Úplněk vrcholí 9. července v Kozorožci. Je důležitý hlavně pro zrozence tohoto znamení, ti by měli být několik dní před úplňkem opatrní. Tento úplněk jinak obecně ukončuje, uzavírá témata z oblastí - práce, kariéra.  Úplněk proběhne za asistence Marsu a Pluta. Slunce aktivuje Mars, tato konstelace nás přiměje k

 činům v souvislosti s tématy - domov, rodina, bydlení a zázemí. Karmické Pluto přinese zásadní životní situaci, která ovlivní naši práci či kariéru.

Chiron začne couvat zpět Rybami a vydrží mu to až do začátku prosince. Mnoho lidí se otevře ekologii, ezoterice, duchovním směrům, léčení a touze pomáhat. Toto období můžeme nazvat evolucí a transformací lidstva. Lidé narození mezi lety 1961 a 1968 s Chironem v Rybách (budoucí léčitelé) využijí smysl Pluta s Uranem v Rybách pro totální očistu a transformaci planety Země. Potřebují však dodat odvahu, aby projevili svou sílu, rozpoznali, v čem spočívá jejich moc. Novoluní vrcholí 23. července ve znamení Lva, bude tedy důležité především pro Lvy. Ostatním otevírá dveře k tématům - plodnost, tvorba, děti a partneři. Při tomto novoluní začíná konjunkce Černé Luny se Saturnemve Střelci. Lze očekávat karmické zkoušky plné emocí, které nás donutí jednat a dát si do pořádku život. Při novu budou Slunce s Lunouve spojení s Marsem.Planeta Mars aktivuje práci kolem domova a rodiny. Merkur přebíhá přes karmický uzel ve znamení Lva. To mnohé nasměruje k úspěchu, k mocným lidem. Ve společnosti se objeví duchovní vůdci. Je důležité naučit se dodržovat podmínky, vytvořit si vyšší cíle a jít za nimi. Nedělat rozruch, potlačit tendence k buřičství, naučit se zacházet s financemi a majetkem, splnit si své životní plány. Posláním této doby je boj za lepší zítřky.

BERAN

Úplněk vám vnese jasno do pracovní sféry. Můžete ukončit práci, uzavřít novou smlouvu. Karmické Pluto vám přináší osudové situace spojené právě s prací a kariérním postupem. Slunce spojí sílu s Marsem v oblastech - domov, rodina a pracovní zázemí. Přesun Marsu do Lva ve vás vyvolá chuť něco vytvářet, prezentovat, vrhnout se do společnosti či milostných dobrodružství, do tvorby. Má zkrátka vzniknout něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem kreativity, dětí, rodinných oslav a vztahů s okolím, ale také cestování. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení a pohovory. Čas však přeje i seznamování a lásce, cestování. Pracovně se vám bude dařit. Buďte všude, kam vás pozvou, choďte do společnosti. Novoluní vám otevírá cestu k pracovním a životním partnerům.

BÝK

Úplněk ukončí záležitosti spojené s cestováním či úřady, vyjasní téma vzdělávání. Karmické Pluto vám přinese osudové rozhodnutí. Vlivem novoluní budete aktivně řešit ženy rodu (matka, babička, tchyně, švagrová). Pocítíte chuť vše doma organizovat, přestavovat, zkrášlovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Zvýšíte si životní stabilitu. Veškerá vaše aktivita se bude týkat především domova, kořenů a pevného zázemí. Domovem pro duši je tělo, proto pocítíte touhu udělat něco pozitivního pro své zdraví.

BLÍŽENCI

Úplněk ukončí cosi ve finanční oblasti, vnese jasno do majetku a peněz, které sdílíte s další osobou či institucí (partner, banka). Karmické Pluto přinese osudové rozhodnutí. Novoluní aktivuje příležitosti spojené s komunikací, cestováním. Budete se věnovat lidem kolem sebe, čas přeje návštěvám přátel. Probírat budete však také úřední záležitosti. Budete ve zvýšené míře prezentovat své dojmy i názory, publikovat, přednášet nebo vést úspěšná obchodní jednání. Nelze vyloučit ani cestu v souvislosti se vzděláváním, s prací. Planeta Venuše se pohybuje vaším znamením skoro celý měsíc. Budete okouzlující, neodolatelní a nepřehlédnutelní. Můžete vylepšit svůj vzhled a využít pozitivní vliv Venuše ve svůj prospěch.

RAK

Pod vlivem úplňku vyústí jakési vztahové záležitosti. Můžete řešit osobní vztahy, nové dohody, pracovní partnerství. Karmické Pluto vám přinese osudové rozhodnutí v těchto tématech, dojde k ukončení nebo uzavření smluv a dohod, nastavíte nová pravidla. Novoluní vám následně otevře dveře k lepším výdělkům, zvýšení prestiže. Polepšíte si v tématu peněz, majetku a hodnot, budete se věnovat financím a uvědomíte si vlastní cenu. Můžete cosi výhodně prodat nebo koupit, zvednout úroveň svých služeb, požádat o zvýšení platu.

LEV

Úplněk ukončí téma zdraví a nemoci, vnese jasno do oblasti péče a práce pro druhé. Co jste slíbili, měli byste do úplňku udělat, dokončit. Můžete uzavřít nebo dohodnout novou spolupráci, karmické Pluto přinese v tomto tématu osudové rozhodnutí. Červencové novoluní je pro vás nejdůležitější v roce, začíná pro vás nová životní etapa. Je před vámi realizace projektů, můžete začít podnikat, přichází nové nasměrování. Merkur se pohybuje skoro celý měsíc vaším znamením, díky tomu vás bude slyšet i vidět. Budete hovořit, psát a cestovat.

