Beran

Planety nejsou příliš příznivě nakloněné některým vašim záměrům a dokud nepochopíte, co děláte špatně, kde je zapotřebí nějakých změn, budete pořád tápat a něco hledat, řešit. Prospěje vám, když se

na chvíli zastavíte a necháte čas i s jeho variabilností plynout, aniž byste zasahovali do událostí. Jednoduše řečeno to znamená, abyste nic neuspěchali a počkali si na vhodnější dobu, která vám dá více šancí na úspěch. Ne vždy zdar vašeho konání záleží jen na tom, jak moc se snažíte. Občas to chce i přízeň Všehomíra.

 

Býk

Vzhledem k tomu, že čas přeje novým setkáním a seznámením, rozhlédněte se dobře kolem sebe. Jestliže nějaká osoba splňuje vaše představy, které však musí být realistické, nechte vstoupit do svého života novou lásku. Možná jste už zapomněli, co to slovo znamená, nebo jste se naopak příliš snažili najít spřízněnou duši. Ať tak či tak, bude dobré obrnit se trpělivostí a nesnažit se získat všechno hned. To by pro budoucí nadějný vztah nebylo dobré. Čekali jste již dlouho, není třeba něco pokazit zbrklostí.

 

Blíženci

Staré osvědčené přísloví říká, že dobrá rada je nad zlato. Kolem vás teď bude ale vícero „chytrých hlav“, které se vám budou všemožně snažit vysvětlit, co děláte špatně, co byste měli udělat a jak se chovat. Nejsou to ovšem žádní odborníci s patentem na rozum, takže si jimi nenechte namluvit nějaká moudra, která k ničemu nepovedou a mohou vás jen zmást. Musíte rozpoznat, kteří lidé své rady nemyslí upřímně, a nenechat si od nich zasahovat do života. Možná vás jen chtějí využít pro své záměry.

 

Rak

Vaše důvěřivost by měla mít nějaké mantinely. Pamatujte, že rčení - důvěřuj, ale prověřuj – má své opodstatnění ve zkušenostech našich předků. Andělští ochránci vám tím chtějí naznačit, že se ve vašem okolí může vyskytnout člověk, který se vás bude zcela prvoplánově snažit podvést. Proto velice opatrně a pečlivě nakládejte se získanými informacemi. Koncem měsíce října nepodléhejte tendenci vidět vše černě, zůstávejte optimisticky naladěni, protože se nakonec tato zamotaná záležitost vyřeší ve váš prospěch.

 

Lev

Než se do něčeho vrhnete po hlavě, což by se nyní mohlo stát, zajímejte se o podrobnosti. Rozhodně se do žádných aktivit nepouštějte jen na základě prvního dojmu, který navíc získáte zprostředkovaně, bez osobního ověření. A už vůbec nepůjčujte někomu peníze jen proto, že vás o to požádá. Stejné je to s koupí nákladnějšího zboží nebo zařízení, na které vám někdo slibuje exkluzivní cenu. Vyhýbejte se také těm, kteří vám „sladce zpívají do ucha“. Pozor tedy na pochlebování a následné chybné výdaje.

 

Panna

Vaše myšlenky nyní postrádají klid a řád, můžete být roztěkaní a nesoustředění. Rozum vám velí dělat jedno, cit vás ale vede opačným směrem. Můžete být rozpolcení a ztrácet se v toku času i hektických událostí. Přidají se pravděpodobně i rodinné a milenecké komplikace, které vás mírně vyvedou z rovnováhy a přispějí k celkovému chaosu. Nejlépe uděláte, když se alespoň na víkend ztratíte všem z očí, vyrazíte do přírody, kde můžete opět nalézt harmonii a dobít energii. Co takhle jóga nebo Taj-či za svítání?

 

Váhy

Zaměstnání se pro vás podle všeho stalo rutinou a možná proto máte sklon zapomínat na ochotu a vstřícnost. V rámci svých možností buďte připraveni zcela nezištně pomoci tomu, kdo to opravdu potřebuje. Vzpomeňte si na situace, kdy jste i vy potřebovali radu někoho zkušeného. A možná to není tak dlouho. Neobracejte se tedy zády k těm, kteří k vám vzhlíží a berou vás jako skutečného profesionála. Nový elán do práce a nadšení pro novinky můžete získat nečekaně právě u někoho nezkušeného, ale talentovaného.

 

Štír

Do jisté míry vás planety budou svádět k lehkomyslnosti. Nebylo by ale dobré povinnosti hodit za hlavu, neboť byste se plnění úkolů a slibů stejně nevyhnuli, jen byste vše oddálili. A to by vás pak mohlo dostat do stresu a depresí, že nic nestíháte. Snažte se i to, co vás příliš nebaví, „nevalit před sebou jako balvan“, ale naopak se s tím poprat. K tomu všemu nejsou vyloučeny nějaké změny doma. Pravděpodobně tak dospějete do bodu, kdy se prostě budete muset přemoci a vrhnout se do toho, co je vám tzv. proti srsti.

 

Střelec

Nepodceňujte svou finanční situaci, vyhnete se tak nesnázím. Pamatujte na to, že železná rezerva je v tomto období nutná, neutrácejte za věci, které nepotřebujete. Pro jistotu zkontrolujte také příkazy v bance a složenky, které je třeba zaplatit. Koncem října budete mít tendenci vše více analyzovat a přehodnocovat, můžete mít pocit, že jste tlačeni někam, kam nechcete. Vězte, že vnitřní klid bude tím pravým, co vám pomůže nalézt mnohá řešení. Věnujte se relaxaci, pohybu v přírodě, meditujte.

 

Kozorožec

Můžete mít pocit, že ať plánujete sebelépe, něco stále nevychází podle vašich představ. Neztrácejte nervy, nebojte se improvizovat ve chvílích, kdy si nebudete jistí správným krokem. Dejte na svou intuici, která je mnohdy nejlepším rádcem. Hlavně ale nedávejte vinu okolí, vyhněte se přehnané kritice těch, kteří se vám budou snažit radit. Myslí to dobře, jen vy jste trochu vnitřně rozervaní a ztrácíte půdu pod nohama. Zamyslete nad příčinou a pokud ji odstraníte, půjde všechno daleko snáze.

 

Vodnář

Vzhledem k nečekaným událostem ve vašem blízkém okolí bude třeba, abyste zachovali určitý pořádek a řád. V opačném případě by mohlo dojít ke zmatkům, z nichž by vzešel jen bezbřehý chaos. A takové situace nemáte rádi, znamenají pro vás zvýšený stres. Buďte upřímní a nebojte se říci i to, co byste si jinak nechali pro sebe. Jen nezapomínejte na dostatek taktu a diplomacie, abyste nenadělali více škod než užitku. Volte citlivý přístup, každé slovo pečlivě zvažte. Pak se mnohé změní a vyřeší skoro samo.

 

Ryby

Rozhodnutí závažnějšího charakteru nechte na později, obzvláště bude-li se týkat vztahů. Ty se mohou nyní trochu komplikovat, budou na vás kladeny zvýšené nároky. Především půjde o váš čas, který byste měli věnovat svým blízkým, partnerovi. Je třeba, abyste ukázali, jak moc vám na rodině záleží a že jste také ochotni něco obětovat pro to, aby byli všichni šťastní. Ti z vás, kteří jsou nezadaní, mohou počítat s podporou andělských ochránců a navázat nový perspektivní vztah. Nebojte se tedy i trochu riskovat.

(rox)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2427124
DnesDnes232
VčeraVčera662
Tento týdenTento týden2322
Tento měsícTento měsíc22603

Partnerské weby

apartman banner