background 1475670 960 720Slunce se pohybuje znamením Blíženců do 21. června, kdy vstoupí do znamení Raka, kde pobude do 23. července. Novoluní vrcholí 3. června ve znamení Blíženců, je tedy důležité zejména pro osoby narozené v Blížencích. Pro ostatní nastává doba cestování, učení, kurzů a školení. Čas přeje koupi

dopravního prostředku, nového mobilu či počítače. Úplněk ve Střelci nastane 17. června a vnese jasno do oblasti úředních záležitostí. Uzavře téma zahraničí, vzdělávání a rozšiřování vědomostí. Mars se pohybuje znamením Raka. Zde bude působit do začátku července. Černá Luna se přesunula do znamení Ryb, kde bude působit do začátku roku 2020.

BERAN

Novoluní vám otevírá nové možnosti studia, řešení úředních záležitostí, také můžete koupit nové auto. Čeká vás zvýšená aktivita v komunikaci - psaní a telefonování, na přetřes přijde i cestování (zejména za vzděláním). Úplněk vnese jasno do oblasti související s úřady a zahraničím. Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijete. Budete vylepšovat své pracovní zázemí či bydlení. Nelze vyloučit domácí hádky, řešení záležitostí v souvislosti se ženami rodu (např. matka, babička, tchyně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítíte chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budete řešit vše pro zvýšení životní stability. V tomto období se také řeší zdraví a psychika.

BÝK

Novoluní vám přináší možnosti lepších výdělků. Dostanete příležitost zlepšit svou finanční situaci. Čeká vás podepisování listin a úředních dokumentů. Venuše se pohybuje ještě první červnový týden ve vašem znamení, a tak můžete využít přízně planet. Úplněk vnese jasno do majetku a peněz, které sdílíte s další osobou, bankou, institucí či jiným společníkem. Do úplňku by měly být zaplaceny veškeré pohledávky. Mars přináší zvýšené tempo běžného života. Pozor na závažnější konflikty se sousedy, příbuznými a dalšími lidmi. Můžete mít sklon hádat se kvůli vlastním názorům. Mars působí v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a cestování. Období přeje návštěvám. Povedete úspěšná obchodní jednání.

BLÍŽENCI

Nejdůležitější letošní novoluní je zde. Přináší vám novou životní cestu, můžete zrealizovat nějaké projekty. Merkur se ještě začátkem měsíce pohybuje ve vašem znamení, a tak budete komunikovat, cosi podepisovat a budete aktivní. Celý měsíc budete řešit peníze související s rodinou nebo bydlením. Venuše se ve druhém týdnu června přesune do vašeho znamení. Budete neodolatelní a nepřehlédnutelní. Přízně Venuše můžete využít až do začátku července. Úplněk následně vnese jasno do všech vztahových situací (ať jde o vztahy partnerské, rodinné, sousedské), do smluv a dohod (zejména úředních či soudních) vztahujících se k zahraničí. Mars aktivuje peníze, majetek a hodnoty. Budete nakupovat, utrácet nebo vydělávat peníze. Uvědomíte si skutečné hodnoty.

RAK

Novoluní povede vaše myšlenky do hlubin duše. Budete rekapitulovat uplynulý život. Ukončíte, co se nepovedlo, popřemýšlíte nad tím, jak dál v životě. Čekáte na novoluní ve svém znamení, které vám otevře dveře k novým začátkům. Merkur se část měsíce pohybuje vaším znamením, budete hovořit, psát, zkrátka hodně komunikovat. Celý měsíc vás bude vidět i slyšet. Úplněk vnese jasno do oblasti spolupráce. Do úplňku byste měli mít hotovo vše, co jste slíbili vykonat. Luna je v konjunkci ve Střelci. Bude se vám dařit ve spolupráci s cizinou a úřady. Ukončíte a uzavřete vše, co souvisí se spolupracovníky, s tématy péče a starost o druhé. Do začátku července si musíte pohlídat psychiku a zdraví. Pohyb Marsu ve vašem znamení avizuje čas značné aktivity. Budete plni fyzické energie a pravděpodobně odvedete kus perfektní práce. Dostanete možnost vyřešit spoustu problémů a hodně toho dokázat. Díky Marsu zvládnete překonat různé překážky. Využívejte ale energii správným směrem, pozitivně a ve svůj prospěch, nebuďte zbytečně horliví a neplýtvejte silami.

