Naděžda Iždinská je jasnovidka a kartářka, která pochází z Ruska. Během své praxe se setkává se spoustou životních osudů a o některé příběhy se s námi podělila.

Za Naďou přišla žena ve věku kolem padesáti let, říkejme jí Marta. Vypadala

hodně unaveně, bez energie, zato měla dokonale načesanou hlavu. Na první pohled ale bylo jasné, že jí chybí životní elán.

Marta začala líčit své peripetie. Pracovala jako administrativní pracovnice - ekonomka. Ale do zaměstnání chodila jen z povinnosti, ačkoli patřila díky zodpovědnosti a zkušenostem mezi vynikající pracovníky. Jenže svou práci z duše nenáviděla, domů se vracela podrážděná. A manžel? Byl líný a nepořádný. Jen po něm uklízela špačky z cigaret a poztrácené ponožky. Však se také každý den hádali, až nakonec odešel k milence. Marta řešila, co dál se životem, když ani dcery už ji nepotřebovaly. Byly dospělé a měly své zájmy.

Po smutném vyprávění chtěla Naďa Martu trochu povzbudit, a tak jí pochválila účes. Eva pookřála, líce jí zrůžověly, oči dostaly jiskru. Moc ji to potěšilo, stříhala se totiž sama. A Nadě svěřila, že od dětství toužila být kadeřnicí. Jenže rodiče nesouhlasili a poslali ji studovat na vysokou školu. Když dodělala školu, našla si práci, vdala se… Žila obyčejným životem. Radost jí dělaly jen dcery, jinak se cítila prázdná a fungovala jen proto, že musela.

A co teď? Rodiče už zemřeli, manžel je s milenkou, dcery žijí vlastní životy a navíc nedávno přišla o práci, dostala výpověď. To byla smutná realita a Martu zajímalo, zda má její život vůbec nějakou perspektivu. Nějak neviděla důvod, proč žít, vidina stáří, nemoci a osamělosti ji přiváděla i na sebevražedné myšlenky.

Naďa vypráví: „Katy ukázaly změny. Hovořily o studiu, novém začátku, příležitostech. Naznačovaly, že do života Marty vstoupí další muž, také že dosáhne pracovních úspěchů.“

Eva na to, co jí Naďa ke kartám řekla, reagovala nahněvaně. Měla dojem, že ji klame ze soucitu, nic už od života nečekala. Naďa na ni poté trochu zvýšila hlas, nehodlala se nechat urážet. Vyprovodila ji rázně ke dveřím se slovy, ať rok počká a pak se může přijít omluvit. A dodala, že jen ona sama může napravit to, co se jí v životě pokazilo.

A jak to dopadlo?

Eva se objevila za rok a půl. Vypadala o deset let mladší a usmívala se, moc jí to slušelo. Donesla Nadě pugét růží a sošku anděla a začala vysvětlovat: „Po odchodu od vás jsem si najednou uvědomila, že se mi vlastně uvolnily ruce mohu začít dělat to, o čem jsem vždy snila. Tak jsem se zapsala do kurzu pro kosmetičky a kadeřnice. V bance jsem si vzala půjčku a vrhla se do podnikání. Otevřela jsem si salon Beautiful a brzy mi začaly přibývat spokojené zákaznice. Manžel se ke mně vrátil a chce začít znovu. A jak by ne, moc mi to prospělo, nevypadám špatně. Navíc vydělávám slušné peníze. Jenže mám i jiného nápadníka. Jde o vdovce, šarmantního muže, ačkoli je už v důchodu. Koho z nich si mám vybrat, poradíte?“

Naďa vzala karty a jejich verdikt následně potvrdil i numerologický rozbor. Naďa proto Martě jednoznačně doporučila, ať se neohlíží zpátky a vsadí raději na novou známost.

(zem)

Foto: Archiv Naděždy Iždinské a Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2470884
DnesDnes96
VčeraVčera623
Tento týdenTento týden1299
Tento měsícTento měsíc2514

Partnerské weby

apartman banner