Beran

Nyní můžete dokázat věci, o kterých jste byli doposud přesvědčeni, že nejsou ve vašich silách. Nejste zvyklí na změny, ale v těchto dnech se přesvědčíte, že i spontánní akce stojí za to. Nechte se unášet proudem událostí, užívejte si volných dní a setkání s rodinou či přáteli. Každopádně se nebojte více odvázat a uvolnit, uvidíte, jak

tím prospějete nejen své mysli, ale také tělu. Nezadaní Berani mohou získat přízeň obdivované osoby jen tehdy, budou-li upřímní a dokáží-li chápat některé její malé výstřednosti.

Býk

Ujistěte se, že máte vyřízené všechny formality vyžadované úřady, a to obzvláště, pokud podnikáte. Vše, co je potřeba, zaplaťte hned, jinak si zbytečně zkomplikujete život a přiděláte starosti. Přece jen už se vám ubírají myšlenky jiným směrem, vidíte se na zahrádce nebo někde v přírodě. Chcete-li si v klidu užít jaro, zkontrolujte si diář a objednávky či účtenky. Týká se to také toku peněz v rodině, tedy bude třeba projít výdaje, abyste nebyli v závěru měsíce nepříjemně překvapení.

Blíženci

Nacházíte se v pohodovém rozpoložení, a tak z vás vyzařuje pozitivní energie a okolí vás vnímá jako příjemné společníky, jimž je možné důvěřovat. Možná i proto se vám svěří s mnohými tajemstvími. Sdělené informace si rozhodně nechejte pro sebe, protože jakékoli vyzrazení by se vám vrátilo zpět jako bumerang a ne zrovna v příjemné podobě. Jestliže budete potřebovat v jisté prekérní situaci pomoc, můžete si být jisti, že vám přátelé podají pomocnou ruku. Toto období je hlavně o důvěře.

Rak

Podle planet se můžete těšit na čas romantiky a na příval energie, která vás dokáže neskutečně podpořit ve všem, do čeho se vrhnete. Mezi vámi a vašimi blízkými zavládne souhra, u partnera dokonce magická přitažlivost. Obzvláště tehdy, pokud se vám podařilo splnit sliby z minulosti, které jste mu dali. V opačném případě se budete muset snažit vše urychleně napravit. Každopádně byste měli prožít příjemné dny, které se ponesou v duchu jarních aktivit a možná i překvapení z poznávání „zakázaného ovoce“.

Lev

Radost z dobře odvedené práce vám mohou pokazit problémy v osobním životě. Může to být tím, že jste se až příliš soustředili na svoji kariéru a všichni ostatní šli stranou. To ale nikdo dlouho nevydrží. Nyní máte šanci vše napravit a urovnat rozepře. Chce to jen dobrou vůli a chuť změnit zaběhlé zvyky. Pamatujte také, že chcete-li se pohybovat mezi milými a dobře naladěnými lidmi, musíte mít i vy k nim pozitivní přístup. Jinak to prostě nepůjde. Více tedy relaxujte a věnujte se svým oblíbeným koníčkům.

Panna

Domnívali jste se, že jsou před vámi jen dvě možnosti řešení nějaké zapeklité situace, ale najednou se zčistajasna objevila třetí. A přináší vám poměrně schůdné řešení. Můžete se radovat, jedna velká starost vám odpadne. Vaši andělští ochránci však upozorňují na to, že o některých věcech až příliš přemýšlíte a situaci si tak zbytečně komplikujete sami. V závěru měsíce zřejmě obdržíte rozporuplné zprávy, z nichž nebudete moudří. Nezabývejte se jimi, nestojí za to, a raději se vydejte na výlet do přírody.

Váhy

Snažíte se jednat na rovinu, ale ne vždy se setkáte z příznivým ohlasem a pochopením. Někteří jedinci ve vašem okolí vyznávají heslo - buď všechno nebo nic, a to i za cenu podrazů. S těmi se těžko jedná a uzavírá dohoda. Obrňte se proto diplomacií a snažte se získat co nejvíce informací, aby vás nic nezaskočilo. Jen ten, kdo je připraven po všech stránkách, může vyhrát. Neznamená to, že byste se měli snížit k nějakým nekalým praktikám, jen si prostě vše vyzdrojujte, jak se říká, a ověřte.

Štír

Bylo toho na vás v poslední době hodně a nějak se z vás vytratil optimismus. Není divu, zřejmě se vám nepodařilo splnit všechny cíle, které jste si předsevzali. Měli byste se soustředit jen na jednu věc a netříštit svoji pozornost více směry. To není nikdy dobré, protože v kvantitě se ztrácí kvalita. Navíc byste mohli nechtíc opomenout důležitý slib, jehož nesplnění by vás stálo více než jen dobrou pověst. Takže zvolněte tempo, klidně se ponořte do meditací a najděte vnitřní rovnováhu.

Střelec

Nenechte se vyprovokovat k nepřiměřeným reakcím na pomluvy. Intrikány nechte jejich osudu, většinou jejich aktivity mívají krátkého trvání. Pokud vás ale přece jen něco rozpálí do běla, jak se říká, jednejte s grácií a diplomacií. Když chcete, umíte to. Vaše pozornost by v tomto období však měla směřovat především na posílení imunity, zlepšení kondice a zkvalitnění stravovacích návyků. Trochu jste přes všechny ty starosti o okolí pozapomněli na svou osobu, na vlastní tělo. Co je vlastně v životě důležité? Přece vaše zdraví.

Kozorožec

Je dost možné, že váš vztah prochází mírnou krizí a vy se cítíte vyčerpaně. Dejte si pozor na zbytečné hádky, jinak váš partner bude raději vyhledávat společnost přátel, s nimiž je mu dobře. Kdo by chtěl být doma ve společnosti věčného mrzouta? Snažte se o to, aby vaše pracovní starosti zůstávaly za dveřmi vašeho bytu. To by totiž mohl být zdroj rozporů, neboť jak praví pořekadlo – všeho moc škodí. Využijte každého hezkého jarního dne k tomu, abyste se dostali do přírody, dobijte energii a hlavně se věnujte svým blízkým.

Vodnář

Pokud vás v tomto období čeká nějaké náročné pracovní jednání, zvládnete je s přehledem. Počínáte si totiž profesionálně a máte potřebný přehled o tom, co je třeba udělat a naplánovat. Pokud se na vašem úspěchu podíleli nějací kolegové, nezapomeňte je pochválit nebo ocenit. Nezapomínejte ani na své blízké, kteří vám byli ve vypjatých pracovních chvílích oporou. Nezadaní Vodnáři mají šanci potkat člověka, který je doslova nadchne. Pozor ale na přemíru horlivosti, teprve čas ukáže, zda má nový vztah budoucnost.

Ryby

Těžko si utvoříte reálný obrázek o nějaké zapeklité situaci, pokud si nezjistíte dostatek informací. To je rada, kterou nyní od svých andělských ochránců dostáváte. Hledejte tedy pravdu. Vyvarujte se i sklonu vykládat si slova druhých tak, jak jim chcete rozumět vy. Z toho mohou plynout jen potíže a nedorozumění, jež vás zavedou do labyrintu nepochopení a sebeklamu. Cesta k cíli může být až neskutečně přímá a jednoduchá, pokud dáte na svůj rozum a budete se držet přísné logiky. Oprostěte se od emocí.

(rox)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2451566
DnesDnes43
VčeraVčera620
Tento týdenTento týden3597
Tento měsícTento měsíc2512

Partnerské weby

apartman banner