Slunce je v Rybách od 18. února do 20. března, kdy se přesune do znamení Berana. Úplněk v Panně vrcholí 2. března, je tedy důležitý hlavně pro osoby narozené ve znamení Panny. Vliv úplňku se obecně projeví v oblasti zdraví a péče, v množství práce a povinností. Březnové novoluní následně

proběhne 17. března a bude ve znamení Ryb, pro jehož zrozence bude důležité. Ostatním znamením otevře cestu k duchovnímu zrání, prozření, vnímání duše. Toto novoluní bude velmi silné v oblasti citů a emocí. V době novoluní se navíc setkají Slunce a Luna s Chironem v Rybách, Merkur s Venuší v Beranu. Druhý úplněk ve Vahách pak nastane 31. března, bude důležitý pro osoby narozené ve znamení Vah. Jeho vliv pocítíte ve vztazích pracovních i partnerských v první polovině dubna. V době tohoto úplňku se pohybuje Merkur u Slunce ve zpětném chodu. Mars aktivuje Saturn v Kozorožci, Venuše přebíhá přes Uran. Merkur se stane retrográdním 23. března a bude couvat znamením Berana až do poloviny dubna. V této době se vám bude vracet do života minulost, ozvou se nedořešené situace. Po dobu, kdy couvá Merkur, neuzavírejte nové smlouvy, ale dokončujte vše, co jste již řešili. Jelikož se jedná o znamení Berana, půjde zejména o věci z pracovní oblasti. Mars, planeta aktivity, se pohybuje Střelcem do 17. března, poté se přesune do znamení Kozorožce, kde se zdrží do poloviny května. Jupiter se 9. března otočí a nabere retrográdní směr, v němž vydrží až do 10. července. Ve zpětné fázi ve Štíru bude přinášet situace, které se týkají lásky a zlepšení financí. Ovšem nejprve je třeba vyčistit záležitosti, které brzdí posun vpřed. Planetka Ceres se stále pohybuje znamením Lva. Lvi dostávají zabrat, a to až do července. Musejí podat maximální výkon, díky tomu se posunou vpřed.

BERAN

Úplněk na začátku března ukončí téma zdraví. Dodělejte do úplňku vše, co jste slíbili vykonat, vneste jasno do oblasti spolupráce a kolegů. V době úplňku se pohybuje Slunce přes Neptun a Merkur s Venuší u planetky Chiron.Rybí energie může klamat, cloumat emocemi. Můžete si cosi nalhávat, být klamáni, pozor i na pomluvy. Dostanete zřejmě zprávu, která měla být utajena. Úplněk vám může přinést bolestné zklamání. Únorové novoluní vám otevře cestu k duchovnímu zrání, prozření. Je silné v oblasti citů a emocí. Venuše se pohybuje skoro po celý březen vaším znamením, tedy budete zářit. A také budete chtít být krásní a neodolatelní. Merkur s Venuší vám přinesou hodně komunikace, může dojít na podpisy smluv. Budete zvažovat, kam směrovat své další kroky. V době novoluní se setkají Slunce a Luna s Chironem v Rybách.Některé situace budou nepříjemné, ale důležité je, abyste se poučili z nezdaru a bojovali dál. Za měsíc vás čeká novoluní, které vám přinese realizaci jakýchsi projektů a ukáže vám další cestu. Mars aktivuje vše, co se týká práce a kariéry. Vaše práce bude oceněna, nelze vyloučit postup v kariéře. Pocítíte ctižádost, budete se snažit prosadit - v práci i ve společnosti. Zvýší se vaše prestiž. Období do 23. března přeje uzavírání obchodních dohod, reorganizaci práce. Pak začne Merkur couvat vaším znamením. Dořešte, co je třeba, ale neuzavírejte nové smlouvy.

