Energetického upíra najdete naprosto všude, v každou denní dobu, na rozdíl od upíra klasického. Může to být dokonce váš blízký člověk. V jeho přítomnosti se cítíte zmatení, nervózní, jste v napětí, je vám zkrátka mizerně. Dělíme je na

vědomé a nevědomé upíry. Ti, kteří se naučili sát z ostatních energii, jsou nebezpečnější než ti, kteří si energii berou nevědomě. 

Vědomý energetický upír

Tito lidé vysávají energii jiných, aby jim samotným pak bylo lépe. Problémem bývá, že si vytvářejí závislost a díky tomu neustále vyhledávají oběti, protože jinak si energii doplňovat neumějí. Vědomého energetického upíra poznáte snadno. Potřebuje totiž nejprve svou oběť „odzbrojit,“ destabilizovat. Dosahuje toho ponižováním, křikem a nadávkami, případně fyzickým násilím. Může ale volit i mírnější, o to nebezpečnější, taktiky. Neustále na vás visí, obtěžuje vás, ačkoli nemáte náladu poslouchat jeho výlevy. V momentě, kdy je oběť po útoku „rozhozená“ - rozzuřená, pláče, je v depresi či vystrašená , uvolňuje se energie, kterou přebírá útočník. V tom momentě se nadechne, je mu skvěle, zatímco oběť je psychicky zcela na dně. Jde tedy o typ lidí, kteří neustále vyvolávají hádky, útočí i fyzicky, ponižují druhé.

Nevědomý energetický upír

Musí mít zdroj energie neustále vedle sebe a nehodlá se ho vzdát. Často tak fungují některé matky. Své dítě - zdroj energie - chrání natolik, že kohokoli jiného jsou schopny nemilosrdně odstranit, a to jakýmkoli způsobem. Z praxe je známo dost případů, kdy se takto stále vysávané děti neosamostatní, nezaloží rodinu a s matkami žijí až do jejich smrti. Reakce na snahu dětí odejít jsou totiž podrážděné až hysterické, dojde na výčitky a pláč, prosby, citové vydírání. Někdy jsou ale upíry naopak děti,  mohou jimi být partneři, kamarádi, spolupracovníci...

Jak se bránit

Je dobré do prostoru vydávali jasné signály, že těmto praktikám nejste přístupní. Vyhnou se vám obloukem a budou hledat zdroj jinde. Pokud již máte energetického upíra vedle sebe, není nic ztraceno. Jen musíte ukázat, že jako zdroj již nejste k dispozici. Často je nutné vzdát se partnera, kamaráda, změnit práci. Ale nejprve si zkuste vytvořit ochranu.

Vajíčko

Udělejte si pohodlí. Zavřete oči a pravidelně dýchejte.  Představte si, jak se kolem vás tvoří obal ve tvaru vejce. Může mít jakoukoli barvu, ale doporučují se barvy světlé, nejlepší je zlatá. Posílíte tím svou auru, která nic nepropustí. Je dobré toto cvičení trénovat tak dlouho, dokud nebude stačit pouhá myšlenka na to, že obal máte. V přítomnosti energetického upíra ho pak právě pouhou myšlenkou aktivujete. Zaručeně tak skončí útoky.

Duševní čistota

Síla mentálního zdraví je naprostou nezbytností. Člověk, který je energeticky velmi silný, snadněji odbourává útoky energetických upírů. Lépe také doplňuje úbytek energie, pokud se již obětí stal.

Hodně spěte, meditujte a čistěte si hlavu od zbytečností. Odpočívejte podle potřeby vždy, když úbytek energie pocítíte. Nikdy v tomto směru své síly nepřeceňujte. Snadno se totiž může stát, že neodhadnete množství energie zbývající a náprava „škod“ při naprostém vybití - vyhoření - je pak velmi složitá a zdlouhavá. 

Naďa Kučerová

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2502628
DnesDnes133
VčeraVčera748
Tento týdenTento týden880
Tento měsícTento měsíc13974

Partnerské weby

apartman banner