calendar 660670 960 720Každý z nás je osobnost. Ezoterička Lucia di Moriani tvrdí, že jsme silně ovlivněni vibracemi čísel obsažených ve dni a měsíci narození, které navíc souvisejí i s planetami. Den je pomyslným startem, ukazuje na povahu, potažmo jednání. Měsíc narození pak dolaďuje vnitřní karmu, schopnosti…

 

Narození 8. června

Kombinace čísel 8, 6 (Mars, Venuše): Jsou bojovní, milují peníze. Bývají kreativní a neposední, životem srší jako prskavka a ostatní jim přijdou pomalí nebo líní - laxní. Jsou zkrátka hyperaktivní a zvědaví. Přátele si mnohdy vybírají z tzv. lepších kruhů, jsou chytří a vše využijí ve svůj prospěch. Emocionálně je může zachránit rok narození. Potřebují povolání, jež povede ke kariéře a blahobytu.

Narození 9. června

Kombinace čísel 9, 6 (Neptun, Venuše): Jako děti jsou chytří a hodní. Obecně lze říci, že jim nechybí citová stálost. Možná jsou trochu fyzicky pohodlní, ale jinak cílevědomí. Milují a chrání svou rodinu. Své plány dotahují do konce, vše dělají s láskou a pro lepší budoucnost. Měli by se zaměřit na studium humanitních či exaktních věd.

Narození 10. června

Kombinace čísel 1, 0, 6 (Slunce, Pluto, Venuše): Mívají ztížený start do života, brzdí je vnitřní karma. Mohou se narodit do sociálně slabší rodiny, mohou mít potíže jiného rázu. Neplechu jim páchá i Pluto. Každopádně musejí vynaložit hodně úsilí, aby si vydobyli místo na slunci. Jejich situaci může zlepšit rok narození. Uplatní se dobře v řemeslech spojených se studiem.

Narození 11. června

Kombinace čísel 1, 1, 6 (Slunce, Slunce, Venuše): Dvojmocné Slunce slibuje úspěch a Venuše citovou vyrovnanost. Vnitřní karma hovoří o štěstí a zisku. Jen v lásce a vztazích mohou začínat několikrát. To však záleží na osudu každého z nich - na jeho vzorci. Jsou inteligentní a touží být nejlepší (ve škole, ve sportu i v zaměstnání). Mají dobrou vnitřní karmu, která je žene vpřed. Splní si většinu svých snů. Mohou se stát dobrými lékaři, manažery, vědci, podnikateli i řediteli.

Narození 12. června

Kombinace čísel 1, 2, 6 (Slunce, Luna, Venuše): Jsou citliví, obětaví, ve vypjatých situacích mohou (i když spíše mimořádně) sklouznout k lehké hysterii či depresím. Jsou laskaví a hodní, jako děti se dobře učí, touží být užitečnými. Posílit je může rok narození. Za svými cíli jdou spíše setrvačností než vůlí, potřebují citlivou výchovu a jemný přístup rodičů. Jsou z nich skvělí kuchaři, pokojské, zahradníci a podobně.

Narození 13. června

Kombinace čísel 1, 3, 6 (Slunce, Jupiter, Venuše): Jde o šťastné jedince. Sice mohou být trochu náladoví a nestálí v dospělosti, ale provází je dobrý osud a životní odvaha. S ničím se nepárají, vše vyřeší ke své spokojenosti. Nikoli však ke spokojenosti ostatních. Mívají „široké srdce“, ale nesnášejí nevěru. Sami však mohou všechno a porušují veškerá tabu. Dokážou se nepřiměřeně rozhněvat, jsou-li osočováni. Potřebují svobodné povolání, mohou z nich být dobří herci, zpěváci, moderátoři...

Narození 14. června

Kombinace čísel 1, 4, 6 (Slunce, Uran, Venuše): Jsou jedním slovem rozporuplní. Své výbušnosti občas litují, často ale dřív jednají, než myslí. Potřebují si osvojit opačný postup. Nejsou necitliví, dají se usměrnit, pomůže však jedině dobrá výchova. V dospělosti už nic moc napravit nelze. Citově tápou, kolikrát začínají znova a nechápou, že je problém hlavně v nich. Ze svých úletů obviňují druhé. Jsou ale jinak inteligentní a manuálně zruční. Povolání by si měli vybrat sami, nejlépe nějaké řemeslo s maturitou.

(cul)

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2451748
DnesDnes225
VčeraVčera620
Tento týdenTento týden3779
Tento měsícTento měsíc2694

Partnerské weby

apartman banner