Novoluní v Blížencích proběhne 5. června v 05.00 hodin a spolu s Venuší bude působit v tématech cestování, dopravní prostředky, vzdělávání a komunikace (v rámci psaného i mluveného slova). Venuše pozitivně ovlivní oblast dopravy a dopravních prostředků, lidé si mohou

vylepšovat svá auta či motorky. Novoluní přinese zkvalitnění přepravních služeb, zlepší se obecně komunikace mezi lidmi. Mars je stále v retrográdní fázi. Ve zpětném chodu setrvá do 30. června, poté opět nabere přímý směr a poputuje ze Štíra zpět do Střelce. To nás vrátí k nevyřešeným situacím. Úplněk vrcholí 20. června ve 13.02 hodin. Jde o druhý letošní úplněk ve Střelci, což je určitá anomálie. O úplňku se vše otáčí do jasných myšlenek a situací, které předtím vypadaly neřešitelně. Energie Střelce je o cestách, cizině, ale také úřadech a soudních záležitostech, rozšiřování vědomostí. Může být i o hledání cesty, která má jasný cíl, vede ke splnění touhy, snu.

BERAN

Slunce se pohybuje Blíženci, přináší pozitivní energii k cestování, psaní a komunikaci. Můžete si koupit nové auto nebo jiný dopravní prostředek. A koncem května se Mars přesouvá zpět do Štíra a otevírá nevyřešené záležitosti v souvislosti s penězi ve společném majetku s další osobou nebo bankou. Téma peněz bude aktivní po celý červen a červenec. Novoluní spolu s Venuší, která se pohybuje v blízkosti Slunce, vám otevírá nové cesty, dařit se vám bude v úředních věcech, při zařizování dovolené a plánování kurzů či školení. Slunce v Blížencích je o komunikaci a cestování, tedy můžete podepsat novou smlouvu, vydat knihu, koupit nebo opravit auto, vyrazit na cesty. Venuše vám přinese nové lásky, úspěch a peníze. Úplněk ukončí jakousi situaci související s úřady nebo soudy. Můžete dokončit školu či kurz, dořešit dovolenou v zahraničí. Slunce začne působit v oblasti domova a zázemí, můžete vylepšovat své obydlí či kancelář.

BÝK

Slunce a Venuše se pohybují Blíženci a o novoluní se k nim přidá Luna. Vytvoří vám vhodnou příležitost ve finančním a majetkovém nasměrování. Merkur v Býku přináší aktivitu do oblasti cest, psaného a mluveného slova. Měli byste o sobě dát vědět, využijte výhodného postavení planet. Mars vám vrací do života vztah, který není dořešen. Témata vztahů a dohod budou aktivovaná až do 3. srpna. Snažte se své pracovní a partnerské záležitosti dořešit. Černá Luna plující Štírem vás bude celý rok ponoukat, může iniciovat problémy ve vztazích. Bude vás nabádat k úvahám, zda v nich jste či nejste spokojeni. Přivede vám do života karmické, osudové partnery, stejně tak ale třeba zjistíte, že je vám ve vztahu dobře a úlety vzniklé pod Černou Lunou byly jen bláhovým poblouzněním. Platí to nejen o partnerských, ale i pracovních vztazích a dohodách. Úplněk uzavře a dořeší majetek, který máte ve společném vlastnictví s další osobou nebo bankou. Majetek a peníze si musíte dát do pořádku dlouhodobě a právě Mars v této oblasti bude působit do 3. srpna spolu se Saturnem, který prověří, zda to máte v pořádku a pod kontrolou. Ukončí se také nějaká situace spojená se sexem a sexualitou.