BÝK

Úplněk na začátku března ukončí témata týkající se dětí, plodů práce, výtvorů. Vnese jasno do sféry pracovních a životních partnerů. V době úplňku se pohybuje Slunce přes Neptun a Merkur s Venuší u Chironu. Rybí energie může klamat, cloumat s emocemi. Můžete si cosi nalhávat nebo být oklamáni přítelem či někým blízkým. Pozor na pomluvy a lhaní. Ty by se vám nevyplatily. Březnové novoluní vám otevírá příležitost k seznámení s důležitou osobou. Měli byste chodit do společnosti. Také si můžete splnit své sny. Stačí jim dát časový rámec - nejlépe do podzimu, do úplňku. Venuše s Merkurem v Beranu vám přinesou důležitou zprávu v souvislosti s prací. Mars aktivuje témata související s  duchovním rozvojem, rozšiřováním vědomostí, zahraničím, soudy a úřady. Těmto tématům se  budete několik týdnů věnovat. Přichází duchovní rozkvět, touha rozvíjet se po duchovní stránce. Je zaktivovaná forma spojená s církví, náboženstvím nebo ezoterikou.

BLÍŽENCI

První březnový úplněk ukončí témata - domov, pracovní zázemí. Vnese jasno do situací kolem žen v rodině (matka, sestra nebo babička). V této době můžete řešit i zdravotní problémy, zejména psychické. V době úplňku se pohybuje Slunce přes Neptun a Merkur s Venuší u Chironu. Rybí energie může klamat, zacloumá vašimi emocemi. Můžete si cosi nalhávat nebo být oklamáni. V pracovní oblasti se stane něco zajímavého. Březnové novoluní vám otevře dveře ke kariérnímu postupu, k nové práci. Chiron u Slunce s Lunou vám přinese zadostiučinění v pracovní oblasti, zazáříte, bude o vás slyšet. Pracovně se vám bude dařit.

Mars otevírá aktivitu v tématech finančních, také v rámci sexu a okultismu. V této době  budete řešit majetkové záležitosti, poroste aktivita v souvislosti s úřady. Můžete řešit půjčky, hypotéky, dědictví, ale i možné dluhy. Čas přeje investicím, nákupu i prodeji.

RAK

První březnový úplněk uzavře určitou úřední záležitost, může vyjasnit situaci se sourozencem, ukončit téma vzdělávání a učení. Do úplňku byste měli dořešit vše, co souvisí s autem nebo jiným dopravním prostředkem. V době úplňku se pohybuje Slunce přes Neptun a Merkur s Venuší u Chironu.Rybí energie může klamat, cloumat rmocemi v rámci nějaké úřední či soudní záležitosti. Březnové novoluní vám otevírá novou možnost k rozšiřování vědomostí. Nasměruje vás a pomůže vám v úřední záležitosti spojené s pracovní oblastí. Slunce a Luna s Chironem zacloumají vašimi emocemi. Venuše spolu s Merkurem vám nesou čilou komunikaci na téma práce. Může přijít lepší pracovní smlouva, zlepší se vaše pracovní podmínky. Mars od poloviny března posílí nebo ukončí a cosi ve sféře vztahů (smlouvu, dohodu, ujednání).

LEV

První březnový úplněk ukončí vše, co souvisí s penězi. Vnese jasno do oblasti hodnot a majetku. V době úplňku se pohybuje Slunce přes Neptun a Merkur s Venuší u Chironu.Rybí energie může cosi zastřít, cloumat vašimi emocemi v souvislosti s financemi. Budete hodně komunikovat (ústně i písemně). Chiron vám slibuje zadostiučinění. Zraní vaše hodnoty a tím vás posílí. Měli by pracovat sami na sobě a posílit své ego. Březnové novoluní vám nese nové možnosti peněžního zisku. Půjde o finance vydělané s jinou osobou nebo společností. Toužíte-li po hypotéce nebo půjčce, můžete ji získat. Merkur a Venuše se pohybují oblastmi zahraničí a rozšiřování vědomostí, vzdělávání. V době novoluní se setkají Slunce a Luna s Chironem v Rybách. Můžete najít sexuálního partnera a získat nové finanční zdroje. Marsvás tlačí k práci ve prospěch druhých. Pokud jste něco slíbili, měli byste to splnit. Věnujte však čas také svému zdraví a zdravé výživě. Očekávejte řešení nějaké situace se zdravím související.