LEV

Novoluní vám otevírá možnost dostat se do společnosti, mezi lidi, kam chcete patřit. Dojdete k cíli, na němž jste pracovali. Měli byste se stýkat s lidmi, choďte do společnosti, můžete potkat důležitou osobu pro vaši budoucnost. Úplněk vnese jasno do témat - potomstvo, partneři a pracovní partnerství. V době úplňku se pohybuje Jupiter u Luny. Cestování, sny a přízeň žen jsou vám nakloněny. Koncem měsíce se přesouvá Merkur do vašeho znamení. Budete cestovat, komunikovat (cosi podepisovat a hodně telefonovat). Začátkem července se přesune Mars, planeta aktivity, do vašeho znamení a vy se až do poloviny srpna nezastavíte. Ukončí se vše, co nemá pokračovat. Většinou půjde o nějakou činnost, případně o místo, kde pobýváte či pracujete. Mars může aktivovat nepřátelské energie a nepříjemné pomluvy, staré nevědomé vzorce.  

PANNA

Novoluní vám otevírá novou životní cestu ke kariéře a pracovním úspěchům. Nasměrujete se tam, kudy se budete dál ubírat. Čeká vás podepisování úředních listin. Úplněk vnese jasno do oblasti domov, bydlení, ženy a také zdraví. Luna se pohybuje u Jupiteru, planety štěstí. Vše, co se bude dít, je pro vaše dobro. Jupiter přeje zkvalitnění bydlení, změnám v pracovním zázemí. Mars se pohybuje oblastí skupinových vztahů, proto potřebujete k naplnění cílů spolupráci s okolím. Pomohou vám osoby blízké, přátelé, společníci. Zatoužíte po uznání za své výkony ve společné činnosti. Choďte do společnosti, mezi lidi, do života vám může vstoupit osoba důležitá pro vaši budoucnost.

VÁHY

Novoluní otevírá téma úřady a soudy, zahraničí. Můžete plánovat dovolenou, rozšiřovat své vědomosti školením či kurzem. Budete hodně hovořit o práci a kariéře. Úplněk vnese jasno do úředních záležitostí. Můžete také případně dořešit záležitosti spojené s automobilem nebo jiným dopravním prostředkem, s cestováním, na přetřes přijde i podepisování nějakých smluv či dohod. Úplněk uzavře téma sourozenců. Mars aktivuje vše, co se týká pracovních aktivit a kariéry. Měli byste se dočkat ocenění za práci a nelze vyloučit postup v kariéře. Naplno pocítíte ctižádost a chuť prosadit se nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýšíte si prestiž. Období přeje uzavírání obchodních dohod, nastává doba příhodná k reorganizaci práce.

ŠTÍR  

Novoluní vám otevírá cestu k  transformaci - staré umírá a nové se rodí. Překonáte krizové období, konečně pomyslně vyjde Slunce a posvítí vám na cestu. Novoluní vám také zprostředkuje řešení záležitostí spojených s penězi ve společném majetku s dalšími osobami. Hledáte-li partnera, je vám přáno. Sexualita a vše, co s ní souvisí, je zde (svatba a potomstvo). Úplněk vnese jasno do oblastí - finance a hodnoty. Luna se pohybuje u Jupiteru, planety štěstí. Úplněk bude pro vás zajímavý, uvědomíte si své hodnoty. Mars se pohybuje oblastí práva, úředních záležitostí a soudů. Jeho vliv se může projevit také třeba cestou do zahraničí, rozšiřováním vědomostí (kurzy, přednášky, školení). V průběhu tohoto období se dostaví touha rozvíjet se po duchovní stránce.

STŘELEC

Novoluní vám otevírá nové možnosti v rámci dohod, smluvních ujednání a vztahů. Otevřete se komunikaci, nastavujte nová pravidla. Budete podepisovat smlouvy, telefonovat a cestovat ve spojitosti se vztahy. Můžete se vracet do minulosti a vytvářet cosi jinak. Ve vašem znamení se až do podzimu pohybuje planetka Ceres, dostanete tedy zabrat. Odměna bude úměrná snaze, kterou vyvinete. Červnový úplněk je pro vás nejdůležitějším v tomto roce. Vnese jasno do oblasti vztahů. Uvědomíte si sympatie a antipatie osob kolem, na přetřes ale přijdou i smlouvy týkající se zejména peněz a majetku. Luna se spojila s Jupiterem, planetou štěstí a hojnosti. Vše, co nyní domluvíte, je posvěceno Vesmírem. Mars se pohybuje oblastí hodnot, které sdílíte s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí. Možná přehodnotíte, pozměníte postoje.  V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání s penězi, neutrácejte je zbytečně.  V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna vaší duše. Řešit můžete půjčky, hypotéky, dědictví nebo alimenty. Budete se aktivně věnovat financím z cizích zdrojů, investicím do podnikání. Tranzit Marsu je zaměřen i na oblast sexu a všeho kolem sexuality.

