1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Vesmír vám nastaví zrcadlo, zjistíte, že ve vašem životě není něco tak, jak chcete. Je tedy potřeba udělat změnu, ovšem na tu zůstanete sami. Musíte se rozhodnout a zvolit si cestu, jinak se budete točit v kruhu. Pokud máte ve svém okolí spolehlivé lidi, nechte si poradit. Rozhodnutí je ale stejně jen

na vás. Nebojte se změn.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Máte dostatek vytrvalosti a energie, jen tohle všechno přebíjejí negativní myšlenky. Můžete zvládnout cokoli, dokonce se i uzdravit, ale musíte chtít. Pomůže vám váš totemový patron, je schopen vás nejen podržet, ale také vám ukázat cestu. Dobře si tedy všímejte všech znamení, která k vám budou přicházet. Svému starému já dejte konečně sbohem.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Můžete klidně vykročit beze strachu za svými sny. Není důvod obávat se budoucnosti, nemusíte se ohlížet za sebe. Odkládáním také nic nevyřešíte, vaše životní šance by se nemusela opakovat. Nutně nemusí jít o konkrétní nabídku, můžete mít jen pocit volnosti. Obojí vnímejte pozitivně, všímejte si všeho, co se bude dít.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Být v ústraní se mnohdy vyplatí, ale není to obecné pravidlo. Nyní byste měli vystoupit z ulity a jasně sdělit světu, že jste tady a musí se s vámi počítat. Stanovte si, co chcete. Váš totemový patron je připraven vás vést a zároveň i chránit. Nemáte důvod k obavám, prostě se jen odpoutejte od přízemních myšlenek a obav z neúspěchu.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

Začnete sklízet plody své práce. Úspěch vás může dokonce i zaskočit, ale bude to jen na okamžik. Rozhodně vás posílí do naplňování dalších plánů, které by měly mít pevné základy ve vašich zkušenostech a znalostech. Nápady se jen pohrnou, nezavrhujte ani ty neotřelé. Nezapomínejte pravidelně doplňovat energii a relaxovat.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Vaše myšlení se začne ubírat trochu jiným směrem, než tomu bylo doposud. Budou vás lákat nové věci, nepoznané oblasti. Obklopujte se těmi, kteří vám pomohou se v novém světě orientovat a brát si z něj to, co je důležité pro vás. Nenechte se strhnout názory někoho jiného, jen se inspirujte a skládejte svou filozofii.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Snažte si udržet dobrou náladu, nenechte si ji nikým zkazit. Kolem vás se objeví škarohlídi, kteří mají za cíl jedno - a sice vyvést vás z míry. Vždy, když vás přepadnou chmurné myšlenky, zeptejte se, proč se tak stalo a kde je jejich původ. Rychle zjistíte, že spousta toho, co se kolem vás děje, se netýká vás, tak se tím ani nezabývejte.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Probudí se vaše vnitřní JÁ a také touha po sebepoznání a harmonii. Uvědomíte si naplno svou důležitost, což je samozřejmě v naprostém pořádku. Klidně se tedy pusťte do studia duchovních směrů a na okolí se neohlížejte. Mnozí vás mohou i odrazovat, ale nedejte se. Rozhodně se pusťte do meditací a relaxací.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Potáhne vás to do přírody, do ticha a poznání. Každou chvilku volna si tedy užijte přesně tímto způsobem. Je možná i čas pořídit si vlastního mazlíčka, pokud zatím žádného nemáte. Zvířecí čistá duše vám pomůže se uklidnit a dodá vám potřebnou energii. Klidně navštivte nějaký útulek a dejte tak nějakému tvorečkovi šanci na lepší život.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Buďte pilní a trpěliví. Výsledky vašeho snažení budou nepřehlédnutelné, dost možná vás čeká i uznání. Vydejte ze sebe vše, co můžete nabídnout. Nejedná se ale jen o práci, také vztahy můžete tímto způsobem hodně utužit, ba dokonce i posunout do jiných dimenzí. Cesta před vámi je zcela otevřená, na vás je využít nabízených možností.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Zkuste si vyčistit hlavu, zameťte si před vlastním prahem. Je na čase urovnat staré spory, dotáhnout do konce nevyřešené záležitosti. Máte skvělý týden, kdy najdete pro své činy i pochopení. Vše půjde snadněji než kdykoli před tím. Sejmete ze sebe velké břemeno, budoucnost dostane úžasný nádech. Život vás bude opravdu bavit.

Vlk (19. 2 – 20. 3.)

Uvědomíte si, kde máte rezervy a jaké jsou vaše nedostatky. Napravte vše, co vám brání se posunout dál, srovnejte si myšlenky a představy. Pamatujte, že ve slunečním světle vypadá vše úplně jinak, lépe. Život přece není nebezpečný ani složitý. Bude přesně takový, jaký si ho uděláte. Vydejte se načerpat energii a inspiraci do přírody. Mnohé uvidíte jasněji.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2449729
DnesDnes144
VčeraVčera531
Tento týdenTento týden1760
Tento měsícTento měsíc675

Partnerské weby

apartman banner