02I268741HOROSKOP NA SOBOTU 23. ÚNORA

BERAN: ♥ Partnera dnes můžete překvapit originálním nápadem na výlet. Určitě vaši snahu uvítá a prožijete spolu krásný den plný romantiky.

BÝK: Je tu váš nejúspěšnější únorový den. ♥ Oblast, v

níž nejvíce pocítíte příjemnou změnu, budou vztahy. V lásce to zajiskří a prožijete krásný večer ve dvou.

BLÍŽENCI: ♥ Pokud svůj protějšek ještě hledáte, dost možná to právě dnes zajiskří sympatiemi. Nevyhýbejte se proto společnosti a jděte se bavit.

RAK: Dnes si užijete pohodový den. Ať už jste vybrali nějakou společenskou akci nebo romantickou večeři při svíčkách, rozhodně načerpáte množství pozitivní energie.

LEV: Jak naznačují hvězdy, nejspíš nenajdete důvod pro špatnou náladu. Nad očekávání se vám povede všechno, na co sáhnete. ♥ I láska vás může v mnohém překvapit.

PANNA: Své okolí udivujete skvělými nápady, dobrou náladou. Jen vy ale víte, co za tím je. ♥ I v lásce to vypadá na pozitivní víkend, hezké okamžiky.

VÁHY: Nuda vám o víkendu nehrozí. Kam však nasměrujete svou energii, bude záležet pouze na vás. ♥ Je-li vaše srdce okoralé, je na čase změnit taktiku.

ŠTÍR: Chraňte se kritizovat jen proto, že máte špatnou náladu. Negativních emocí se můžete zbavit smysluplným způsobem. Pusťte se do nějaké práce, běžte si zasportovat.

STŘELEC: Ve vašem okolí se objeví osoba, která vám může velmi zásadně poradit s nějakým problémem. Dobře si tedy všímejte všeho, co a kdo říká.

KOZOROŽEC: Dostane-li se vám nějaké zajímavé rady, nepodceňujte ji. Dříve nebo později ji totiž můžete využít. A dokonce více, než si nyní myslíte.

VODNÁŘ: Chcete-li prožít klidný den, vyhněte v rámci rodiny a příbuzných hovorům na ožehavá témata. ♥ Nekritizujte partnera.

RYBY: Plánujte rodinný rozpočet, zamýšlejte se nad investicemi do bydlení a domácnosti. ♥ Sdílené zážitky upevní vztah.

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 24. ÚNORA

BERAN: Chystáte se naplno pustit do zvelebování domova? Pak je vhodný čas k tomu připravit si postupné kroky. Uplatněte svou kreativitu.

BÝK: ♥ Můžete prožít krásný den ve společnosti někoho, kdo je vám blízký. Neseďte doma a využijte svou fantazii, vyrazte poznávat své okolí.

BLÍŽENCI: Užijete si nejlepší den měsíce února. ♥ Hvězdy jsou při vás. Dnes pocítíte vědomí zázemí a lásky, které mnozí nemají.

RAK: Měli byste pocítit vyrovnanost sami se sebou i s vesmírem. Využijte těchto vzácných chvil k něčemu velkému. Toužíte-li třeba namalovat obraz, pusťte se do toho.

LEV: Nezanedbávejte sami sebe. Víkend je skvělou příležitostí k tomu, abyste zapracovali na vylepšení svého vzhledu, rozradostnili duši. ♥ Stereotyp vám může vyhovovat.

PANNA: Dobrá kniha, televizní seriály, společenské hry jsou zárukou toho, že se určitě nebudete nudit. Vezměte za vděk jakoukoli činností, která vám dá zapomenout na starosti.

VÁHY: ♥ Udělejte ústupek, když to přispěje k většímu klidu v partnerském vztahu. Ale někdy i pořádná hádka může jaksepatří pročistit vzduch, jak se říká.

ŠTÍR: Každý den může být bezvadný, i když za okny není modré nebe. O slunce v duši se musíte postarat sami. ♥ Případné jízlivé poznámky partnerovi nevracejte.

STŘELEC: Dnešní den bude ve znamení klidu a míru, tak si ho užijte plnými doušky. Běžte do přírody a dočerpejte nezbytnou pozitivní energii.

KOZOROŽEC: Pohoda by měla vládnout ve všech oblastech a při jakékoli vaší činnosti - ať už jen lenošíte nebo relaxujte, sportujete. ♥ Buďte pozorní a romantičtí.

VODNÁŘ: Neztrácejte čas a energii snahou změnit cosi, na co nemáte vliv. ♥ Výlet do přírody s tím, koho máte rádi, vás pozitivně naladí.

RYBY: Relaxujte, odpočívejte. Astrologické aspekty varují v souvislosti se zdravotními potížemi, tedy nepřepínejte síly, nic nepodceňujte.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2503627
DnesDnes426
VčeraVčera706
Tento týdenTento týden1879
Tento měsícTento měsíc14973

Partnerské weby

apartman banner