Ezoterapeutka Zdena Švancarová léčí lidi skrze metodu intuitivního písma, díky níž podle svých slov komunikuje s jinými, duchovními, světy. „Pomáhám znovu získat sebevědomí,“ říká paní Zdena, která se také zabývá malováním mandal, vedením meditací ve skupině a

výkladem karet.

Co vlastně obnáší metoda intuitivního písma, neboli tak zvaného channelingu?

S klientem se propojím nepodmínečnou láskou, zklidním svou mysl, navodím si meditační stav do hladiny alfa a veškeré informace pak čerpám v klidu. Z Univerza dostávám impulz ke psaní ve formě zvláštního chvění, pocitu, jasnovidění a jasnoslyšení a vše pak zapisuji slovo po slovu, až vznikne celá věta. Odpovědi dostávám rychleji, než bych stihla o tom všem přemýšlet. Jenom zapisuji vše, co mi v danou chvíli přichází.

Dalo by se říci, že intuitivní písmo - channeling -  je schopnost slyšet, cítit nebo vidět, prostě přijmout informace a vše umět zapsat.

Jak intuitivní písmo funguje v praxi?

Metoda intuitivního písma vede k zodpovězení otázek, na které neznáme odpovědi, nebo chceme poznat vzkazy z našeho hlubokého nitra. Otevřít se jim, či si je vysvětlit. V podstatě si zapíšu otázku, na kterou se klient ptá, a požádám vyšší energetickou rovinu, univerzum, o její zodpovězení skrze mou otevřenost, důvěru, nevinnost a sílu podstaty. Má práce s klientem je individuální a to, jakou formou mu mohu pomoci, je vždy na osobním setkání. Účelem je navést klienta na jeho cestu a pomoci mu nalézt sebe, pomoci mu vše zvládnout a dosáhnout cíle, který si v životě přeje. Jenom cesta lásky ke klientovi ukáže cestu, kterou on má jít.

Kdy jste došla k závěru, že v sobě máte něco, co jiní ne?

K intuitivnímu psaní jsem se dopracovávala dlouholetou komunikací s Univerzem. To, že mám v sobě něco zvláštního, jsem vůbec nevěděla, brala jsem to jako samozřejmost. Jako dítě jsem si ale nemohla dovolit o tom mluvit. Vše jsem si ponechávala pouze pro sebe. Od sedmi let jsem totiž prožívala odloučení od svých rodičů a sourozenců. Má touha vidět rodiče byla tak veliká, že když jsem zahlédla v dálce motorku, na níž seděli muž a žena, utíkala jsem za ní v domnění, že to jsou oni. Ale najednou slyším v hlavě mužský hlas, jak mi říká, ať to nechám být, ať nad tím nepřemýšlím a beru to tak, jak to je. Byla jsem tehdy malá a musela jsem se nějak vypořádat s tím, že rodiče natrvalo odjeli. V tu dobu jsem začala mluvit a psát cizím jazykem. Netušila jsem, že vlastně píšu intuitivní písmo. Psala jsem hieroglyfy a různé znaky. To byla moje individuální cesta komunikace s bytostmi z jiných energetických rovin. V dospělosti jsem se svěřila jedné kartářce, že píšu texty v cizím jazyce, který sama neznám. Řekla mi, ať se snažím to nějak přeložit a psát česky. Ale napsat text v „neexistujícím“ jazyce a teprve potom jej převádět do češtiny mi nešlo. Musela jsem se naučit přijímat informace, vize, pocity a současně je transformovat tak, abych je mohla podat a přenést na papír rovnou v našem jazyce. Čím častěji jsem channeling používala, tím pro mě bylo snadnější psát srozumitelně.

 Dá se tedy říci, že jste šamanka?

Tento název je tak zprofanovaný, že už se nedá posoudit, co to vlastně ve skutečnosti je. Nebyla jsem ve školách, kde se to učí, ale jedno vím, že velice ráda si „indiánsky“ či archetypálním způsobem zpívám v různých jazycích. Přes tyto zpěvy vidím své minulé životy. Vidím tanec, vidím něco, co už dávno někdy bylo. Tímto zpěvem v cizí řeči jsem si pomáhala léčit srdce už v dětství. Nyní se můj zpěv posunul, zpívám i na přání, když se někdo chce dozvědět něco o své cestě životem.

Zvládnete odstranit v lidské duši bloky?

Hodně je to o tom, jak člověk chce sám v životě něco změnit. Tady jsem tak trochu psycholog. Pomáhám, aby člověk získal sebevědomí, víru v sebe, a pak teprve s ním mohu něco dělat. Očistit ho a požehnat ho láskou, aby mohl žít v souladu sám se sebou a tím přivedl do svého života štěstí a radost.

České království bylo vždy známé jako jedna z nejmystičtějších zemí v Evropě. Nachází se zde mnoho míst s pozitivní i negativní energii. Narazila jste během svých cest na nějaké hodné výjimečné místo? 

České království je skutečně poseté mnoha krásnými místy, kde je nádherná a čistá energie, kde se cítím skutečně dobře. Jedním takovým místem, které miluji, je Karlův most. Je tam neustále silná léčivá energie. Dalším pro mě výjimečným místem je například keltské oppidum Závist.

Tak se tam tedy třeba někdy potkáme…

I to je možné.

Petr Blahuš

Kontakt na Z. Švancarovou: www.vykladvestby.com

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2470887
DnesDnes99
VčeraVčera623
Tento týdenTento týden1302
Tento měsícTento měsíc2517

Partnerské weby

apartman banner