1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Nerozhodujte se příliš rychle, velmi brzy se totiž ukáže, že váš pohled na věci, situace, může být trochu zkreslený. Pozor tedy, můžete snadno udělat nějakou zbytečnou chybu. Pokud ale počkáte a necháte

událostem chvíli volný průběh, budete vědět přesně, co máte dělat. V nejtěžší chvíli vám pomůže váš totemový patron.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Překážek se nebojte, rozhodně je ale neobcházejte. Vše, co na své cestě objevíte, berte jako životní výzvu. Časem zjistíte, že nic není nemožné, že jste schopni poradit si s čímkoli. Vaše sebevědomí také podpoří člověk, od kterého byste to zrovna nečekali. Naslouchejte radám, které se vám dostanou od zkušených profesionálů.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Zbytečně neriskujte, nebezpečí nevyhledávejte. Mohlo by se snadno stát, že vám osud zúčtuje každé nerozumné jednání. Pokud provozujete nějaké adrenalinové sporty, dejte si nyní spíše odpočinek, hrozí vám úraz. Jestli si rádi zahráváte třeba ve vztahu nebo v přátelství, podle všeho budete nemile překvapeni nějakým zvratem.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Nemyslete jen na sebe, pozorně sledujte ostatní, buďte připraveni pomoci. Ukažte svou lidskou tvář, ostatní si vás za to budou vážit a budou vyhledávat vaši přítomnost, chtít vaše rady. Stanete se zajímavými i pro ty, kteří vás kdysi neměli rádi. Vstřícností prostě dokážete zázraky. Jen neusněte na vavřínech.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

Pomoci můžete nejen slovem, ale také materiálně. Budete o takovou pomoc požádáni a neměli byste ji odmítat. Nebojte se, že se vám zpět vaše dobro nevrátí. Náhrada za vaše výdaje může přijít jakoukoli formou, vždy bude upřímná. Vy byste ji však neměli brát jako samozřejmost, ale jako řízení a směřování osudu.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Kolem vás se vyskytnou ve větší míře lidé, kteří vám nepřejí, a situace také mohou být trochu náročnější. Zůstaňte ale v klidu, nenechte se vyvést z rovnováhy jen proto, že vás ovládnou emoce. Buďte jen trochu ostražitější a nesvěřujte se každému. Důvod k nějakým obavám ale nemáte. Vyšší síly vás ochrání.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Problémy jsou od toho, aby se řešily. V některých případech ale vidíte mnohem více potíží, než jaká je skutečnost. Zkuste tedy jiný úhel pohledu. Možná pak zjistíte, že si vlastně spoustu problémů vytváříte sami svým přístupem. Složitější a zásadnější rozhodnutí nyní nechte raději na později, zbytečně byste vše zkomplikovali.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Předešlé úspěchy vás mohou svádět k jednání, které není moc rozvážné. Měli byste ale přemýšlet, než něco podniknete. Můžete se snadno dostat do problémů, ze kterých bude cesta ven hodně složitá. Poraďte se, nebojte se zeptat, tím spíše, pokud si nebude úplně jisti. Zabráníte nejednomu nedorozumění.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Zkuste znovu zvážit a přehodnotit své plány. Míříte totiž výš, než vám bude momentálně umožněno. Snahy se tak mohou nejen minout účinkem, hrozí však i nějaké velké pozastavení vašeho vývoje. Postupujte opatrně, sledujte, co se kolem vás děje. Vše chce svůj čas a máte poznat i cenu toho, za čím se ženete a co je pro vás důležité.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Někteří lidé vás mohou zklamat, ale položte si otázku - nedůvěřujete příliš? Někdy je dobré dát na instinkt, nechat druhou stranu se projevit, i když jsou tací, kteří se umí dobře přetvařovat. Buďte ostražitější, ale nepřestaňte věřit v dobrotu lidí. Kolem vás jsou i tací, kteří vám rádi pomohou, a to nejen radou, dokonce i materiálně.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Vyhněte se hádkám, zbytečně vyhroceným situacím. Vaše emoce budou vypjaté a mohlo by se stát, že vám nervy povolí v nevhodnou chvíli. Nyní tedy platí, že si nic nevykřičíte a nevyvzdorujete. Spíše naopak. V budoucnu byste mohli svého jednání dokonce hořce litovat. Raději se projděte v přírodě, věnujte se zábavě a svým koníčkům.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

V situacích, kdy si nevíte rady, se nebojte požádat o pomoc. Zkuste i zcela nestrannou osobu. Nemusí být nutně do problému zasvěcena, aby vám dokázala říci svůj názor. Může se vám tak dostat velmi zajímavého pohledu na situaci, kterou vidíte možná i zbytečně jako neřešitelnou. Pamatujte – více hlav více ví.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2505389
DnesDnes448
VčeraVčera573
Tento týdenTento týden3641
Tento měsícTento měsíc16735

Partnerské weby

apartman banner