Každý z nás touží vést spokojený život, mít dost peněz na vše, co je třeba. Může nám k tomu pomoci rituál? Tak to vyzkoušejme!

Kartářka a věštkyně Michaela Kudláčková například v této

souvislosti považuje za skvělý jeden starý rituál z Irska. Jde o magický postup, který pomáhá v přítomnosti změnit či přitáhnout události budoucnosti. A jeho prostřednictvím prý lze dosáhnout i lepšího rodinného rozpočtu, profesního úspěchu, štěstí.

Rituál Slunce a Luny

Dělá se na zahradě či někde v přírodě o novoluní nebo v den Slunce, kterým je neděle. Úplně nejlepší je vybrat si neděli, když je novoluní a nebo Luna přibývá a den je slunečný. Vybereme si místo, kam dopadají sluneční paprsky, a dáme tam jednu misku s rýží nebo čočkou a druhou s vodou (měla by být minerální). Po stranách mističek zapálíme zlaté svíčky.

Zatím, co hoří svíce, probíráme nějakou dobu rukou rýži nebo čočku a myslíme na to, že se máme skvěle, daří se nám finančně, máme radost z práce a podobně. Potom na čistý papír napíšeme slova, která pro nás znamenají výsledek hmotného úspěchu (zaplacené složenky, úspěšné splácení hypotéky, opravený dům, bezproblémové placení nájmu, leasing, třeba i dárky pod stromečkem atd.). Nakonec se zadíváme do misky a pevným hlasem řekneme: Vejdi slunce do těch darů, ať život můj je plný zdaru. Ať hřeje mě úspěch a štěstí, jak zlato paprsků cesty. Staň se!

Energeticky aktivovanou rýži nebo čočku následně vysypeme opatrně do misky s vodou a postavíme ji na papír se slovy. Další den, při východu slunce, vysypeme obsah misky do tekoucí vody a papír zahrabeme do země na slunném místě. Cestou domů se neohlížíme a myslíme pouze na to, že hmotné problémy zůstaly za námi. Země ohlídá vše, co jsme si přáli, a voda odnese veškerou smůlu i nezdary.

(šál)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2584176
DnesDnes703
VčeraVčera739
Tento týdenTento týden3069
Tento měsícTento měsíc14540

Partnerské weby

apartman banner