astronomical clock 408306 960 720...

KOZOROŽEC ( 22. prosince – 20. ledna )

Jestliže chtějí Kozorožci ve své kariéře postoupit o nějaký krůček kupředu, nesmějí brát žádné ohledy, nýbrž se vydat přímo za tím, co si vysnili. Rozhodně se mohou spolehnout na svůj instinkt. Díky němu se vyhnou různým komplikacím, konfliktům. Důležité bude vsadit na instinkt, pokud půjde o

peníze. Právě ve finančních záležitostech by se mohli Kozorožci dostat na tenký led, budou-li zkoušet nějaké netradiční postupy. Každopádně se musejí vyhnout hazardu a pak někomu, kdo jim bude slibovat téměř bezpracně velký zisk.

Kozorožci narození v prvé dekádě by měli být více sebekritičtí. Neměli by váhat, nechť se pustí do změn ve svém životním stylu. Získají zajímavé informace, jejich správné využití bude ale opravdovým uměním. Jen musejí stát pevně na svých názorech a nesmí je zviklat ani sebevětší autorita.

Pokud budou Kozorožci narození ve druhé dekádě pracovití a budou po sobě vše pečlivě kontrolovat, pak by si měli své pozice nejen uhájit, ale dokonce i hodně vylepšit. Budou úspěšní, ale neměli by mít pocit, že to tak bez dalšího snažení bude navždy.

Kozorožci narození ve třetí dekádě by měli být zdravě sebevědomí a při jednání více diplomatičtí, rozhodně nejednat ironicky nebo z pozice síly. Hodně si tím vše usnadní. Dojdou úspěchu, pokud budou jednat cílevědomě a uvážlivě.

 

VODNÁŘ ( 21. ledna – 18. února )

Vodnáři jsou sami na sebe velmi přísní a zdá se, že nikomu nic neodpustí ani ve svém okolí. Jejich předsevzetí ve všech oblastech nejsou nijak skromná a z toho mohou pramenit občasná zklamání. V pracovní sféře mohou očekávat nějaké změny, ale nebudou nijak fatální. Naopak, když se věci kolem nich trochu usadí, Vodnáři zjistí, že z nich mohou mít prospěch. Neměli by se bát vydat po nevyšlapaných cestičkách, možná se budou divit, co všechno objevného mohou přinést, jak bude život hned o něco zajímavější.

Vodnáři narození v prvé dekádě prožijí celkem příznivý vývoj událostí, který jim pomůže situaci, již právě řeší, dokončit. Dařit se jim bude při samostatné práci, zejména tvůrčí činnost jim půjde od ruky. Jen by neměli problémy ze zaměstnání přenášet do soukromého života.

Pro Vodnáře narozené ve druhé dekádě bude červen obdobím velmi příznivým. Hned na počátku se jim nabídne nějaké řešení či zajímavá šance, kterou by určitě neměli promarnit. Někdo jim způsobí určité komplikace, ty se ale brzy vyřeší.

Také pro Vodnáře narozené ve třetí dekádě bude červen velmi pozitivní. Budou úspěšní ve své profesi a pracovním zařazení, dostanou ale šanci si vše ještě vylepšit. Spolu s pracovními úspěchy půjde i finanční efekt.

 

RYBY ( 19. února – 20. března )

Zdá se, že Ryby na něčem až moc lpějí, a to jim brání, aby se konečně odlepily od země. Měly by zapomenout na minulost, zbytečně jim svazuje ruce, je třeba hledět kupředu. Přitom nesmějí zapomínat vychutnávat si věci, které je každodenně míjejí. Život jim může v tomto měsíci nachystat několik neočekávaných situací, ale neměly by být pro ně velkou neznámou. Zdrojem elánu a houževnatosti Ryb bude především rodina, přátelé. Pokud něco zbrzdí jejich aktivity a projekty, pak by to mohlo být zdraví.

Hned na začátku června čeká na Ryby narozené v prvé dekádě krize, kterou přivodí napjaté postavení Jupiteru ze Střelce. Bude záležet jen na nich, jak se k problému postaví a jak jej ustojí. Planety ale říkají, že se vše vyřeší rychle a v polovině června už budou Ryby opět psychicky na výši. Asi je čeká nějaká služební cesta.

Ryby narozené ve druhé dekádě by měly zmírnit své životní tempo, a to nejen v zaměstnání, ale hlavně v soukromí. Dostanou se pod větší nápor, zvýšené požadavky a tím i možnost většího vyčerpání a stresů. Budou potřebovat více energie a soustředění, aby vše zvládly.

Pro Ryby narozené ve třetí dekádě bude červen kritický a nebezpečný. Nic nedostanou zadarmo a život jim budou otravovat závistiví kolegové, hůře ještě takzvaní přátelé. Bude zapotřebí velké diplomacie, aby si své dosavadní posty a jistoty uhájily.

Evropský horoskop v plném znění najdete v příloze tištěného Spiritu číslo 22!

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2455653
DnesDnes232
VčeraVčera659
Tento týdenTento týden3560
Tento měsícTento měsíc6599

Partnerské weby

apartman banner