BLÍŽENCI

Blýská se na dobré časy. Vaším znamením se pohybuje Slunce, Venuše a od poloviny měsíce i Merkur. Planety vás nasměrují na novou cestu, lze začít realizovat nové projekty, vydat se vstříc čemusi novému. Novoluní vám přinese silnou energii, pocítíte chuť začít dělat něco jinak. Díky Venuši budete krásní a neodolatelní, nikdo vás nepřehlédne. Mars se vrací k tématu zdraví. Měli byste svou pozornost věnovat nemocem a zdraví, péči o někoho blízkého. Toto téma je otevřeno až do 3. srpna, pak budete celé léto zase řešit vztahy. Úplněk dokončí záležitosti vztahů pracovních i partnerských. Vnese do nich jasno, nastaví nová pravidla ve smlouvách a dohodách. Lze podepsat novou smlouvu a ukončit  starou, nevyhovující. Dlouhodobě si pohlídejte všechny vztahy, dejte si v souvislosti s nimi vše do pořádku. Mars se Saturnem prověří, kde jsou vaše vztahové hranice, co uděláte pro vztah nebo jeho konec. Přelom června a července otevře téma peněz a jiných hodnot. 

RAK

V tomto měsíci budete nejspíš rekapitulovat svůj život. Budete přemýšlet, co se vám povedlo a co není příliš zdařilé, jaké situace ukončit a v čem pokračovat dál. Mars se pohybuje tématy partnerství, děti a plodnost, výtvory a tvorba. Vrací zpět vše související s těmito tématy, budete to mít „na talíři“ celé léto. V červenci vás čeká novoluní ve vašem znamení, jež by mělo odstartovat novou životní cestu. Do té doby budete rozjímat. Úplněk dořeší a vnese jasno do oblastí zdraví, nemoc a péče o druhé. Koncem června vstoupí Slunce a Venuše do znamení Raka a tím dostanete potřebnou energii i chuť do života. Díky Venuši budete neodolatelní. Bude vás všude vidět, nikdo vás nepřehlédne. Planety vám zkrátka přejí, období těchto týdnů náležitě využijte!

LEV

Slunce se pohybuje Blíženci spolu s Venuší. Aktivují se vám cesty, cestování za vzděláním, dopravní prostředek, komunikace (mluvené i psané slovo). Novoluní otevře téma společnosti, přátel, určité skupiny lidí. Dostanete se tam, kam chcete patřit nebo zapadnout. Mars se vrací do oblasti rodiny, bydlení, domova a zázemí. Musíte si dát tuto oblast do pořádku. Černá Luna vás bude spolu s Marsem nutit změnit prostředí, dokud nebude podle jejich představ.

Úplněk ukončí a vnese jasno do témat děti, partneři, plody a výtvory. Lze ukončit nevyhovující partnerství či pracovní vztah, nebo naopak můžete navázat nové vztahy. Je vhodné dokončit své dílo, vyřešit situaci s dítětem. Tyto záležitosti si dejte do pořádku dlouhodobě. Mars se Saturnem totiž prověří, jak jste na tom právě v těchto oblastech, kde jsou vaše hranice a co jste schopni udělat pro vztah nebo pro jeho ukončení.

PANNA

Merkur se přesune do Blíženců a přidá se ke Slunci a Venuši. Vás to nasměruje na novou pracovní aktivitu. Novoluní vám přinese hodně energie a chuť do práce a ke zlepšení kariéry nebo pracovních podmínek. Pokud hledáte novou práci, červen takové změně nahrává. Jupiter s karmickým uzlem vás pomalu, ale jistě posunují správným směrem. Úplněk ukončí a uzavře témata domov, ženy v rodině a pracovní zázemí. Přinese jasno v souvislosti s bydlením. Kdo se chystá stěhovat, měl by mít jasnou představu. Mars couvá zpět Štírem a vrací vám nevyřízené záležitosti s autem nebo jiným dopravním prostředkem, s cestou nebo úředními dokumenty. Přinese zpět nedořešené záležitosti v souvislosti se sourozencem. Slunce se koncem června přesune do Raka, a tak vyrazíte do společnosti, mezi lidi a kamarády. Čeká vás měsíc návštěv a setkání.

