Rak

Jak se budete cítit v roce 2018:

Budete se cítit velmi osamělí. V únoru by se to mělo na nějakou dobu zlepšit, podniknete více procházek v přírodě a budete se cítit příjemně. Na jaře vám bude připadat, že máte svázané ruce. Jako

kdyby nic nebylo podle vás a vy jste s tím nemohli nic udělat. Nejlepší by tentokrát bylo dovolenou naplánovat začátkem léta – v červenu nebo červenci. Po oddychu naberete opět energii a bude vám lépe. Dle karet budete mít ve druhé polovině roku pesimistickou náladu a chuť dotknout se tzv. zakázaného ovoce. Dolehnou na vás nějaké intriky a zvýší se tendence manipulace s ostatními. Ke konci roku budete nadšeni a zažijete plno radosti ve společnosti a také v rodině. V závěru roku byste měli prožít krásné vánoční svátky.

Finance a jak s nimi nakládat:

Dle karet byste tento rok neměli moc riskovat, a to v ničem. Raději dvakrát měřte a jednou řežte, jak říká přísloví. Pokud máte nějaké závislosti a nebo zlozvyky, kterých se chcete zbavit, je nejlepší čas s nimi skoncovat právě v roce 2018. Investujte například do odvykání kouření, alkoholu atd. A to nejlépe v první polovině roku. Pokud jste v minulosti něco zanedbali, budete možná muset zaplatit dvakrát více. S financemi to nebude v roce 2018 nejlepší. Jakmile pocítíte jejich nedostatek, uskromněte se. Ke konci roku by se měla finanční situace zlepšit a to, čeho jste se obávali, dopadne nakonec dobře.

Rodina:

Je dobré trávit více času než v roce 2017 s rodinou, protože dle karet byste se s někým možná mohli odcizit.

Vztahy:

Pro nezadané:

V první polovině roku přijdou určité nečekané události, které vás mohou šokovat, takže ani nebudete mít náladu se s někým seznamovat a dávat dohromady. V létě se vám začne kdosi dvořit a projeví svoji náklonnost. Jelikož jste trošku stydliví, bude to mít těžké. Dejte dotyčné osobě šanci. .

Pro zadané:

V první polovině roku 2018 ve vás zavládne jistá přecitlivělost a mnoho situací vás vyvede z míry. Občas si i popláčete. Začátkem léta by se vše mělo zlepšit a vaše drahá polovička vás bude hýčkat. Budete spokojení, v bezpečí a ve dvou se budete těšit z maličkostí a příjemných procházek.

Hana Tylečková

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2698774
DnesDnes102
VčeraVčera704
Tento týdenTento týden2292
Tento měsícTento měsíc13608

Partnerské weby

apartman banner