PANNA

Úplněk uzavírá záležitosti spojené s tématy - děti, plody práce a výtvory. Vnese jasno do pracovního partnerství, dořeší situace v souvislosti se životním partnerem. Karmické Pluto přinese osudové rozhodnutí. Pod vlivem novoluní začnete uzavírat nevyhovující situace, rekapitulovat svůj život. Mohou se prozradit jakási tajemství, aktivovat nepřátelé a pomluvy. Začnete se pomalu připravovat na další novoluní, které proběhne ve vašem znamení a přinese vám nové životní nasměrování. Do té doby byste si měli vyčistit život od situací, které nejsou perspektivní.

VÁHY

Úplněk ukončí cosi v rámci témat - domov, zázemí a rodina. Do úplňku byste měli dořešit záležitosti spojené se ženami v rodině, bydlením a pracovním zázemím, popřípadě zdravím. Karmické Pluto vám přinese kolem úplňku osudové rozhodnutí. Novoluní vás zve ke společenským aktivitám, dá vám možnost navázat nová přátelství. Dostane se vám podpory od přátel, spolupracovníků a společníků. Nebojte se využít konexe a známosti. Choďte mezi lidi, do společenství, v němž si přejete působit. Můžete potkat důležitou osobu, která ovlivní vaši budoucnost. Dostanete sice zabrat v oblasti práce a kariéry, ale vynaložené úsilí se vám vyplatí. Jupiter vám pomáhá, můžete dosáhnout životního posunu.

ŠTÍR

Úplněk ukončí situace spojené s cestováním, úředními záležitostmi. Uzavře rovněž téma dopravní prostředek, vnese jasno do oblasti vzdělávání. Karmické Pluto přinese osudové rozhodnutí. Novoluní vám spolu s Marsem otevírá dveře do oblasti pracovních aktivit a kariéry. Vaše snahy budou oceněny, dočkáte se postupu. Naplno pocítíte ctižádost a touhu prosadit se nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýšíte svou prestiž. Období vám přeje v rámci uzavírání obchodních dohod, reorganizace práce.

STŘELEC

Úplněk ukončí cosi v oblasti financí a majetku, lze očekávat, že se vyjasní vše související s penězi. Po úplňku pak půjde vše snadno a rychle. Co se vleklo, dostane rychlý spád. Karmické Pluto vám přinese osudové rozhodnutí ve finanční oblasti. Novoluní aktivuje témata související s duchovním rozvojem, rozšiřováním vědomostí, zahraničím, úředními záležitostmi a soudy. Nelze vyloučit cestu do zahraničí, účast na přednáškách, kurzech a školeních, ale také řešení čehosi s úřady. V průběhu tohoto období přichází duchovní rozkvět, nasměrujete se na rozvoj své duchovní stránky. Při novoluní začíná konjunkce Černé Luny se Saturnem ve vašem znamení. Dojde tedy nejspíš nakarmické zkoušky plné emocí, které vás donutí jednat.

KOZOROŽEC

Úplněk ukončí cosi z oblasti cestování do zahraničí, uzavře situaci spojenou s úředními záležitostmi, vyjasní téma vzdělávání a učení. Karmické Pluto přinese osudové rozhodnutí.

Novoluní vám následně otevírá dveře ke zlepšení finanční situace. V této době se budou řešit majetkové záležitosti, které sdílíte společně s další osobou či institucí, nebo cosi kolem úřadů či úředních záležitostí spojených s financemi (půjčky, hypotéky, dědictví, ale i možné dluhy). V tomto období se můžete aktivně věnovat financím z cizích zdrojů. Je ideální čas pro jakékoliv investice, nákup nebo prodej. Aktivita Marsu odemyká ale i vše, co se týká sexuality. Jupiter dlouhodobě působí na posun a rozmach v osobním životě a zvýšení kariérního postavení v pracovní oblasti.

VODNÁŘ

Úplněk ukončí některé situace, měli byste více přemýšlet a zrekapitulovat si život. Co nefunguje, nechte odejít. Začněte se připravovat na svůj úplněk, který proběhne začátkem srpna 2017, kdy se vyjasní vztahové záležitosti. Karmické Pluto přinese osudové rozhodnutí uzavřít důležitou životní kapitolu. Novoluní vám otevírá dveře k veškerým vztahům. V tomto období se mohou posílit pracovní nebo partnerské vztahy, a to i na úrovni dohod či smluvních ujednání. Čas přeje návštěvám přátel. Zvýšená aktivita se týká ale také úřadů a úředních záležitostí. Rozhodně pocítíte velkou chuť komunikovat, sdělovat své názory a projevovat se. 

RYBY

Úplněk ukončí vaše působení v nějaké skupině lidí. Vnese jasno do toho, kde a v jaké společnosti se chcete dále pohybovat. Může se jednat i o konkrétní místo, lokalitu nebo zemi. Karmické Pluto přinese osudové rozhodnutí. Novoluní vám otevírá novou cestu ke spolupráci v rámci služby pro druhé. Měli byste se však také věnovat svému zdraví a zdravé výživě. A nejspíš pocítíte chuť cosi změnit, budete hledat možnosti, jak snáze zvládnout pracovní povinnosti. Jupiter dlouhodobě působí na zlepšení situace v rámci vašich financí. Můžete získat dotaci, půjčku nebo hypotéku, nějaký majetek.

Daniela Hannah - www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2453392
DnesDnes88
VčeraVčera620
Tento týdenTento týden1299
Tento měsícTento měsíc4338

Partnerské weby

apartman banner