Říká se jí sukuba, jedná se o démona ženského a lidi ovládá hlavně pomocí sexu. Útočí nejvíce na mnichy, ale ke svým záměrům si vybírá jednoduše jakékoli muže. Díky sexu je ovládá, a pokud se mu podaří je uchopit zcela do své

moci, následuje smrt. Útočí ale i na ženy, má i svoji mužskou podobu, té se říká incubus.

Slovo succubus se dá přeložit jako „ležeti vespod“ a dle toho se usuzuje, že právě sukuba je pouze ženského pohlaví. Muže láká hlavně ve snech, nejprve s nimi jen tak laškuje, pak přejde k sexu. Ti podléhají, dokonce se stávají na takovém sexu závislí. Jenže pokud to dojde až sem, vždy následuje usmrcení oběti.

Kladivo na čarodějnice

Kniha, která vznikla proto, aby umožňovala rozpoznat skutečnou čarodějnici, se o tomto démonu také zmiňuje. Je tam popisován jako lstivý sběrač semena mužů, se kterými démon spal. Semeno pak mělo sloužit k oplodňování žen, jež přiváděly na svět další démony.

K odebírání semene a následného oplodňování žen docházelo na čarodějnických sabatech, kde se hojně obcovalo s ďábly. Takto oplodněná žena byla velmi nebezpečná hned dvakrát. Za prvé proto, že měla porodit démona, za druhé proto, že sama byla čarodějnice. Na hranici tedy končily i ženy těhotné.

Vypočítavé svádění

Démon si ke svému řádění vybírá hlavně muže, kteří sexuálně strádají. Proto to také byli mniši, které sukuba hojně navštěvovala a velmi intenzivně intimně naléhala. Démon na sebe bere podobu půvabné ženy, která začíná velmi něžně, jenže postupně hodně přitvrzuje.

Čarodějnice byla i díky tomu odhalena poměrně snadno. Přistižena byla, jak kopuluje, přestože partner vidět nebyl. Pak také vypovídala, že sex byl hodně bolestivý a sperma velmi studené.

Nebezpečná milenka

Svůj kontakt se sukubou popisuje i Denis W., Američan, který se svou ženou koupil dům u jezera Okeechobee. Vysněný dům chvíli opravdu sloužil jako oáza naprostého klidu a pohody. Manželé plánovali, že v domě budou jednou vyrůstat i jejich děti.

Denis ovšem začal hodně pracovat, musel splácet hypotéku a na domě také byla spousta práce. Jejich sexuální život tak měl velké trhliny. Spát chodil unavený a bez myšlenky na intimnosti se svou ženou. Nejspíše tak připravil opravdu hodně dobré podmínky pro návštěvu sukuby.

Své erotické sny, které začal mít, před svou ženou nezmiňoval. Popisuje však, jak ho začala navštěvovat krásná a mladá žena. Něžně ho hladila, líbala, z počátku šlo jen o petting, tedy jen předehru a milé svádění. Jenže krátce po tom došlo dokonce i na sex. Překvapila ho intenzita, jež žena při sexu vyvíjela.

Jednoho dne ale místo krásné milenky během radovánek spatřil ohavnou stvůru, začala ho dokonce škrtit a jinak zraňovat. Bránil se. Co ho však překvapilo nejvíce, byly šrámy na těle, které nemizely ani po probuzení. Denis se ze strachu svěřil manželce a společně zavolali lovce duchů, kteří přítomnost démona potvrdili. Bohužel, jediným možným způsobem, jak se démona zbavit, bylo opustit dům navždy. Po nějaké době se tedy skutečně odstěhovali a dům prodali.

Zda je tedy takový démon skutečný a zda opravdu hrozí, že vás ovládne a následně dokonce usmrtí, nelze zcela prokázat. Ovšem jeho skutečnost nelze ani vyloučit.

Naďa Kučerová

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2452545
DnesDnes452
VčeraVčera570
Tento týdenTento týden452
Tento měsícTento měsíc3491

Partnerské weby

apartman banner