Naděžda Iždinská je jasnovidka a kartářka, která pochází z Ruska. Během své praxe se setkává se spoustou životních osudů a o některé příběhy se s námi podělila.

Rodinné šachy

Za Naďou přišla mladá žena ve věku kolem třicítky,

říkejme jí Milena. Zajímalo ji spíše obecně, co ji v životě čeká. Karty ukázaly, že má karmický vztah s manželem. A přestože spolu velmi dobře vycházejí, varovaly před rozchodem. Ovšem i kdyby k rozchodu došlo, měli ti dva podle výkladu zůstat vedle sebe.

Naďa vypráví: „Ona z toho byla dost zmatená, ptala se, co to znamená. Zda se tedy případně po rozvodu dají zase dohromady, nebo co se přesně stane. Ale to jsem nevěděla ani já. Karty však naznačovaly zlobu a nebezpečí konce vztahu v případě stěhování. Tedy jsem jí doporučila, že pokud se nechce rozvádět, nemá se stěhovat.“

Později se Naďa od Mileny dozvěděla, že i přes varování s manželem nakonec pod vlivem okolností koupili byt a na stěhování došlo. To když si k ní přišla pro radu, co má dělat v situaci, do které se dostala.

Milena Nadě prozradila: „Sousedka na patře domu, kam jsme se přestěhovali, žila sama jen s dcerou. S tou se velmi rychle skamarádila ta naše a brzy byly skoro jako sestry. Jenže do sousedky se zakoukal můj muž. Když jsem na to přišla, udělala jsem strašnou scénu. Manžela jsem vyhodila z bytu a dceři zakázala kamarádit se sousedčinou dcerou. Muž začal bydlet u ní a skončilo to jak jinak než rozvodem. Půl roku to pro mě bylo peklo - žít vedle nich. Pak jsem se jednou odpoledne vrátila z práce domů a zjistila, že jsou pryč. Místo nich se tam nastěhoval nějaký chlapík. Pohledný, milý, slovo dalo slovo, a mě bylo zase fajn, zamilovala jsem se. Jen dcera mi dělala starosti. Toulala se často až do večera někde venku, přitom mi odmítala říci, kde a jak tráví volný čas. S přítelem jsme postupně vztah začali brát vážněji, padla i slova o svatbě. A on najednou, že si musíme promluvit. Že je tu něco, co musím vědět. Že se mnou o tom chtěl mluvit už dávno, ale bál se mojí reakce...“

Milena zůstala v šoku, když jí přítel řekl, že je bratrem sousedky, kvůli které ji opustil manžel. Vyměnil si se sestrou byt, protože jí nebylo jedno, že se Milena trápí, nechtěla jí zůstávat na očích.

S Milenou cloumaly protichůdné emoce. Milovala ho, ale být takřka jedna rodina s nevěrným manželem a sokyní? To přece nejde! Navíc zjistila, že se dcera dál stýká s kamarádkou, kterou jí zakázala. Proto ty tajnosti kam jde a s kým. Znovu tedy seděla před Naďou, která vzala do ruky speciální karty na vztahy. Co ukázal výklad?

„Podle karet byl Milenin přítel slušný člověk. Řekla jsem jí, že by měla odpustit manželovi. Karmické věci jsou jako uzlíky, když mu neodpustí, nebude odpuštěno ani jí. Není první ani poslední, která se rozvedla, a díky odpuštění může hodně věcí změnit a najít své štěstí. Nakonec se opravdu usmířili, Milena se vdala a obě rodiny jsou spokojené.“

(zem)

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2430015
DnesDnes133
VčeraVčera705
Tento týdenTento týden133
Tento měsícTento měsíc133

Partnerské weby

apartman banner