Beran

Budete sršet nápady, ale jak se vám je podaří uvést v realitu, záleží na vaší trpělivosti. Nechtějte všechno hned, některé věci opravdu potřebují svůj čas. Obrazně řečeno - postupujte krok za krokem, skokem nic

nezískáte. Využijte svých vlastností, ke kterým se řadí i cílevědomost a urputnost. A nebojte se se svými záměry seznámit blízké nebo přátele, kterým důvěřujete. I oni totiž mohou přijít s myšlenkami, které ještě více zdokonalí ty vaše. A navíc pořád platí – víc hlav, víc ví.

Býk

Zaměřte se v tomto období na výživu, která by měla být přizpůsobena „potřebám“ vašeho kloubního systému a také zubů. Tělo příliš nepřetěžujte, ale to neznamená, že byste se měli usadit před televizí a vše ostatní hodit za hlavu. Pravidelná dávka rozumného pohybu kloubům určitě prospěje, výborné je plavání, nezatíží je určitě ani krátká procházka. Rozhodně omezte pití kávy a alkoholu. V případě dlouhodobějších potíží si nehrajte na hrdiny a vyhledejte lékaře.

Blíženci

Buďte přímočaří a nastanou-li komplikovanější situace, nenechte se tzv. vykolejit. Tyto dny a týdny budou přát hlavně těm, kteří vědí, co chtějí a půjdou si za tím. Spolehnout se však mohou nejen na sebe, ale i na pomoc andělských ochránců, kteří jim do cesty přihrají šťastné náhody. I o nich je totiž život. Pokuste se více komunikovat tam, kde nejde vše podle vašich představ, jinak může dojít ke zbytečným nedorozuměním. Také upřímnost se vyplatí, ta může mnohé zjednodušit.

Rak

Většina nadcházejících dnů pro vás bude ve znamení úspěchů. Můžete si vybrat, jestli se budete věnovat práci a vydělávání peněz nebo tomu, co vás baví. Všude zaznamenáte posun vpřed. Jen je potřeba si dát pozor, abyste ukázali dostatek vlastní snahy. Přílišné spoléhání na náhodu nebo štěstí by sice mohlo vyjít, ale ne tak, jak si představujete. Bedlivě si nyní hlídejte složení jídelníčku a hlavně opatrně s příjmem kalorií. Mohli byste snadněji přibírat na váze.

Lev

Čeká vás poměrně bezproblémové období, co se týká partnerských a rodinných vztahů. Zkuste si proto volné dny naplánovat tak, abyste se se svým protějškem dostatečně bavili, ale současně měli čas i na povinnosti. Domácí práce jdou většinou jaksi mimo vás, ale v tomto období možná najdete kouzlo odreagování i v této činnosti. Navíc vám vše půjde skvěle od ruky. Všeobecně pro vás budou novinky i nové technologie jako stvořené. Využijte tohoto období také k získávání odborných znalostí.

Panna

Své okolí můžete vyloženě zaskočit tím, že se dokážete pohybovat ve „hmotném“ světě, finanční prostředky nevyjímaje. To ovšem pouze v případě, že si nebudete raději užívat toho, čeho jste již dříve docílili. Požitky jsou nepochybně příjemné, ale chce to také určitou míru odpovědnosti. Určitě není na škodu občas zpomalit tempo nebo se zasnít, ale nesmí to trvat příliš dlouho. To si musí uvědomit především ti, kteří sklouzli do pocitu naprosté dokonalosti. Máte toho před sebou ještě spoustu k vyřešení.

Váhy

Pro vás je v partnerském vztahu důležité vědět, že je na toho druhého spolehnutí. Dejte si však pozor, abyste tuto vlastnost neměřili pouze tím, kolik přinese váš protějšek domů peněz nebo jak moc se věnuje zlepšování vašeho domova. Jsou i jiné a daleko důležitější věci, se kterými vám pomáhá a stojí při vás. To si uvědomte vždy, když budete mít sklony ke kritice nebo nějakým výčitkám. A především se zamyslete nad vlastním přínosem do vztahu. Jak říká osvědčená lidová moudrost – zameťte si nejprve před vlastním prahem.

Štír

Důležité je, abyste byli v pohodě. Psychická rovnováha je klíčem ke zdraví u každého člověka. A vy to můžete v tomto období poznat měrou vrchovatou. Jestliže budete zažívat nějaký stres, ihned ho vyvažte činností, která vám zaručeně zvedne náladu a odplaví problémy z mysli. Tohle sice už dávno víte, jen se tím neřídíte. Pokud se budete vymlouvat na nedostatek času nebo cokoli jiného, začne vás hektika událostí tlačit do temných koutů deprese. Tak rychle pryč do přírody, do společnosti.

Střelec

Snažte se překonat špatné rozpoložení nějakou vhodnou činností, která by vás pozitivně naladila. Myslete na to, že vám optimismus pomáhá na cestě za úspěchy. A uvědomte si, že hravost rozhodně není znakem dětinství, naopak - může příjemně osvěžit chvilky vašeho bytí. Nebojte se proto vypjaté situace zlehčit humorem, dopřejte svobodu fantazii. Odlehčete své až často zatížené mysli a udělejte klidně něco bláznivého. Bojíte se, co na to řeknou ostatní? A proč? Jen vy rozhodujete o svém životě. Udělejte jej krásnějším.

Kozorožec

Máte-li trable se vztahy a láskou, nežádejte o radu okolí. Odpovědi na své otázky naleznete ve svém nitru. Sami přece nejlépe víte, nebo byste měli vědět, co chcete. A pokud tomu tak není, je třeba nechat uplynout nějaký čas, aby na světlo světa vyplulo to, co má. Někdy je lepší počkat na příhodnější chvíli. Nepropadejte tedy malomyslnosti a vězte, že ve chvíli rozhodující vám pomohou vaši andělští ochránci, a také vaše intuice. Tu jste jaksi upozadili, a to není dobře.

Vodnář

Věnujte nyní větší pozornost svému zdraví, kontrolujte si především hladinu krevního tlaku. Podle výsledků pak upravte životní rytmus i styl. Pamatujte, že dostatek pohybu a správně zvolený jídelníček dokáží s krevním tlakem divy. Dalšími důležitými faktory jsou psychická vyrovnanost a pohoda. V případě stresových situací se naučte odvést svou pozornost jinam, uklidnit se. Nic vám nestojí za to, abyste ohrozili své zdraví. To je nejdůležitější, ostatní je podružné.

Ryby

Lehce se může stát, že se především koncem května ocitnete v situaci, kterou jste vůbec nečekali a zaskočí vás. Když budete dostatečně chytří, můžete ji využít ve svůj prospěch. Jde vždy o úhel pohledu a také správné vyhodnocení všech pro a proti. Takže i na nepříznivých věcech hledejte to dobré, co můžete vytěžit. Rozhodně ale neřešte případné kroky s někým, kdo se sice tváří jako přítel, ale ve skutečnosti jím není. Poznáte to velmi brzy. Platí tedy pořekadlo – mluviti stříbro, mlčeti zlato.

(rox)

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2427103
DnesDnes211
VčeraVčera662
Tento týdenTento týden2301
Tento měsícTento měsíc22582

Partnerské weby

apartman banner