PANNA

První březnový úplněk vnese jasno do sféry smluv a dohod, budete řešit vztahy. Slunce je v opozici s Lunou, rozum a srdce si budou protiřečit. Několik dnů před úplňkem je kritických, buďte velmi opatrní. Neriskujte, snažte se tlumit emoce. Po úplňku bude lépe. Rybí energie vás může klamat nebo zklamat. Můžete si cosi nalhávat nebo být oklamáni. Pozor na veškeré smlouvy a písemnosti, které budete podepisovat nebo domlouvat v partnerské i pracovní oblasti. Březnové novoluní vám otevře cestu k nový vztahům a dohodám. Planety vám přejí v partnerské i pracovní rovině. Do vztahové oblasti vnese Chiron silné emoce, Merkur s Venuší vám přinesou peníze. Čeká vás výhodnější smlouva, zlepšení pracovních podmínek. Novoluní vnese lásku a sex do vašeho života. Mars aktivuje témata - děti, partneři a tvorba. Díky jeho vlivu poroste chuť tvořit, prezentovat se, vrhat do víru společenského života či milostných dobrodružství. Aktivita se bude točit kolem kreativity, dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, ale také cestování, nasměrování na novou životní cestu. Čas přeje zkouškám i přijímacím pohovorům, lásce i seznámení s důležitou osobou. Pracovně se vám bude dařit.

VÁHY

První březnový úplněk vám přináší období náročné na emoce i zdraví. Více se pohroužíte do sebe. Budete mít hodně práce a povinností, měli byste dokončit vše, co je třeba. Můžete také zlepšit svou vizáž, navštívit lékaře. Pomalu se budete připravovat na svůj úplněk, který dořeší veškeré vztahové záležitosti. Rybí energie může klamat, mlžit a nalhávat. Zacloumá vašimi emocemi. Tajnosti a lži vyjdou na světlo. Hlídejte si zejména své zdraví a psychiku. Březnové novoluní vám nese novou spolupráci nebo spolupracovníky, ale také další povinnosti. Čeká vás podepisování smluv a nastavení nových pravidel ve vztazích. Mars aktivuje oblast – ženy (například matka, babička, tchyně, švagrová). Aktivita bude zaměřena hlavně na domov a rodinu. Pocítíte chuť doma vše organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Zvýšíte svou životní stabilitu. Můžete však také řešit zdraví, nemoci.

ŠTÍR

První březnový úplněk ukončí nějaké přátelství, může přinést zklamání od blízké osoby. Zřejmě ukončíte působení v nějaké skupině lidí. Rybí energie může klamat, cloumat vašimi emocemi. Můžete si cosi nalhávat nebo být oklamáni. Pozor na úřední záležitosti včetně daňového přiznání, lež by byla odhalena. Březnové novoluní vám otevře dveře k novému partnerství. Kdo hledá životního partnera, touží po potomkovi, dostane příležitost. V pracovní rovině přijde nová spolupráce nebo spolupracovník. Slunce a Luna s Chironem v Rybách vám každopádně přinesou pocit zadostiučinění. Jupiter, planeta štěstí, v březnu začne couvat zpět. Vtáhne vás do minulosti, abyste dořešili, co je třeba. Mars působí na oblasti - komunikace, cestování, vzdělávání. V tomto období mohou posílit veškeré vaše vazby, zejména se sourozenci. Období přeje návštěvám přátel. Aktivita se týká také úředních záležitostí, můžete řešit automobil nebo jiný dopravní prostředek, dokumenty s ním spojené.

STŘELEC

První březnový úplněk ukončí nějakou situaci spojenou s prací. Měli byste si hlídat peníze, Černá Luna se Saturnem vám dávají zabrat. V době úplňku se pohybuje Slunce přes Neptun a Merkur s Venuší u Chironu.Rybí energie zacloumá emocemi. Můžete si cosi nalhávat, klamat druhé nebo být sami oklamáni. Jupiter začíná couvat zpět. Zastaví vás a vrátí do minulosti, abyste dořešili, co nemáte ukončené. Potkáte třeba lásku z minulosti, někdo, koho již znáte, se opět objeví ve vašem životě. Až se Jupiter rozběhne kupředu, přinese vám lásku, sex a peníze.

