1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Upřednostněte dobro a přátelství. Každé rozčilení se snažte utlumit hned v zárodku, mějte emoce pod kontrolou. Zvýšeným hlasem a snahou prosadit si své názory nezmůžete vůbec nic, spíše dosáhnete pravého opaku. Mnohem víc jste schopni získat milým přístupem a

spoustou porozumění a lásky.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Obklopujte se těmi správnými lidmi, takovými, kteří smýšlejí stejně jako vy. Nenechte se rozptylovat názory, s nimiž se nejen neztotožňujete, ale které vám dokonce vadí. Když už se do takové situace dostanete, diplomaticky vykliďte prostor. Jen tak si zachováte čistý štít a jasnou a pozitivní mysl.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Dejte na svůj vnitřní hlas a instinkt. Situace, do které se dostanete a nebude příliš příjemná, bude vyžadovat použití všech vašich zkušeností a moudrosti. Jste však schopni najít ty správné odpovědi, důvěřujte i své intuici. Nic vás pak nepřekvapí, naopak, překvapit ostatní můžete vy. Získáte tak uznání a důvěru lidí.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Nejednejte zbrkle, promyslete si každý krok, který hodláte udělat. Mohli byste se snadno dostat do pasti, kterou chystá někdo jiný. I když ani tak nebude nic ztraceno, jste schopni si ušetřit zbytečné problémy a starosti. Myslete pozitivně a hlavně na to, že váš totemový patron je vždy na vaší straně.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

Budete čelit výzvě, která vás může dost zaskočit. Jste ale schopni zvládnout vše, co se stane. Více si věřte a dejte na získané zkušenosti. Možná budete potřebovat trochu času na uvážení, ale neváhejte příliš dlouho. Mohla by vám uniknout příležitost, která se nemusí již nikdy opakovat.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Budete potřebovat víru především v sebe. Půjdete totiž po cestě, po které se musíte vydat sami. Lidé kolem vám mohou poradit, ale vše ostatní je jen na vás. Osud vám sice přichystal výzvu, ale nenechá vás na holičkách, jak se říká. Půjde o takový test, který má ukázat, jak jste cílevědomí a schopní se sami rozhodovat.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Čeká vás sice spousta práce, ale zkuste vynaložit dostatečné úsilí pro její zvládnutí. Vaši snahu totiž někdo velmi ocení. Můžete si polepšit hlavně v pracovní oblasti. Dokonce možná změnit koníčka na výdělečnou činnost. Před vámi je tedy zajímavá příležitost, ale očekává se od vás také jistá snaha. Běžte štěstí naproti.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Hýčkejte nyní své blízké, je čas dávat, a to bez podmínek. Přijímali jste dost dlouho, nyní se karta obrátila a je na vás, abyste také začali něco vracet. Rodinné a partnerské vztahy tak můžete buď utužit, nebo naopak zcela pokazit. Každá vaše snaha bude po zásluze oceněna, nebojte se tedy rozdávat více lásky.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Abyste si mohli pracovně polepšit, musíte vynaložit více energie. Pokud si chcete polepšit vztahově, i zde platí, že bez náležitého úsilí moc šancí nemáte. Nespoléhejte jen na druhé a na to, že za vás někdo něco udělá. Všude tam, kde cítíte rezervy, přiložte ruku k dílu. Pak si užijte ty nejúžasnější chvíle.

Husa (22. 12. – 19. 1.)

Jestli vás něco sužujte a trápí, samo od sebe to nezmizí. Pamatujte, že jde o vaše emoce a nutnost zbavit se potíží jednou pro vždy. Snažte se vše, co vás nyní brzdí v rozletu, nechat za sebou. V minulosti nezměníte vůbec nic, tento fakt lze jen přijmout. Ale na utváření budoucnosti se můžete podílet velkou měrou.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Pokud se dostanete do úzkých, aktivujte všechny své síly a nasbírané zkušenosti. Máte totiž potenciál, o kterém možná ani nevíte. Nyní jste schopni ukázat světu, že nejste tak slabí, jak si ostatní dosud mysleli. Dodejte si odvahy, s totemovým patronem za zády můžete zdolat nejednu nepříjemnou překážku.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

Měli byste zakusit, jak úžasná je svoboda. Uvolněte se, dejte si pauzu od všeho, co znamená práci a povinnosti. Užívejte si života, přiberte k tomu své milované, nebo naopak klidně vyhledávejte samotu. Je jedno, v jaké podobě se uvolníte. Každopádně si zrekapitulujte své sny, určitě najdete nějaký nesplněný. Je na čase to změnit.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2449720
DnesDnes135
VčeraVčera531
Tento týdenTento týden1751
Tento měsícTento měsíc666

Partnerské weby

apartman banner