BERAN: Je možné, že věc, kterou jste dlouho postrádali, se vám dnes sama objeví před očima. heart Období zmatků je za vámi.

BÝK: S pověstnou býčí zatvrzelostí se nikam nedostanete. Poslouchejte argumenty ostatních a nebojte se přiznat vlastníchybu. Okolí to

ocení. heart S partnerem se doplňujte, utvořte tým.

BLÍŽENCI: Pokud bude hezky, se sluníčkem dnes opatrně. Nezapomínejte na sluneční brýle ani opalovací krém.

RAK: Dovedete se prosadit. Když jste o něčem přesvědčeni, najdete dost argumentů, abyste svůj názor prosadili. Vaše iniciativa nezůstane bez povšimnutí.

LEV: Do rizikových záležitostí se raději nepouštějte. Řešte jen to, co považujete za nejdůležitější. Přehodnoťte své priority. heart Jistotu hledáte na špatném místě.

PANNA: Zdá se, že si zbytečně berete na svá bedra starosti jiných lidí, přebíráte za ně odpovědnost. Trochu se nad tím zamyslete. Neubližujete tak sami sobě?

VÁHY: Pokud přemýšlíte o tom, že byste si koupili los nebo vsadili sportku, hvězdy soudí, že jistá šance na menší výhru tady je. heart Neutrální den.

ŠTÍR: Investujte do svého vzhledu. Ale nakupujte promyšleně, pořiďte si raději nadčasové kousky než nějaký módní výstřelek. heart O lásku je třeba bojovat a pečovat.

STŘELEC: Myslete více na sebe a řekněte si na rovinu, zda neděláte jen to, co po vás chtějí ostatní. Zjistíte-li, že ano, je na čase to začít měnit.

KOZOROŽEC: Pokud se cítíte mizerně, prostě to změňte, udělejte si radost. Není nic, co by vás porazilo, pokud to sami nedovolíte.

VODNÁŘ: Situace či nějaká záležitost by se měla začít obracet ve váš prospěch. heart V partnerském vztahu jste schopní nastolit soulad a harmonii.

RYBY: Astrologické aspekty varují - žádné investice a nákupy, tratili byste. heart Máte však otevřenou cestu k milostnému dobrodružství.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472676
DnesDnes81
VčeraVčera619
Tento týdenTento týden3091
Tento měsícTento měsíc4306

Partnerské weby

apartman banner