Rituály nám mohou pomoci cosi změnit, nastartovat novou etapu v životě. S rituály aktivně pracuje astroložka a spisovatelka Martina Blažena Boháčová a na základě zkušeností ty nejlepší zařadila do svých publikací Kniha rituálů, Magické rituály a další. Jak uvádí, zejména každý úplněk a novoluní jsou

vhodné k rituálům. Podle toho, v jakém znamení probíhají, je třeba vybírat odpovídající záměr, cíl, aby byl jejich účinek umocněn.

Jak hodnotí Martina Blažena Boháčová nadcházející úplněk a obecně naladění měsíce května?

„Patří k těm silným, protože proběhne ve znamení Štíra, vrcholí 10. května ve 22 hodin 45 minut. Již několik dní před a hlavně několik dní po něm bude ovlivňovat naši psychiku. Ozvou se emoce uložené někde hluboko uvnitř nás - v podobě pocitů i v podobě situací, jež budou naše nervy šponovat. Je na každém z nás, jak si s tím poradí. Sílu tohoto úplňku už znaly kdysi babky kořenářky, které pod vlivem jeho mocných energií chodily sbírat bylinky a prováděly různé rituály. Bylinky pak používaly jak k odstranění zdravotních neduhů, tak proti kletbám a k rituálům na odstranění problémů. Kdo chce, může se osobně připojit k skupině lidí z celé republiky, pro něž dělám úplňkové rituály na dálku. Ti vždy obdrží po úplňku nahrávku meditace a výklad sebekoučovacích karet, takže zjistí, na jakém tématu mají pracovat.

Celý měsíc květen bude zaměřen na finance, na tom jak pracovat nejen s hmotným světem, ale jak propojit svět duchoví a materiální. Planeta Mars se po celý měsíc prohání znamením Blíženců. To ukazuje na aktivitu v komunikaci. Pište, mluvte, oslovujte, říkejte všem, co máte na srdci. Mluvte také sami se sebou. Je to důležité. Planeta lásky a dobré pohody, Venuše, se po celý květen pohybuje v Beranu a na konci května vytvoří konjunkci s Uranem. Blízko k sobě tak budou mít Berani a Vodnáři a něčím se vzájemně překvapí. Stále mějte na paměti, že ať se děje co se děje, vesmír pracuje pro vás. Jupiter je po celou dobu ve znameních Vah, bude tam až do 10. října. Proto je tento rok hodně o vztazích.  Říkává se - máj lásky čas. Můžete potkat lásku nebo ji upevnit. Ale uvědomte si, že láska má mnoho podob a že je všude kolem.“

Který rituál jste vybrala pro úplněk ve Štíru?

„Je z mé knihy Astrologie - vaše životní šance, magické rituály podle astrologických domů a je určen ke spoření peněz. Doporučuji také všem, aby každý den používali afirmaci, která je ubezpečí, že mít peníze a majetek je v pořádku, že žijí v dostatku. Říkejte si: ‚Užívám si svých peněz dobře a rozumně je používám ke svým účelům‘.

Ke všem rituálům, které souvisejí s penězi, se používají zelené svíce. Zelená je barva hojnosti. Připravte si jednu nebo tři zelené svíce, můžete na stůl položit zelený ubrus, použít nějaký zelený kámen a podobně.

Nyní oslovím ty, kteří tvrdí, že měsíčně neušetří ani korunu. Podívejte, je to o energii, peníze samy jsou energie. Začnete-li tu energii zvykat na šetření, peníze vás budou respektovat a začnou reagovat. I kdybyste měli začít s tou nejmenší částkou, třeba se stokorunou, začněte a každý měsíc si určený obnos odložte stranou. Lepší je samozřejmě začít s většími částkami, ale to už je na vás a vašich možnostech. Na peníze, které jste se rozhodli uspořit, nesahejte. Každý měsíc k nim něco přidejte. Snažte se, aby energie šetření byla silnější a silnější. Zareaguje na to i vesmír a začne vytvářet situace, díky nimž naspořená částka poroste. Při rituálu si napište, kolik máte stranou a kolik si přidáte příští měsíc. Pak začněte pronášet nahlas kouzelnou formuli:

Penízky, penízky, pojďte sem, volám vás, volám každý den. Pojďte ke mně, penízky moje zlaté. Hladím vás, hladím a tisknu vás s láskou. Zacházím s vámi jako s tou největší kráskou. Penízky, penízky, pojďte sem, volám vás, volám každý den.“

Představujte si, jak energie peněz roste. Plamen svíce, váš hlas, vše se i díky nim rozhýbe a umocní.

 (zem)

Kontakt: Martina Blažena Boháčová - www.ibohac.cz, tel.: 603 375 626.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2451726
DnesDnes203
VčeraVčera620
Tento týdenTento týden3757
Tento měsícTento měsíc2672

Partnerské weby

apartman banner