calendar 3073971 960 720Každý z nás je osobnost. Ezoterička Lucia di Moriani tvrdí, že jsme silně ovlivněni vibracemi čísel obsažených ve dni a měsíci narození, které navíc souvisejí i s planetami. Den je pomyslným startem, ukazuje na povahu, potažmo jednání. Měsíc narození pak dolaďuje vnitřní karmu, schopnosti…

 

Narození 11. května

Kombinace čísel 1, 1, 5 (Slunce, Slunce, Merkur): Jde o silné osobnosti. Díky dvojmocnému Slunci jsou přirozeně inteligentní a dokážou lehce komunikovat s okolím. Nebýt ztížené vnitřní karmy, nemuseli by se v životě moc namáhat. Mohou se realizovat v čemkoli, co je napadne. Mají autoritu, tedy dokážou úspěšně vést a řídit firmu, kolektiv a podobně.

Narození 12. května

Kombinace čísel 1, 2, 5 (Slunce, Luna, Merkur): Jsou mimořádně obětaví, povahy mírné. Nechybí jim inteligence, pomáhají obvykle slabším a nedbají přitom na peníze. Mají dobrou a šťastnou vnitřní karmu, jako partneři jsou pro manželství nepostradatelní. Uplatní se především jako lékaři, zdravotníci - záchranáři, absolventi sociálně právních škol.

Narození 13. května

Kombinace čísel 1, 3, 5 (Slunce, Jupiter, Merkur): Planety jim dávají dobré předpoklady i možnosti k sebeuplatnění, leč jejich vnitřní karma z nich činí nervní a náladové jedince, kteří jsou zcela zaujatí sami sebou a svými projekty. Měli by být vedeni k soucitu s druhými, aby nemysleli jen na sebe. Není s nimi snadné pořízení, protože hájí své pravdy. Jsou to dobří směnárníci, obchodníci s akciemi, makléři.

Narození 14. května

Kombinace čísel 1, 4, 5 (Slunce, Uran, Merkur): Lze o nich říci, že mají italský temperament. Je v nich zakódována nezvladatelná energie, jsou šikovní manuálně i mentálně. Jenže jim to kazí netrpělivost a sklon předbíhat událostem. Měli by brzdit své nadšení a elán, jen tak se doberou vysněných cílů. Mohou z nich být špičkoví sportovci, ale také úspěšní herci a podobně.

Narození 15. května

Kombinace čísel 1, 5, 5 (Slunce, Merkur, Merkur): Milují pohodlí, jsou upovídaní a do práce se moc neženou, nicméně jsou sami se sebou spokojení. Záleží na roku narození, ten je může popostrčit výš a pak mají i dobré studijní výsledky. Stejně se obklopí přepychem a nejrůznějšími vymoženostmi. Není s nimi nejlehčí život, jsou egocentričtí. Obvykle se několikrát rozvedou a začínají znovu. Jsou to dobří majitelé restaurací či cestovní kanceláře, hotelu, kempu a podobně.

Narození 16. května

Kombinace čísel 1, 6, 5 (Slunce, Venuše, Merkur): Opakované začátky je posílí zkušenostmi, a tak jsou z nich většinou dobří zaměstnanci s celkem velkým přehledem. Mají skvělou vnitřní karmu, mnohé se jim v životě povede. Majetek nashromáždí, jen v lásce a vztazích tápou. Vícekrát si špatně vyberou a začínají znovu. Touží mít rodinu a děti, což se jim povede. Uplatní se jako dobří ředitelé, podnikatelé.

Narození 17. května

Kombinace čísel 1, 7, 5 (Slunce, Saturn, Merkur): Tito lidé mají startovní štěstí, dobrou výmluvnost a razanci vnitřní karmy. O kvalitní život se poperou a zvítězí. Vždy bojují sami za sebe, pokud ale jiný člověk otevře jejich srdce, pak se bijí i za něj. Lze jim doporučit studium humanitních věd, politickou kariéru a podobně.

(cul)

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2455723
DnesDnes302
VčeraVčera659
Tento týdenTento týden3630
Tento měsícTento měsíc6669

Partnerské weby

apartman banner