Březnové novoluní vám přináší možnost usadit se, uzemnit, získat stabilní práci, vytvořit rodinu, domov a zázemí. Možná se objeví nové pracovní partnerství, budete řešit úřední listiny. Mars působí v oblasti peněz, majetku a hodnot. Čeká vás ve zvýšené míře řešení financí, ale začnete si uvědomovat i svou vlastní hodnotu. Aktivně se budete zabývat svými penězi nebo majetkem. Můžete výhodně investovat, cosi prodat nebo koupit.

KOZOROŽEC

První březnový úplněk ukončí určitou úřední záležitost. Vnese jasno do témat - cesty a zahraničí. Do úplňku musíte vyřešit i oblast rozšiřování vědomostí. Vyčistěte si život od situací, které nemají naději na budoucnost. V době úplňku se pohybuje Slunce přes Neptun a Merkur s Venuší u Chironu.Rybí energie může klamat, cloumat s emocemi. Můžete si cosi nalhávat nebo být oklamáni slovně či písemně. Březnové novoluní vám přináší vyřizování úředních záležitostí, aktivitu spojenou s dopravním prostředkem, cestováním a zvýšenou komunikací. Mars ve vašem znamení vám dodá energii. Zaměříte se na sebeprosazení. Nebudete vědět, kam dřív skočit, budete mít hodně práce. Lze čekat zlepšení kondice a zdravotního stavu. Energie je v akci, budete se cítit silnější, schopnější a odhodlanější. Díky Marsu překonáte různé překážky. Využívejte však energii účelně, zbytečně jí neplýtvejte. Vzhledem k tomu, že se Mars přibližuje k Saturnu a Černé Luně v Kozorožci, aktivuje je. Opatrnost ve všech aktivitách vám tak neuškodí.

VODNÁŘ

První březnový úplněk ukončí situace související s financemi (dluhy, půjčky či hypotéky). Dořeší se záležitosti s penězi, které máte ve společném vlastnictví s další osobou, firmou či bankou. V době úplňku se pohybuje Slunce přes Neptun a Merkur s Venuší u Chironu. Rybí energie může klamat, cloumat vašimi emocemi. Můžete si cosi nalhávat nebo být oklamáni v oblasti hodnot a peněz. Jupiter začal couvat zpět, je třeba se vrátit do minulosti a dořešit vše z oblasti práce a pracovních aktivit. Jakmile se Jupiter zase otočí kupředu, lze čekat posun v kariéře. Březnové novoluní vám přinese možnost vydělat, získat finance, zvýšit si osobní prestiž. V době novoluní se setkají Slunce a Luna s Chironem v Rybách, což vám přinese zadostiučinění. Mars se pohybuje vaším domem odstraňování. Ukončí vše, co nemá pokračovat (většinou půjde o práci, spolupráci nebo nějakou činnost). Mars může také vytáhnout na povrch něco důležitého z minulosti. Nepřátelé budou v akci, pozor na lži a pomluvy.

RYBY

První březnový úplněk v protilehlém znamení Panny ukončí cosi ve vztahové oblasti (partnerství, pracovní svazky, rodinné záležitosti). Emoce budou rozjitřené. Srdce vám bude říkat něco jiného než rozum. Dostanete zabrat v souvislosti s přáteli a lidmi kolem sebe. Vybírejte si tedy spolehlivé osoby a řešte vzniklé situace hned, jak nastanou, nic neodsouvejte. Buďte objektivní, nic si nenamlouvejte. Pozor dávejte na svou psychiku. Od úplňku do  novoluní jsou před vámi poměrně náročné dny. Březnové novoluní ve vašem znamení otevírá novou životní cestu, možnost realizovat své projekty a cíle. Konečně se nadechnete, uvidíte svět v lepších barvách. Je čas pustit se do práce, planety vám přejí. Měly by se zvýšit vaše výdělky. V této době si ujasněte cíle a vydejte se za nimi. Mars, planeta aktivity, vám přinese pomoc od přátel a blízkých osob, k cíli se dopracujete díky jejich podpoře. Nebojte se využít ani konexe a známosti pro své potřeby. Choďte do společnosti a mezi lidi, do vašeho života může vstoupit někdo důležitý pro budoucnost.

Daniela Hannah – www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2503624
DnesDnes423
VčeraVčera706
Tento týdenTento týden1876
Tento měsícTento měsíc14970

Partnerské weby

apartman banner