Beran

Pokud jste se v předchozích týdnech náležitě snažili, můžete se dočkat úspěchů v zaměstnání i na poli milostném. Neupínejte se však k nějakým falešným nadějím a iluzím, které by vás mohly svést z nastoleného

směru. Byla by to zbytečná ztráta času, protože teď budete mít jen to, oč se sami zasloužíte. Nadcházející období by vám mohlo razantně připomenout, jak jsou důležité důslednost a zodpovědnost. Počítat se bude jen to, co dokážete dotáhnout do zdárného konce. Energii tedy vydávejte na smysluplné počiny.

Býk

Planetární konstelace zapůsobí na vaše nitro, porostou vaše vnímavost a soucit. Neměli byste se však příliš zaobírat starostmi druhých, neboť každý si musí své záležitosti uspořádat sám. Pomoci můžete vlídným slovem, povzbuzením, radou. Budete-li se angažovat přespříliš, můžete na to doplatit nejen ztrátou energie, ale případně i iluzí. Proto si udržujte jistý odstup a chraňte si své soukromí. Jinak nakonec budete potřebovat pomoci vy sami. Nezapomínejte tedy, že méně někdy znamená více.

Blíženci

Pozor byste si měli dát především na svůj postoj k výchově ratolestí a na vztahy nejen v rodině, ale i v zaměstnání. Některé z vás budou současné konstelace svádět k pedantství, což by mohlo znamenat zvýšené riziko konfliktů. Nic se nemá přehánět a mnohdy je lepší zvolit klidnější přístup než nějaké přehnané mentorování. Obzvláště mladší ročníky by se pak mohly stavět na zadní, jak se říká. Na druhou stranu přílišná velkorysost také není správná. Držte se proto v rozumných mezích.

Rak

Nebraňte se setkání s nejbližšími, oživujte staré vzpomínky, prostě podpořte rodinnou sounáležitost. Navíc někteří příbuzní mají bohaté zkušenosti a mohou vám vnuknout zajímavý nápad či poskytnout inspiraci. Obzvláště ti, kteří vás dobře znají a ví, kde jsou vaše slabiny a nedostatky. Vyplatí se tedy naslouchat a vstřebávat vše, co vám dříve či později může být k užitku. A věřte, že bude. Na konci listopadu vás cosi požene vpřed, pozor proto na unáhlenost v jednání či rozhodování.

Lev

Vaši andělští ochránci soudí, že porostou vaše představivost i kreativita. Mohlo by to prospět vašim aktivitám, záleží však na tom, zda toho vhodně využijete. Není třeba se do nových obchodů či aktivit vrhat s plnou vervou, ale jisté úsilí vás to podle planet bude stát. Nezapomínejte proto dodávat tělu dostatek vitaminů a minerálů, které při zvýšeném fyzickém i psychickém úsilí potřebuje. Podle všeho se nezadaným Lvům naskytnou i nějaké příležitosti k zajímavým seznámením.

Panna

Důležité v tomto období pro vás bude, jak dokážete komunikovat s okolím. Spíše než osobní ctižádost byste teď měli upřednostňovat přátelské vazby. Navazujte nové kontakty, snažte se o spolupráci a součinnost s dalšími lidmi, kolegy, rodinnými příslušníky. Jako samostatná jednotka nezmůžete téměř nic, připravte se na nutnost větší kooperace, která vám může přinést až nečekané výsledky. Plánujete-li nějaké změny, berte v potaz také názory a potřeby druhých.

Váhy

Planetární konstelace naznačují možné zdravotní potíže, které se ale neobjeví jen tak – z čista jasna. Je pravděpodobné, že již delší dobu váš organismus vysílá varovné signály, které přehlížíte nebo podceňujete. A to je více než nerozumné. Dobře víte, že pak se z relativní maličkosti může stát závažnější problém. Dlouho tedy neotálejte a vydejte se na preventivní prohlídku, nebo za specialistou, pokud už cítíte nějaké příznaky. Bylo by také potřeba odbourat dlouhodobý stres. Změňte svůj životní styl.

Štír

Ve vašem zaměstnání může dojít ke změnám, ale není třeba mít obavy. Měly by nastartovat nové události a dokonce by mohly znamenat váš postup vpřed. Stejně už jste nějaký čas setrvávali ve stereotypu a ten v konečném důsledku nevede k ničemu dobrému. Rozhodně neznamená duševní ani materiální posun. V závěru listopadu podle všeho potkáte moudrého a zkušeného člověka, který vám ukáže směr, jímž byste se měli vydat. A může to být i duchovní cesta, která vás obohatí a povznese.

Střelec

Pokud nyní prožíváte nějaké složitější období ve vztazích, je dost pravděpodobné, že vás konstelace donutí k vážnému zamyšlení a možná i k rázným krokům. Nevyhýbejte se otevřeným rozhovorům, buďte upřímní a na druhou stranu i chápaví. Naučte se více naslouchat druhým, je to vlastnost, která otevírá srdce a přináší mnohá poznání a procitnutí. Vše se totiž netočí jen kolem vás, i lidé ve vaší blízkosti mají své touhy a potřeby. Zvolněte tempo, jak se říká, a otevřete mysl pro vše, co život přináší.

Kozorožec

Nyní nadchází doba, kdy byste měli věnovat pozornost spíše duchovní sféře a snaze o nastolení souladu s vesmírným řádem. Kariéru či vlastní ambice nechte ustoupit do pozadí a zamyslete se nad tím, zda se zbytečně nehoníte za chimérami. Snažíte se zvládnout všechno najednou a hned. A to by vás za čas mohlo stát i zdraví. Uvědomte si, že bez vnitřní harmonie nemůžete uspět v žádné oblasti, byť byste svým cílům obětovali veškerý čas. Zastavte se a uspořádejte si své myšlenky při důkladné meditaci.

Vodnář

V jistých záležitostech byste neměli spěchat, okolnosti se ještě změní. Jen byste mohli zbytečně nadělat chyby, které byste později jen těžko napravovali. Mějte proto na paměti staré moudré přísloví – dvakrát měř a jednou řež. A netýká se to jen pracovních záležitostí, ale také soukromí. Ve vztazích jdete do všeho příliš zbrkle a můžete tak vyděsit osobu, která je oproti vám příliš plachá a stydlivá. Nebuďte jako slon v porcelánu, jak se říká, a zjemněte svůj projev, naučte se trpělivosti, ale i pokoře.

Ryby

Budete nyní podle všeho snáze ovlivnitelní, a to především co se financí týká. Snažte se tedy na nejrůznější nabídky a příležitosti nahlížet z pohledu pozorovatele, než se pro něco rozhodnete. Nenechte ostatní, aby vámi manipulovali, protože by vás mohli dostat do pozice, v níž nebudete mít prostor pro vlastní rozhodování. To by vám mohlo způsobit mnohé potíže a také ztráty. Budete-li mít toto na paměti, zvládnete bez větších obtíží i ty nejzapeklitější situace. Obrňte se proti pochlebování.

(rox)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2425347
DnesDnes545
VčeraVčera732
Tento týdenTento týden545
Tento měsícTento měsíc20826

Partnerské weby

apartman banner