1107indi2Využijte harmonie s vesmírem, kterou nyní pocítíte. Uvědomíte si, kam patříte, co je pro vás nejlepší. Rozvíjejte svoji osobnost, díky tomu dosáhnete nejen pracovních, ale i vztahových úspěchů. Klid a rovnováhu hledejte dál mezi blízkými a v přírodě. Udržíte si jasnou a čistou hlavu, a

to dlouhodobě.

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Důležitý bude způsob vašeho vyjadřování a vystupování. Obrázek si ostatní udělají o to rychleji. Sladíte se s okolím, obklopíte se správnými lidmi. Ti, kteří s vámi nesouhlasí, odejdou, ale stejně by vám neměli co nabídnout. Zůstanou ti, kteří vašim záměrům nejen fandí, ale také je rádi podpoří.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

To, po čem toužíte, máte před očima. Jen se nejspíš špatně díváte, možná hledíte zbytečně do dálky. Vaši průvodci na vás dohlížejí, měli byste jim více věřit. Vedou vás jasně, jen ego zatím přebíjí vše, co vám ukazují, co nabízejí. Zastavte se, vyprázdněte svou mysl. Máte v ní spoustu informací, které nepotřebujete.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Zvládání stresových situací pro vás určitě nebude problém. Jste navíc schopni se jim i vyhnout. Jen je potřeba, abyste si uvědomili, že zdaleka ne vše, co se kolem vás děje, vám stojí za dlouhé přemýšlení. Případné šance si nenechte uniknout, ale také myslete na všechny důsledky. Nepřepínejte síly, nehoňte se.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Originální nápady a tvůrčí myšlenky využijte nejen ve volnočasových aktivitách, ale i v práci. Můžete okolí doslova ohromit, možná tak dokonce uděláte krok k budoucím úspěchům. Probuďte v sobě hravé dítě a dejte mu možnost uplatnit se. Máte podporu Vesmíru i vašich průvodců. Využijte šance pro nové začátky.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Je na čase vrátit se do reality, otevřít oči. Mohla by vám uniknout nejedna šance, ale také byste mohli přehlédnout problém, který se začíná rýsovat. Ztráty by mohly být bolestivé a nevratné. Rozhlédněte se kolem sebe a zjistěte, kde můžete přidat a kde ubrat. Zlatá střední cesta je důležitá, ušetří vás nejednoho problému.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Jestli toužíte po úspěchu, měli byste být trpěliví. Vše má svůj čas a záleží i na vaší připravenosti. Vesmír nelze obejít, ví moc dobře, co je pro vás nejlepší a hlavně ve který okamžik. Dejte mu tedy více prostoru, nezasahujte do jeho práce. Vyhnete se tak překážkám, k lecčemu se dopracujete snáze.

Had (23. 10. - 22. 11.)

Když se zamyslíte nad svým dosavadním životem, nejspíš zjistíte, že je potřeba zvolnit. Ženete se za materiálními jistotami, ale ty ryze duševní vám unikají. Mohli byste přijít o blízkého člověka, o klidné a příjemné chvíle, které sdílíte s nejbližšími. Zvažte dobře své životní priority, je nejvyšší čas.

Sova (23. 11 – 21. 12.)

Dobře se budete cítit mezi svými blízkými, v kruhu rodinném. S jasnou myslí také zjistíte, jaký je váš smysl života. Na druhé i na sebe kladete často příliš velké nároky. Dejte životu trochu více lehkosti, prostoru, aby vám ukázal, jak krásný může být. Vesmír je vám velmi nakloněn, využijte jeho přízně.

Husa (22. 12 – 19. 1.)

Nebojte se přijmout změny, i když se váš cíl může ocitnout v nedohlednu. Jsou důležité a ve váš prospěch. Jen okolnosti možná uvidíte trochu jinak. Pamatujte, že se nic neděje náhodně, vše má svůj smysl. Každý váš zmařený plán znamená zároveň novou cestu. Vaši průvodci vás směřují naprosto přesně.

Vydra (20. 1 – 18. 2.)

Ne všichni ve vašem okolí vám fandí, myslí to s vámi dobře. Každý má zkrátka jiné životní zkušenosti, priority, které však ostatní přijímat nemusejí. Jestliže vás tedy někdo odmítá takového, jaký jste, nezoufejte. Prostě se otočte a odejděte, snaha přizpůsobit se druhým by pro vás byla jen cestou do depresí.

Vlk (19. 2 – 20. 3.)

Aktuální dění kolem vás nemusí být v souladu s vašimi představami. Berte ale události jako životní výzvu. Snadněji je zvládnete, budou vás dokonce bavit. Ne vše, co špatně vypadá, skutečně tak i dopadne. Co nebudete mít pod kontrolou, nechte být. Zaměřte pozornost raději jinam. Věnujte se třeba koníčkům.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2451740
DnesDnes217
VčeraVčera620
Tento týdenTento týden3771
Tento měsícTento měsíc2686

Partnerské weby

apartman banner