváte, že se budete cítit, až se vám přání opravdu splní. To „přitáhne“ očekávanou událost do vašeho života. Jestliže přijmete fakt, že zázraky se dějí, pak všechno, co se bude dít, bude zázračné. Těšte se, začněte vyzařovat energii a radostné očekávání.

+ Oslavte každý svůj drobný úspěch, to vás posílí ve vaší víře.

(žuk)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2589497
DnesDnes328
VčeraVčera716
Tento týdenTento týden2744
Tento měsícTento měsíc19861

Partnerské weby

apartman banner