BERAN: heart Láska je téma vašich dní. Buďte bez obav, city jsou vzájemné. Užívejte si chvíle blízkosti a naslouchejte, co vám partner říká. Dozvíte se mnoho zajímavého.

BÝK: Domácí pohodlí milujete, ale ve společnosti vás čekají přátelé. Neváhejte a jděte

mezi ně. Nemůžete být jen u televize. heart Strávíte příjemný večer.

BLÍŽENCI: Partner vás dnes něčím mile překvapí. Můžete mu to oplatit pozváním do kina nebo dobrou večeřípři svíčkách. Užívejte si souznění.

RAK: Zasáhne vás melancholie a ovládne vás pocit nejistoty. Přispěje k tomu i trvající pocit vyčerpání. Dopřejte si chvilku sami pro sebe a relaxujte.

LEV: Moudrost spočívá v tom, že se poučíte ze svých chyb. heart Neduste v sobě žádné trápení, řekněte, co vás štve.

PANNA: Zaměřte se na své zdraví, naplánujte si preventivní prohlídku u lékaře. heart Osobní život může přinést rozčarování, ztrátu ideálů.

VÁHY: Pospíchej pomalu, říká jedno moudré přísloví. Měli byste se ho držet ve všech sférách života. heart Negativní emoce nepřenášejte do vztahu.

ŠTÍR: Zdá se, že se ubíráte správným směrem. Pokud jste si vytyčili v pracovní sféře nějaký cíl, k jeho dosažení máte skutečně jen kousek.

STŘELEC: Máte možnost udělat něco zásadního se svým zdravím, se svým tělem, tak hlavně už konečně začněte. Je skvělý den na redukci váhy.

KOZOROŽEC: Rozhodněte se a neotáčejte za sebe. Musíte občas udělat krok do tmy. Není ale důvod se tolik bát, pokud věříte sami sobě.

VODNÁŘ: Nalaďte se optimisticky, nasaďte úsměv. Práce vám půjde pěkně od ruky a víkend je před vámi. heart V intimní sféře buďte iniciativnější.

RYBY: heart Okolnosti vám možná připomenou, že kvalitní partnerský vztah není samozřejmostí. Važte si lásky, zázemí a tepla domova, pokud je máte.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2458681
DnesDnes477
VčeraVčera635
Tento týdenTento týden1807
Tento měsícTento měsíc9627

Partnerské weby

apartman banner