VÁHY

Venuše se spolu se Sluncem pohybuje Blíženci. Planety vám přinášejí témata cesty a cestování, úřední a soudní listiny a dokumenty. Novoluní vnese nový směr do vzdělávání a rozšiřování vědomostí (může jít i o ezoteriku, duchovní a filozofická témata). Mars otevře k dořešení z minulosti témata majetku a financí (až do 3. srpna se jimi budete zabývat a pozor, do jara 2017 jste zatíženi Černou Lunou právě v této oblasti. Černá Luna bude leccos zdržovat a může vám nadělat problémy v souvislosti s penězi). Úplněk ukončí a vnese jasno do úředních jednání. Dořešíte dopravní prostředek, situaci se sourozencem, a pokud chcete studovat, mělo by vám do úplňku být jasno, kudy se chcete studijně ubírat. Planeta Ceres vám dává zabrat ve vztazích a spolu s Uranem může přinést zásadní zvraty v této sféře. Jde přitom jak o vztahy partnerské, tak pracovní. Koncem června a v červenci Slunce ovlivní vaši práci a kariéru.

ŠTÍR

Mars se pohybuje Štírem do 3. srpna. Nebudete vědět, kam dřív skočit, celé léto se nezastavíte. Černá Luna pluje ve vašem znamení a ztěžuje vám život, to potrvá až do jara 2017. Novoluní otevře témata peníze a majetek sdílený ve společném vlastnictví s druhou osobou nebo bankou. Můžete si finančně polepšit v pracovní oblasti. Směřují k vám peníze, konečně se vám otevřou finance a také sex a vše, co souvisí se sexualitou. Můžete potkat svou lásku, budou se vám zapalovat lýtka, budete hledat partnera na sex. Úplněk uzavře téma financí, planety vnesou jasno do oblasti peněz i majetku. Konec června a červenec příznivě ovlivní témata zahraničí, studium, úřady a soudy.

STŘELEC

Jupiter vám dlouhodobě přeje a napomáhá vzestupu vašeho života. Je před vámi řada situací, jež musíte ukončit a do úplňku uzavřít. Mars se vrací zpět a otevírá tajemství ukrytá hluboko v duši. Vše skryté vypluje na povrch. Do začátku srpna byste měli dořešit veškeré nevyhovující situace, které vyvstanou. Novoluní přináší nové dohody a smlouvy. Mohou být nastolena nová pravidla, podepsány výhodné smlouvy, domluveny podmínky. Otevírají se vám pracovní a partnerské vztahy a novoluní vás směruje k novému partnerství. Červnový úplněk (opět ve Střelci) uzavře rozjednané dohody. Do té doby byste měli mít jasno, jak dál ve vztazích - partnerských, rodinných i pracovních. Po úplňku si oddechnete, chmury odejdou, bude vám lépe. Koncem června a v červenci Slunce opře příznivé paprsky do oblasti sexu a peněz. Spolu s Venuší přináší sexualitu ve všech podobách. Pozor tedy na sexuální harašení a nepřístojnosti. Černá Luna by na vás vše prozradila, zvláště nevěru, k níž může dojít pod vlivem proradné Černé Luny. Planetka Ceres se přežene přes Uran v oblastech partneři, děti, plody a výtvory. Dostanete zabrat, musíte se rozhodnout.

KOZOROH

Měli byste vyjít mezi lidi, do společnosti. Mars vám otevírá dveře tam, kam chcete patřit a zapadnout. Případné chmurné myšlenky a nepříjemné pocity zažene novoluní, během něhož vám planety ukážou, jak správně žít, abyste byli v pohodě. Kdo je na tom psychicky dobře, je zdravý. Novoluní aktivuje vaše zdraví a zdravý životní styl. Myšlenky a komunikace se zaměří na děti, pracovní nebo životní partnery. Planetka Ceres přebíhá přes Uran v oblasti domova, rodiny a zázemí. Zřejmě zatoužíte po změnách v souvislosti s bydlením, řešit budete také ženy v rodině. Ceres vás nutí k plnému výkonu, díky tomu však přijde i sklizeň - úměrná vynaložené práci. Úplněk zvýrazní situaci, kterou byste měli uzavřít. Tento čas bude psychicky vypjatý. Trápí-li vás zdraví nebo zvažujete zdravotní zákrok, využijte následující čas. Do dalšího úplňku byste zdravotní stav svůj či osoby blízké měli dořešit. Pokud o někoho pečujete, pak se do měsíce tato situace ukončí. Koncem června a v červenci budete řešit vztahy, smlouvy a dohody.

