Koule BohůNacházejí se na různých místech zeměkoule a jako první o nich psal Erich von Däniken. Ten byl ovšem tenkrát přesvědčen, že se nacházejí pouze na jediném místě na světě - v dole v Jihoafrické republice. Později byly ale nalezeny i v jiných zemích světa, Českou republiku nevyjímaje. Kameny jsou různých

velikostí - pingpongových míčků až po tenisáky. Ale byla nalezena i spousta malých kuliček. Energetické působení těchto nerostů není doposud beze zbytku prozkoumáno. Mnohé studie ukazují, že vyzařují jakousi energii, která působí různým způsobem na živé organismy. Proto se již celá tisíciletí používají při různých léčebných metodách. V České republice byly tyto Koule bohů nalezeny v oblasti Bíliny ve Vršanech. Odsud dostaly název Vršanské koule, někdy se jim také říká také Bílinské nebo Džbánské koule. Různé podobné koule pak jsou i u obce Rudice, Olomučany a Klepačov. Zde dostaly název Rudické koule. U obce Heřmanov u Křižanova se pak nacházely koule, které dostaly název Heřmanovské koule. Velmi známé jsou koule z USA - tzv. Moqui Marbles - „Hromové kuličky“ či „Šamanské kameny“. Jméno dostaly podle Indiánů kmene Moqui, kteří obývali území Utahu.

Koule energii vyzařují i pohlcují

Koule jsou v podstatě tvořeny dvěma polokoulemi. Každá je jinak pólovaná a fungují podobně jako spirály. To znamená, že z jedné poloviny energii nasávají a z druhé strany energii vyzařují. Jeden proud je popisován jako levotočivý a druhý jako pravotočivý. U Vršanských koulí vychází na vyzařovací straně energie 27krát až 30krát zesílená. Jako u každého energetického zářiče pozor na přebíjení se nebo vydání se energie. Může se totiž stát, že při natočení do polohy sever-jih mohou tyto koule z člověka vysát jeho energii. Proto se doporučuje skladovat je v dosahu nejméně 10 m. Menší kameny nejsou natolik agresivní a můžeme je nosit po určitý čas v kapsách. U Moqui Marbles je popisováno jejich využití následovně: Působí kladně na imunitní systém, vyrovnávají energii, harmonizují, navozují duševní rovnováhu a regenerují. Pomohou při ztrátě energie, nesouladu, blokádách, citové nevyrovnanosti. Moqui Marbles jsou dvojího druhu. Jsou ženské kameny, které jsou hladší, kulatější sametovější, jsou menší a mají levotočivou energii. Naproti tomu existují i v podobě mužských kamenů, které jsou větší, drsnější, mají tvar jako UFO a mají pravotočivou energii. Většina těchto koulí má jádro z pískovce, které je obklopeno pláštěm z hematitu. Zdrojem energie je bezesporu vysoký obsah křemíku.

Jak koule aplikovat?

Do pravé ruky uchopte kámen opačného pohlaví. Muž drží ženský kámen a žena mužský, do druhé ruky vezměte opačný kámen. Pokud je někdo levák, je nutné držet tyto kameny obráceně. Sevřete tyto kameny do dlaní. Působení kamenů je naprosto individuální. Citlivějšímu člověku stačí 5 minut, méně citlivý pocítí jejich působení například až za 15 minut. Po jejich působení můžete vnímat příjemné proudění tepla a energie po celém těle. Někomu se může chtít spát, to je známkou toho, že si nabral trochu více energie. Při tzv. přebití je nejjednodušší pomoc taková, že se chytíte rukama nějakého vodiče spojeného se zemí (ústřední topení, vodovod, hromosvod aj.) a dáte pokyn tělu, aby přebytečná energie odešla. Vršanské koule jsou tvořené křemennými zrny písku, slepené pyritem a markazitem. Jsou to tedy pískovce, jejichž tmelem jsou sirníky. Proto mají také tyto koule sirnou vůni. Na každého působí jinak. To je dáno polaritou obou subjektů. Podobně jako magnety se buď se přitahují, nebo odpuzují. S Vršanskými (Bílinskými) kouleni a Moqui Marbles koulemi lze léčit řadu neduhů. Ale nepatří do rukou laikům, kteří by si mohli ublížit. Mezi léčiteli a psychotroniky jsou velmi oblíbené.

Ing. Josef Schrötter

S psychotronikem Josefem Schrötterem se můžete setkat na zájezdu Spiritu do maďarských lázní Bükfürdö.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2457153
DnesDnes279
VčeraVčera736
Tento týdenTento týden279
Tento měsícTento měsíc8099

Partnerské weby

apartman banner