digits 4014181 960 720Každý z nás je osobnost. Ezoterička Lucia di Moriani tvrdí, že jsme silně ovlivněni vibracemi čísel obsažených ve dni a měsíci narození, které navíc souvisejí i s planetami. Den je pomyslným startem, ukazuje na povahu, potažmo jednání. Měsíc narození pak dolaďuje vnitřní karmu, schopnosti…

 

Narození 18. května

Kombinace čísel 1, 8, 5 (Slunce, Mars, Merkur): Mohou být nedůtkliví kvůli svému egu, jsou však jinak chytří, inteligentní a dostatečně kreativní na to, aby v životě uspěli. Musejí dát pozor, aby nepropadali sebelítosti, když okamžitě není vše tak, jak chtěli nebo plánovali. Mají-li příznivý i rok narození, mohou vystoupat velmi vysoko. Lásku k cestování někdy promění v celoživotní povolání. Výborně se uplatní i jako novináři či fotografové.

Narození 19. května

Kombinace čísel 1, 9, 5 (Slunce, Neptun, Merkur): Mezi Býky vynikají odvahou, cílevědomostí i pracovitostí. Oplývají altruismem, pomoc druhým berou jako samozřejmost. Jsou inteligentní, vytrvalí, mohou z nich být skvělí lékaři, záchranáři, majitelé lázní a podobně.

Narození 20. května

Kombinace čísel 2, 0, 5 (Luna, Pluto, Merkur): Jsou někdy citově nevyrovnaní, mohou být zmatení a poměrně dost tvrdohlaví. Vždy prosazují své názory a nejsou-li akceptovány, cítí se dotčení a berou to dost osobně. Není s nimi snadné pořízení. Způsobuje to planetka Pluto. Kolektivní práce jim nesvědčí, z jejich popudu dochází k rozbrojům. Jejich start do života nebývá snadný, potřebují se naučit toleranci a naslouchání moudřejším. Nejvhodnější povolání pro ně jsou živnostník a drobný podnikatel.

Narození 21. května

Kombinace čísel 2, 1, 5 (Luna, Slunce, Merkur): Luna a Slunce znamenají štěstí v lásce, Merkur jim dává výřečnost a chytrost. Vlivem vnitřní karmy touží po penězích a získání majetku. Když mají příznivý rok narození, je jim přáno. V tento den se rodí dobří ekonomové a úspěšní podnikatelé. Úžasné na nich je, že nejdou tzv. přes mrtvoly, ale k úspěchu se elegantně „prokecají“. Jsou to výborní manažeři a řídící pracovníci (i v showbusinessu).

Narození 22. května

Kombinace čísel 2, 2, 5 (Luna, Luna, Merkur): Dvojmocná Luna působí velkou silou a mění emoce těchto lidí. Ti by rádi naplnili své sny, jenže z tohoto důvodu se jim to nedaří. Mohou být majetničtí, někdy i násilničtí, není s nimi vůbec lehký život. Datum narození je nabádá ke střídmosti a sebeovládání. Jen díky tomu a pracovitosti se domohou úspěchu. Mohou to být dobří tanečníci, sportovci, zahradníci, bytoví architekti.

Narození 23. května

Kombinace čísel 2, 3, 5 (Luna, Jupiter, Merkur): Jsou to osobnosti citlivé, kreativní a silné v rétorice. Oplývají i mimořádnou porcí štěstí. Mají přirozenou inteligenci a autoritu, nechybí jim ani jistý půvab, což jim napomáhá dosáhnout úspěchu. Bývají oblíbení ve společnosti. Oproti jiným zrozencům znamení Blíženců, k nimž náleží, dosahují lehce titulů i slávy. Uplatní se jako herci, moderátoři, profesoři, politici, manažeři.

Narození 24. května

Kombinace čísel 2, 4, 5 (Luna, Uran, Merkur): Jde o dříče, kteří jsou věčně nespokojení sami se sebou. Většinou musejí velmi pracovat pro druhé, ovšem cítí se k takové práci povoláni. Mají smysl pro humor, zvláště ten černý. Někdy jsou náladoví, zejména v případě, že se v nich nakumuluje pocit beznaděje. Většinou ale berou život takový, jaký je. Mají rádi lidi a váží si své rodiny. Přestože stále s něčím bojují, pokračují v práci. Měli by si vybrat práci, ve které se budou cítit šťastní, například nějaké umělecké řemeslo.

(cul)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2470619
DnesDnes454
VčeraVčera580
Tento týdenTento týden1034
Tento měsícTento měsíc2249

Partnerské weby

apartman banner