H5a60a10 2BERAN: Pokud se vám podařilo něco uspořit, přijdete k zisku, příliš se o tom nešiřte. Ne všichni vám úspěch přejí. Chraňte si více své soukromí.

BÝK: Nebudete dostatečně

soustředěni na to, do čeho se pustíte, mohli byste způsobit škodu sobě nebo někomu jinému.

BLÍŽENCI: Netrapte se zbytečně kritikou na vaši adresu. Vezměte si z ní to, co je pro vás prospěšné. Jestliže na ní neshledáte nic podnětného, ignorujte ji.

RAK: Můžete pociťovat menší únavu. Dopřejte si proto dnes nějakou drobnou radost. Třeba taková čokoládová odměna vám dodá energii i zlepší náladu.

LEV: Počítejte s tím, že povinností bude o něco více než obvykle. Pusťte se nejdříve do těch nejsložitějších, dokud máte hodně energie. ♥ Nemračte se na svět.

PANNA: Pokud očekáváte ve finančních záležitostech zlepšení, pak hvězdy slibují, že skutečně nastane. ♥ Pamatujte na známé rčení, že kdo si počká, ten se dočká.

VÁHY: Vyvarujte se podrážděných reakcí na pracovišti. Uvědomte si, že nikdo není dokonalý, i vy občas děláte chyby. ♥ Negativní emoce se snažte držet na uzdě.

ŠTÍR: Nové příležitosti jsou všude kolem vás. Stačí se jen pozorněji rozhlédnout. ♥ Srdce může mít problém rozhodnout se pro jeden objekt lásky.

STŘELEC: Pokud patříte mezi ty, kteří neradi rozdávají, zamyslete se. Chcete-li něco získat, musíte nejprve také něco vydat. Takové jsou zákony.

KOZOROŽEC: Dnes bude zatížena především vaše psychika. Mohou vás rozčílit i pouhé malichernosti. Uklidní vás příjemná hudba nebo milá společnost.

VODNÁŘ: V obchodních a podnikatelských záležitostech jednejte nanejvýš opatrně, roste riziko chybných rozhodnutí. ♥ Projevujte své city.

RYBY:  V rámci kariéry by se vám mělo dařit, ale nepodepisujte nic, co si pořádně nepročtete, nezkontrolujete. ♥ Ujasněte si city.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501367
DnesDnes336
VčeraVčera680
Tento týdenTento týden4057
Tento měsícTento měsíc12713

Partnerské weby

apartman banner