1107indi2Sokol (21. 3. – 19. 4.)

Zaměřte se na kvalitu vlastního života. Jste opravdu spokojení? Měli byste myslet více na sebe, prosazovat své zájmy. Že s vašimi kroky někdo nebude souhlasit, neznamená, že byste

se měli takovým názorem řídit. Neublížíte tím, že někomu nesplníte jeho přání.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Vaši průvodci vám umožní nalézt cestu. Jestliže sami nevíte kam dál a kudy jít, sledujte znamení. Budou k vám chodit prakticky stále, jen mohou mít občas zvláštní podobu. Rozklíčovat sdělení shora není někdy zcela jednoduché, ale pokud nasloucháte, máte šanci vše pochopit.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Jste příliš svázáni svým okolím a také nároky kladenými na sebe. Nemusíte se přizpůsobovat druhým a už vůbec ne tehdy, pokud se vám něco příčí. Nebojte se opustit stereotypní systém, nebojte se říci, co chcete. Jde přece o vás, o vaši vnitřní pohodu, klid a naprosté štěstí.

Datel (21. 6. – 21. 7.)

Co vám brání se ukázat? Projevit vše, co umíte? Strach je sice všudypřítomný, ale omezuje vás jen tehdy, pokud se omezovat necháte. Dejte na své průvodce, věřte jim. Mají s vámi ty nejlepší úmysly. Vše za vás ale nevyřeší, na vás je udělat první krok.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Jdete systematicky za svou prací, za svými cíli. Otázkou je, zda již jen mechanicky neděláte něco, co se jednoduše očekává a dle mínění ostatních je v souladu s morálkou. Nemusíte nutně brojit proti všem, postačí, když poslechnete svou duši a splníte jí tajná přání.

Medvěd (22. 8. – 21. 9.)

Příliš dlouho stojíte na jednom místě, je nutné se posunout dál. Vaše cesta pak sice bude obnášet nutné změny a možná budou i zásadní, ale je nejvyšší čas jít hlasu ve vaší hlavě i srdci naproti. Opusťte vše, co již není funkční, co vám brání se posunout dál. Máte podporu svých průvodců.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Až budete mít stanoven jasný cíl, rázně vykročte. Nyní je ovšem důležité vědět kam a za čím. Ujasněte si, co je prioritní, co vás láká. Měli byste vědět, za čím chcete jít. Cesta k dosažení mety pak bude daleko jednodušší a přehlednější. Na konci je vaše štěstí.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Zabojujte, pokud bude nutné se bránit. Jen pozor na to, jaké volíte zbraně a zda nejdete do útoku zcela zbytečně. Netříštěte energii tam, kde výsledkem bude jen únava a nepochopení. Všímejte si strategie útočníků. Porazíte je pak snáze a zároveň nevyplýtváte potřebnou energii.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Nenechte se postavit do role obětního beránka, jakéhosi hromosvodu. Někdo se vás snaží využít pro své záměry, ale když budete bedlivě sledovat okolí, záškodníka snadno odhalíte. Požádejte o pomoc i své průvodce, své moudré totemové zvíře, velmi rádi pomohou.

Husa (22. 12. – 19. 1.)

Pamatujte, že za vás nikdo nic neudělá, okolí může jen poradit. To samé platí i pro vaše průvodce. Nespoléhejte na ostatní, nehledejte viníky tam, kde nejsou. Pomoc je na cestě, stačí jen požádat. Pokud ukážete snahu a píli, bude vám vyhověno. Hlavně nic nevzdávejte dopředu.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Měli byste se pokusit najít vnitřní rovnováhu, ta vám nyní chybí. Vaše rozladění může pramenit z přílišné snahy uspět na více místech. Nikam se nedostanete pokud ze sebe nevydáte celých sto procent. Nastavte si žebříček hodnot a pak se pusťte do práce, začněte od bodu jedna.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

Zaměřte se na své emoce, máte zde spoustu rezerv. Závist a strach vás budou buď držet na místě, nebo dokonce vrátí o kus zpět. A pozor - falešné jednání se vám vrátí. Buďte tedy čestní, ale zároveň odvážní. Úspěch je pak zaručen, navíc vás vaši průvodci odmění.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2427781
DnesDnes124
VčeraVčera765
Tento týdenTento týden2979
Tento měsícTento měsíc23260

Partnerské weby

apartman banner