Slovo mandala znamená magický kruh. Kruh symbolizuje nekonečno, opakující se pochody, jeho střed znázorňuje dokonalost a sjednocení. Buddhistické mandaly jsou považované za meditační pomůcky, mnichům tvoří předlohu pro

určitou vizualizaci. V ezoterickém slova smyslu lze mandalu chápat jako „stvořenou bytost“ - nese poslání, jakýsi program. S tímto programem komunikuje naše podvědomí a vytváří prožitky, které jsou slovy nesdělitelné. Mandaly lze využít podobně jako afirmace. S jejich pomocí se můžeme zharmonizovat, naladit na vesmírné informační pole a případně z něj dokonce čerpat informace, které jsou našemu vědomí utajené. Díky Kristýně Štoskové Radové, která mandaly a energetické obrázky maluje, můžete sami na sobě jejich účinek vyzkoušet. Pravidelně pro vás vytváří mandalu, která souzní s tématem daného měsíce a pomůže vám překonat jeho nástrahy.

Květen

Květen je měsíc zasvěcený lásce. Vidíme to v přírodě kolem a cítíme to v sobě. Láska je slovo, které důvěrně známe, přitom jde o něco, co lze obtížně definovat. Slovo samo o sobě má limitující charakter. Láska má přitom mnoho podob. Není to momentální pocit, ale permanentní stav. Povznáší nás do jiné úrovně, v níž neexistují podmínky, hranice ani předsudky. Láska není závislá na vnějším dění, i když nám to tak připadá, protože jsme hodně zaměření ven a málo umíme vnímat to uvnitř. A ono je zrovna to naše „uvnitř“ plné lásky. Všimněme si, jak jsou věci propojené, jak spolu souvisejí. Kde je láska, tam je důvěra a spokojenost. Pokud nejsme schopni lásku cítit, pak na jejím místě převažuje strach, což vede k nedůvěře v okolí, ale hlavně v sebe sama. Vyměňme strach za lásku a svět bude hned krásnější a plný radosti.

(cul)

Kontakt: Kristýna Štosková Radová - 774 962 834, www.tanka.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2451472
DnesDnes569
VčeraVčera682
Tento týdenTento týden3503
Tento měsícTento měsíc2418

Partnerské weby

apartman banner