BERAN: Vaše touha po vzdělání se opět připomíná. Promyslete, jestli prohloubit znalost jazyků nebo zabrousit jinam. Uvažujte reálně, abyste si nepřivodili zklamání.

BÝK: Možná byste nejraději zastavili čas, protože se vám bude dařit vše, na co sáhnete. Nezapomeňte příjemné pocity poslat dál a potěšit někoho

ve svém okolí.

BLÍŽENCI: Nápady, které jste nosili nějakou dobu v hlavě, začnou dostávat konkrétní podobu. Čeká na vás zasloužená pochvala.

RAK: Udělejte si dobrý zeleninový salát a doplňujte vitaminy a minerály. Potřebujete načerpat novou energii. Jděte na procházku a zhluboka dýchejte.

LEV: Jestliže vás někdo požádá o radu, pomoc, neodvracejte se zády. Snažte se být druhým v jejich složité životní situaci oporou.

PANNA: Náladu vám spraví zpráva, která se týká vašeho zaměstnání. O nabídce dlouho nepřemýšlejte, nemusí se opakovat.

VÁHY: Chcete-li si vyvětrat hlavu, zbavit se stresu, pohyb a procházka na čerstvém vzduchu je ideální způsob, jak toho dosáhnout.

ŠTÍR: Není vyloučeno, že pro sebe objevíte zdroj financí, zajímavý peněžní tok. To však neznamená, že byste měli začít bezhlavě utrácet.

STŘELEC: heart Zkuste udělat svému partnerovi nějakou radost, a to bez ohledu na to, zda ji dělá i on vám. Rozpohybujete tím sled dalších událostí.

KOZOROŽEC: Neseďte po práci doma. Projděte se v přírodě, vyjděte si do společnosti. Vydejte se prostě tam, kde se budete cítit dobře.

VODNÁŘ: Dokážete-li vše dobře zorganizovat, budete úspěšní a vaši práci okolí ocení. heart Dnešek je vhodný na upevnění vazeb, plánování sňatku...

RYBY: Co se práce a povinností týká, dnešek zřejmě prověří vaši trpělivost. Není vyloučeno, že budete muset napravovat nějakou chybu.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472676
DnesDnes81
VčeraVčera619
Tento týdenTento týden3091
Tento měsícTento měsíc4306

Partnerské weby

apartman banner