VODNÁŘ

Černá Luna dlouhodobě působí v oblasti práce a kariéry. Vesmír vás bude tlačit k nastolení pořádku v oblasti kariéry a práce. Je to období, které rozmělňuje a pohlcuje vše, co je špatně. Je na vás, abyste to řešili a vězte, že když nyní v této věci něco podniknete, dostane se vám do roka odměny. Černá Luna připravuje vaši pracovní aktivitu na vzestup, rozmach a úspěch. Vesmír se postará, abyste se setkali s prací, která je pro vás vhodnější a díky níž si vyřešíte karmické úkoly z minulých životů. Počítejte s nějakým rozhodováním, jež bude mít zásadní vliv na vaši budoucnost v oblasti partnerství nebo pracovních aktivit. Budete přemýšlet, zda má vaše dosavadní práce smysl, nebo ji máte změnit a vrhnout se do nové aktivity. Novoluní vám ukáže novou cestu v oblasti pracovního nebo životního partnerství. Slunce pozitivně ovlivní oblasti tvorba, plody a děti. Nastává ideální doba k plození a tvorbě, Venuše podpoří váš úspěch. Myšlenky a komunikace se budou zaobírat tématy ženy v rodině, domov a zázemí. Úplněk uzavře vaše působení v určitém společenství, může též ukončit přátelství s určitou osobou. Na konci června a v červenci se budete věnovat svému zdraví a psychice. Budete muset udělat vše pro své zdraví nebo zlepšení svého vzhledu. Planetka Ceres přebíhá přes planetu zvratů Uran, a to v oblastech cesty, dopravní prostředek, úřady a vzdělávání. Dostanete zabrat, ale čeká vás odměna podle vynaloženého úsilí.

RYBY

V červnu se budete vracet k tématu z minulosti, kterým je cesta do zahraničí, vzdělávání. Pokud jste řešili úřady a soudy, pak i tyto záležitosti přijdou opět na přetřes. Planeta aktivity, Mars, vše otevře a přinese k dořešení. Novoluní odstartuje vše související s domovem a ženami v rodině, s bydlením a vytvářením lepšího zázemí. Novoluní bude asistovat i Venuše, příjemná planeta lásky, hodnot a krásy. Zkrášlíte a vylepšíte své obydlí či místo, kde pobýváte. Planetka Ceres přechází přes planetu zvratů, Uran, v oblasti financí. Pokud budete na tématu financí pracovat, dostane se vám odměny dle vynaloženého úsilí. Můžete vydělat, ale i prodělat. Záleží, jakým směrem se vydáte. Jste v dualitě a každá vaše část chce něco jiného. Neumějí se spolu domluvit, však jsou také astrologickou značkou pro Ryby dvě hlavy plující každá jiným směrem. Úplněk ukončí nějaké téma z oblasti práce a kariéry, uzavře jakousi důležitou životní situaci. Karmický Saturn po vás dlouhodobě chce, abyste si udělali pořádek ve svém životě. Toto téma opět otevře Mars v srpnu a září. Koncem června a v červenci se aktivují témata partneři, děti, plody a výtvory. Budete ve velmi plodném období, kdy můžete být oceněni, vytvořit velké dílo, případně počít dítě.

Intuitivní astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472940
DnesDnes345
VčeraVčera619
Tento týdenTento týden3355
Tento měsícTento měsíc4570

Partnerské weby

apartman banner