Beran

Budete-li chtít udělat dojem, nesmíte sklouznout k chování nabubřelého nadutce. Nikdo nemá rád ty, kteří se chovají povýšeně a staví na odiv své výsledky. Spíše ukažte své znalosti a schopnosti v tom pozitivním slova smyslu, buďte

soucitní a podejte pomocnou ruku tam, kde bude třeba. Pak se vám dostane náležitého ocenění. Je také možné, že se budete muset přizpůsobit nějaké nové situaci, která přijde na začátku září. Bude vyžadovat změnu vašeho myšlení, ale nebojte se, vše zvládnete.

 

Býk

Nesledujte se tolik, ne každé píchnutí v boku nebo v zádech znamená vážnou chorobu. O své tělo pečujte a naslouchejte jeho signálům, ale v tomto období byste mohli mít tendence k hypochondrii. Důvod může být ale úplně někde jinde. Zapřemýšlejte - netoužíte po větší pozornosti partnera nebo svých blízkých? Nezabředli jste do stereotypu? Pokud je tomu tak, je jen na vás, abyste s tím něco udělali. A pokud nebudete s ostatními mluvit na rovinu, nepoznají, že vás něco trápí.

 

Blíženci

Snažte se odolat letním nástrahám, které by vás mohly spolu s vaší touhou experimentovat svést k neplánovaným flirtům. Obzvláště, jste-li zadaní. Rozhodně by vám takové milostné dobrodružství neprošlo a nezůstalo by bez následků. Než se necháte pozvat na večeři nebo na skleničku, zapřemýšlejte, zda vám dotyčná osoba stojí za potíže. A máte-li pocit, že vám spousta zážitků utíká jako voda v bystřině, rozpomeňte se na aktivity, které vás vždy bavily. Co vám brání v tom, abyste se jimi znovu zabývali?

 

Rak

S financemi se nyní popasujete velmi dobře. Podle planet si můžete dovolit i trochu utrácet a navíc je velká šance, že nějaký ten obnos přibude bez vašeho většího přičinění. Může to být výhra v loterii nebo dar od některého z příbuzných. Udělejte si tedy radost, ale nezapomeňte také na své nejbližší. I oni si zaslouží odměnu. Minimálně za to, že vás podporovali ve vašich aktivitách, se kterými ne vždy souhlasili. Uvědomte si, jakou máte v rodině podporu a nebojte se nahlas projevit uznání.

 

Lev

Využijte těchto dní pro očistu těla a relaxaci, zapomeňte na povinnosti a termíny pracovních schůzek. I ctižádostivý a pracovitý Lev si musí někdy odpočinout a načerpat energii do budoucna. Nyní je ta nejvhodnější doba, abyste tělu dodali vitaminovou vzpruhu a mysli duchovní „potravu“. Objevujte nové dimenze života, meditujte, vydejte se do přírody nebo třeba za poznáváním jiných zemí. Nevracejte se k událostem uplynulých dní, zbytečně se tím zatěžujete a brzdíte svůj růst.

 

Panna

Inspiraci můžete získat v okruhu zajímavých osob, které potkáte na cestách nebo na nějaké akci. Už bylo třeba, abyste rozšířili svůj obzor nad rámec dosavadního života, neboť jste sklouzli ke stereotypu a z něj po čase pramení syndrom vyhoření. Prostě a jednoduše se vydejte za poznáním a odhoďte nudnou šeď fádnosti. Prospěje to nejen vaší duši, ale i tělu. A to, ruku na srdce, jste v poslední době poněkud zanedbávali. Sami nejlépe víte, jakými prohřešky ho trápíte, a tak přistupte k nápravě.

 

Váhy

Plánujte-li nějaké změny oproti původním záměrům, proberte vše se svými blízkými a obeznamte je se svými novými cíli. Mohlo by se totiž stát, že ne všichni budou nadšeni a mají úplně jiné představy než vy. Dejte na jejich případné připomínky a společně se dopracujete k přijatelnému kompromisu. Pak si můžete užít krásné letní dny, které vás dostatečně povzbudí pro vše, co se chystáte změnit nebo budovat. Pro lepší postup si můžete vytvořit konkrétní seznam kroků, podle nějž pak postupujte.

 

Štír

Nespoléhejte jen na štěstí, potřebujete také trochu reálného pohledu na vše, čím se hodláte zaobírat. Fantazie vám sice nechybí, ale nesmíte to přehánět a stavět si vzdušné zámky, které by se mohly rozplynout jako pára nad hrncem, jak se říká. Mohli byste být zbytečně zklamaní. Plánujte jen to, nač vám síly a finance stačí. V opačném případě zažijete perné chvilky, kterým se ale můžete vyhnout. Dejte na rady svých přátel a blízkých, ke kterým máte důvěru. Jejich zkušenosti vám mohou ukázat optimální cestu.

 

Střelec

Jste-li nezadaní, využijte každé příležitosti k seznámení. Máte šanci potkat někoho výjimečného, tedy pokud už se ve vašem okolí dávno někdo takový nepohybuje. Možná jste si toho nevšimli, byli jste zaujati prací nebo neodkladnými povinnostmi. Váš osobní život by ale měl mít nyní přednost. Vaši andělští ochránci vás navíc provedou případnými nástrahami. Využijte toho a vrhněte se do akce. Buďte každopádně sebevědomí, máte toho hodně co nabídnout. To si uvědomte.

 

Kozorožec

Inspiraci a povzbuzení najdete v přírodě, při procházkách nebo příjemných sportovních aktivitách, na které běžně nemáte čas. Udělejte si ho, dobíjejte energii a utužujte vztahy. Při zahradních párty a jiných oslavách to však nepřehánějte s alkoholem a tučnou stravou. Pro jistotu se držte pořekadla – všeho s mírou. Jinak si přivodíte zbytečné zdravotní potíže spojené především s vysokým krevním tlakem, který by mohl signalizovat i vážnější problémy. Začněte více myslet na své zdraví!

 

Vodnář

Chtějte od života více a dostane se vám toho měrou vrchovatou. A je jedno jestli jde o vztahy nebo práci. Možná jste zapomněli snít, a to nikdy není dobré. Nežijete přece jen proto, abyste se ráno probudili, promarnili stereotypně den, a večer si šli lehnout. Každý den by měl být plný jiskření a zážitků. Užívejte si léta, tropte hlouposti, radujte se i z maličkostí. I o těch je toto období. Co vám určitě prospěje, je pobyt u vody, u moře nebo alespoň v nějakém wellness centru. Voda pro vás nyní bude tím nejlepším životabudičem.

 

Ryby

Nebojte se větších vydání, protože si to můžete dovolit. Nečekejte na později, na někdy, až bude příhodnější doba. Ta nemusí nastat a vy promarníte vynikající šance, jež právě přicházejí. Plánujete-li pořízení nového auta nebo bytu, rozhodněte se v tomto období. Vše ale nejdříve prokonzultujte s rodinou, abyste později nezjistili, že představy vašich blízkých byly úplně jiné. Přišli byste o pocit radosti, a to určitě nechcete. Moment překvapení v těchto dnech planety nedoporučují.

(rox)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2429370
DnesDnes193
VčeraVčera778
Tento týdenTento týden4568
Tento měsícTento měsíc24849

Partnerské weby

apartman banner