Beran
Týden nabitý erotikou
Pravděpodobně se do centra vaší pozornosti dostanou intimní vztahy, neboť postavení planet zvyšuje napětí i erotický náboj mezi jedinci obou pohlaví. Pozor na přehnanou koketérii, nesnažte se na sebe upoutat pozornost za každou cenu. V práci se sna žte být milí a vycházejte ostatním vstříc.

Býk
O překvapení nouze nebude
Jak se zdá, mohla by se během tohoto týdne navrátit do běhu vašeho života jistá osoba, kterou jste delší čas neviděli. Snad vás to trochu zmate, rozhodně však zůstávejte ve střehu. Nejsou totiž vyloučena ani další překvapení. Ti z vás, kteří mají děti, budou muset řešit jejich problémy.

Blíženci
Zabezpečte rodinu
Pokud jste to ještě neudělali, je vhodný čas k tomu, abyste popřemýšleli nad zabezpečením sebe či svého majetku pro časy budoucí. Pozor na nedomluvená „přátelská“ setkání, není vyloučeno, že je za nimi nějaký zištný důvod. Trochu vzrušení může přinést víkend, ale nic nepřehánějte.

Rak
Hovořte s blízkými lidmi
Může se stát, že se někdo pokusí v těchto dnech netaktně míchat do vašeho soukromí či do vašich obchodních záležitostí, aniž je k tomu kompetentní. Nedovolte to! Se svými blízkými buďte však ochotní hovořit otevřeně takřka o čemkoli. Tento týden byste neměli zapomínat ani na rodiče, zaslouží si návštěvu.

Lev
Nepodléhejte iluzím
Pravděpodobně nebudete mít daleko ke kritice a ostřejším komentářům. Měli byste však dobře zvažovat, jsou-li vaše námitky oprávněné. A ještě jedno varování - nepodléhejte iluzím, svou budoucnost si nemalujte příliš růžově. Jsou věci, které se změnit nedají, i kdybychom chtěli sebevíc.

Panna
Vynaložte větší úsilí
Tyto dny mohou vyvolat konfrontace. Jasně ukážou, nakolik jste ohleduplní a tolerantní, zda jste ochotní chápat názory a potřeby svého okolí. Zprostředkované informace si raději ověřujte, není vyloučeno, že nejsou zcela pravdivé. Ve vztahu byste měli vynaložit větší úsilí, jinak můžete něco ztratit.

Váhy
Čas erotického vábení
Pravděpodobně podlehnete erotickému vábení. Vaše smysly budou rozjitřené a vaše pozornost zaměřená zejména na lásku a milostnou sféru. A v souvislosti s tím mohou padat zábrany, není vyloučeno, že vaše spády okolí odsoudí. Vy si s tím ale dozajista dovedete poradit.

Štír
Zajímavá setkání
Čas přeje zajímavým setkáním, zvláště nezadaní jedinci mohou navázat nové vztahy. Ty však může záhy narušit zbytečná žárlivost nebo vztahovačnost. Přesto neváhejte a pokud se vám nějaká osoba zalíbila, oslovte ji! Pokud byste váhali příliš dlouho, šance by se vytratily do nenávratna.

Střelec
Zaměřte se na zdraví
Do popředí vašeho zájmu by se mělo dostat hlavně zdraví. A i když třeba zatím nepociťujete žádné potíže, neváhejte a věnujte pozornost prevenci. Snažte se o to, abyste se vyvarovali chyb, které by vás časem do ordinace lékaře přivedly. Doma pak nepřepínejte síly, tento týden raději odpočívejte.

Kozoroh
Držte se zpátky
Třebaže zřejmě pomyslíte na romantický flirt, držte se raději zpátky. Věnujte svůj čas i pozornost svým nejbližším - stávajícímu partnerovi, dětem, dalším příbuzným. Nově navázané intimní vztahy by vám přinesly problémy. Pokud se ale zaměříte na ty staré a vyzkoušené, budete šťastní.

Vodnář
Nechte si poradit
V jednotě je síla. Toto rčení se vám může připomenout v nejrůznějších podobách - ať jde o záležitosti rodinného nebo pracovního charakteru. Naslouchejte názorům svého okolí, nechte si poradit, buďte ochotní spolupracovat. Právě rada někoho z vašeho okolí by vás mohla posunout dopředu.

Ryby
Nové možnosti a šance
Dávejte si pozor na to, co se děje za vašimi zády. Někdo se možná pokusí poškodit vaši reputaci, aby z toho sám mohl profitovat. Také není vyloučeno, že zaznamenáte nové možnosti a šance, případné změny zaměstnání. Využít byste měli všeho, co se dá, už se to totiž nemusí opakovat.
(han)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2475525
DnesDnes114
VčeraVčera579
Tento týdenTento týden1866
Tento měsícTento měsíc7155

Partnerské weby

apartman banner