BERAN: Chcete zpevnit své tělo? Nezapomeňte se vždy rozcvičit. Začněte pozvolna, přílišná zátěž by vám mohla ublížit.

BÝK: Práce vás baví, ale nemusíte všechno zvládnout sami. Nechte něco i druhým. Zbavte se pocitu, že všechno

uděláte lépe než ostatní.

BLÍŽENCI: Vaše pracovní úspěchy přilákají pozornost nepřejícího kolegy. Pokusí se vám uškodit, ale naštěstí ho nikdo nebude brát vážně.

RAK: Pozor na finance. Pokud vás přítel opakovaně žádá o půjčku větší částky peněz, dobře to zvažte. Mohlo by se stát, že své peníze už nikdy neuvidíte.

LEV: Buďte spokojení s tím, co máte, nesnažte se s nikým poměřovat. Jen by se prohlubovala vaše frustrace. heart Někdy je třeba nechat věcem volný průchod.

PANNA: Nenechte se prosit a nabídněte nezištně pomoc někomu, kdo ji potřebuje. heart Není vyloučeno, že se dočkáte nějakého překvapení. Zda vám bude milé, je otázkou.

VÁHY: Pamatujte na to, že motivace zaměřená jen na peníze vám v zaměstnání nevystačí. Pokud vás ale práce bude bavit, mohou se dít zázraky.

ŠTÍR: V pracovní sféře se vám daří, což ale neznamená, že byste se měli na někoho vyvyšovat. heart Na semaforu lásky svítí zelená.

STŘELEC: Pokud po vás někdo bude chtít jakékoli rozhodnutí, nechte si čas a prostor, než odpovíte. Nejednejte rychle a už vůbec ne unáhleně.

KOZOROŽEC: Pamatujte, že pokud chcete najít klid, najdete ho především ve své mysli. Nikde jinde ho nehledejte, protože vše je o vás.

VODNÁŘ: Podlehnete tendenci zaměřit úsilí nikoli na pracovní povinnosti, nýbrž na milostnou sféru? Pak promarníte slibnou příležitost.

RYBY: heart Pozor na citové ztráty. Vždyť víte, že se říká - důvěřuj, ale prověřuj. Dnes by pro vás mělo toto rčení platit dvojnásob.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2451302
DnesDnes399
VčeraVčera682
Tento týdenTento týden3333
Tento měsícTento měsíc2248

Partnerské weby

apartman banner