KOZOROŽEC

Novoluní vám přivede nového spolupracovníka, kolegu nebo pracovního partnera. Budete mít hodně práce, můžete také pečovat nebo mít starost o někoho jiného. Zdraví a psychika budou tématy tohoto období. Úplněk vnese do vašeho života nejistotu. Budete přemýšlet, jakým směrem se ubírat, jak naložit se vztahy. Připravujete se na úplněk ve vašem znamení, který přijde v červenci a vyjasní vztahové záležitosti. Mars aktivuje oblast vztahů na všech úrovních, tedy včetně těch založených na partnerské intimnosti. Energie Marsu je o sebeprosazení, což občas přinese nepřátelské nálady. Mohou trpět i intimní vztahy. Důležitý bude kompromis - nejen v práci, ale i v manželství, vztahu. V dlouhodobém horizontu může toto období narušit i ty nejlepší vztahy. Pozitivně toho lze využít k tomu, aby se potlačené negativní pocity dostaly na povrch a pročistily se nahromaděné negativity. Pozor, mohou se vyskytnout i právní spory, potíže se zákonem. Snažte se jim spíše předejít, vyhnout.

VODNÁŘ

Novoluní avizuje plodnost, tvorbu a kreativitu. Období je nakloněno produktivitě a úspěchu. Novoluní vám také může přinést nového partnera a pracovní partnerství. Budete sklízet, co jste v minulosti zaseli. Úplněk ukončí vaše působení v určitém společenství. Vnese jasno do sféry přátel, tedy si uvědomíte, kam chcete patřit, mezi jaké lidi. Ujasníte si i své cíle a sny. Vlivem Marsu počítejte s tím, že budete mít dost povinností, ale nebude vám chybět chuť do práce. Budete zřejmě muset řešit jakési rodinné záležitosti a Mars bude úřadovat i ve sféře zdraví. Mohou se ozvat zdravotní problémy, které se projeví ve formě infekce, horečky či nehody.

RYBY

Novoluní bude o upevnění základů rodiny, domova a zdraví. Můžete zkvalitnit své bydlení a pracovní zázemí, položit základy stability, na níž v budoucnu postavíte svou kariéru. Neptun ale může zkreslovat reálnou situaci. Černá Luna začala působit ve vašem znamení a vnáší do vašeho života silné emoce a bolestné situace. Úplněk vnese jasno do témat - práce, kariéra. Uzavřete nějakou situaci spojenou s pracovní aktivitou. Vesmír vám letos slibuje obrovský posun v pracovní rovině, ovšem musíte si vytyčit cíl, k němuž chcete dojít. Vracet se k minulosti nemá význam pro budoucnost. Je nutné začít vydělávat jinak, nově. Vše bylo naznačeno minulý rok na jaře a nyní se vám opět nový pracovní směr ukazuje. Planetka Ceres v oblasti práce působí do podzimu, a tak musíte zabrat. Čím víc se budete snažit, tím lepší odměny se dočkáte v zimě. Mars vás nutí k projevení svého JÁ, máte ukázat druhým, jací jste. Očekávejte také zvýšené milostné touhy. Fyzické milování pro vás bude důležitější než pouhá romantická setkávání. Mars aktivoval oblasti - děti, partneři a tvorba. Pod jeho vlivem má vzniknout něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Toto období přeje mimo jiné zkouškám, přijímacím pohovorům. Můžete se seznámit s důležitou osobou, můžete najít nového společníka. Také je to doba vhodná k cestování. Pracovně se vám bude dařit. Tento tranzit znamená aktivitu v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Vlivem Černé Luny vás čekají životní zkoušky, které vás vedou k vnitřní proměně. Začnete na svůj život a okolí pohlížet jinak, z jiného úhlu pohledu. Pochopíte, že jediná změna je nutná uvnitř sebe sama. Po dobu působení Černé Luny budete mít pocit, že jste blokováni, chcete se posunout, ale nejde to. Setkáte se s lidmi a situacemi z minulých životů, můžete zažít pocity bezmoci, beznaděje, ponížení. Zde je důležité všímat si, co se děje kolem. Můžete se dostat do nepříjemné situace osobně, nebo naopak do nepříjemné situace někoho dohnat. Věřte ale, že překonáte veškeré nepříznivé okolnosti i situace. Nenechte se nikým a ničím zastrašit. Pracujte na své osobnosti.

Daniela Hannah: www.astrokarty.cz

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2458705
DnesDnes501
VčeraVčera635
Tento týdenTento týden1831
Tento měsícTento měsíc9651

Partnerské weby

apartman banner