1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Pracujte pilně, ale také systematicky. Příliš se zabýváte okolnostmi, budoucností, jinými lidmi. Myslete více na sebe, spoléhejte na své já a své znalosti. Nechte si klidně poradit, ale stejně si pak vyzkoušejte vše ze

svého úhlu pohledu. Pracujte tedy i na svém sebevědomí.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Jste občas příliš roztěkaní a děláte spoustu věcí najednou. Pak se ale ztrácíte v realitě, nemáte přehled o dění, vlastně ani sami o sobě. Jděte tam, kde je klid. Vyčistěte si hlavu, myslete na své průvodce, požádejte nejen o ochranu, ale také o směr cesty. Rádi vám pomohou.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Obklopujte se těmi, kteří smýšlejí stejně jako vy. Dělejte, co vás baví, v čem spatřujete svoji budoucnost. Kolem vás se toho spousta neustále mění, ale může se tak dít podle vašich představ. Máte jedinečnou šanci žít si svůj život bez ohledu na to, co říkají ostatní. Nebojte se změn.

Datel (21. 6. – 21. 7.)

Pokud máte z něčeho nebo někoho strach, buďte si jisti, že nad vámi stále bdí vaši průvodci, dodají vám odvahu a bystrý úsudek. Dohlíží na vás také Vesmír. Máte jednoduše zastání, stačí tedy, když se projevíte a jasně řeknete, že chcete nějakou změnu.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Příliš studujete své okolí, příliš se zabýváte lidmi kolem. Zaměřte se na sebe, nezměníte totiž myšlení jiných ani jejich kroky a činy. To, co je ve vašich možnostech obrátit k lepšímu, jste vy sami. Pak budete nejspíš i překvapeni tím, jak se kolem vás vše změní. Samozřejmě pozitivně.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Víte, jak se vytvářejí velké plány? Zeptejte se svého průvodce, napoví vám, že nejprve musíte začít spřádat malé sny. Naučte se systematičnosti, ujasněte si své cíle a soustřeďte se na ty, které jsou ve vašich silách. Pak si můžete troufnout i na ty větší a následně na ty, které vám přijdou nesplnitelné.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Můžete udělat velký krok kupředu, posunout se v duchovní oblasti nebo i pracovní, vše záleží na vás. Je vám přáno a bude vám i dáno, jak se říká. Vyšší síly rozhodly, že se Havranovi bude nyní dařit, čehož byste měli využít pro budování kvalitních vztahů i na pomoc druhým.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Vyčkejte na správnou chvíli. Je sice umění vypozorovat, kdy můžete začít jednat a kdy je skutečně váš čas, ale máte zastání a ochranu. Dobře se dívejte kolem sebe, bude k vám promlouvat samotný Vesmír. Nezapomeňte však na rodnou řeč. Vyšší energie totiž hovoří svým vlastním jazykem.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Pamatujte, že ne vše zvládnete sami, je nutné mít důvěryhodné partnery. Obracejte se tedy na lety a zkušenostmi prověřené přátele a nezapomeňte jim za pomoc řádně poděkovat. Buďte také nápomocní, když bude cosi žádáno od vás. Postupně tak může vzniknout perspektivní společenství.

Husa (22. 12. – 19. 1.)

Odpovědi budou přicházet hlavně prostřednictvím snů. Umíte snít? Není to těžké, stačí se jen zaměřit na jinou, duchovní, dimenzi a požádat své průvodce o pomoc. Sny pak budou přicházet pravidelně a sdělovat vám ve spánku vše, co byste si přáli vědět. Nevěříte? Zkuste to.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Sílu nepoznáte jen navenek, velmi často se ukrývá v nás samotných, byť jsme jakkoli křehcí. Síla je v myšlence, nápadu, v konání. Může porazit i toho nejsvalnatějšího protivníka, dokáže odvrátit ten nejtvrdší útok. Zaměřte se na své vnitřní já, právě tam toto všechno je.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

Často jednáte příliš tvrdě tam, kde můžete uspět vlídným slovem. Tam, kde zase musíte ukázat sílu a odvahu, využíváte snahy se domluvit. Měli byste umět lépe odhadnout nejen situace, ale hlavně to, koho máte před sebou. Zkuste si všímat i detailů, své umění pak dopilujete k dokonalosti.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2430029
DnesDnes147
VčeraVčera705
Tento týdenTento týden147
Tento měsícTento měsíc147

Partnerské weby

apartman banner