2721alkalicka 1Slyšela jsem, že alkalická voda má příznivé účinky na lidský organismus. Jaké to jsou?“

Alena Č., Klášterec

V posledních letech se dozvídáme o acidóze, tedy překyselení organismu, které vede k mnoha civilizačním onemocněním. Je to způsobeno

nižší kvalitou potravin, vody a hektickým životním stylem. Udržovat kyselost organismu v rovnováze nám pomáhá pití alkalické vody, které se také říká „živá voda“.

Pití alkalické vody je skutečně odborníky doporučováno. Díky vysoké hodnotě pH totiž vyrovnává kyselé prostředí v lidském těle. Uvolňuje toxiny, bojuje proti volným radikálům a napomáhá detoxikaci. Zlepšuje absorbci výživných látek do těla a redukuje těžké kovy, jakými jsou například olovo, měď a zinek. Příznivě působí na peristaltiku střev, pomáhá proti osteoroporóze. Celkově zlepšuje metabolismus a imunitní systém. Alkalická voda rovněž neutralizuje kyselé odpady, které jsou příčinou množství nemocí, jako jsou rakovina, cukrovka, artritida, ale i potíže při zažívání. Zároveň napomáhá k udržení štíhlé postavy. K výrobě alkalické vody se používají alkalické tyčinky. Ty se vkládají do sklenice s vodou, kterou díky minerální složce obohacují, zvyšují pH vody a snižují tzv. oxidačně redukční potenciál, což je hodnota, která charakterizuje přítomnost oxidačních nebo redukčních látek v kapalině.

(st)

Alkalické tyčinky si můžete objednat na www.spiritobchod.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2457111
DnesDnes237
VčeraVčera736
Tento týdenTento týden237
Tento měsícTento měsíc8057

Partnerské weby

apartman banner