Lev

Jak se budete cítit v roce 2018:

Začátkem roku budete potřebovat být na chvíli sami, stáhnete se do ústraní. Jakmile vás tento pocit přejde, budete se snažit být co nejvíce s rodinou. Dostanete se ale do situace, kdy vám bude chybět

čas na všechno naplánované. Začátkem léta se může dostavit pocit strachu a negativních emocí. Neměli byste své rozpoložení jen tak přehlížet, má totiž svůj důvod. Je to váš varující vnitřní hlas. Když se jím budete řídit, měli byste předejít mnohým chybám, či je alespoň zmírnit. Koncem léta vás zaujme charismatická osoba, ale podle karet nebudete mít odvahu setkat se s ní. Dárky na Vánoce byste měli nakoupit nejlépe začátkem podzimu, jelikož budete mít více času a také financí. Ke konci roku se vydáte za tím, čemu věříte. Pozor na případné zdravotní potíže, nepodceňujte bolesti. Když nic neopomenete, přes sváteční období se budete cítit jako rybičky.

Finance a jak s nimi nakládat:

Lepší finanční situace by měla nastat začátkem roku 2018, kdy si můžete dovolit různé výlety, wellness pobyty apod. Pak přijde možná nečekaná investice do domácnosti a ta vám může pěkně vyprázdnit kapsu a udělat ve financích chaos. Za nic tedy zbytečně neutrácejte, jelikož s penězi budete vycházet jen tak tak až do léta. V létě se necháte unést svým partnerem. Pokusíte se mu splnit vše, co mu na očích uvidíte. Každopádně jeho spokojenost přinese radost i vám. Ke konci roku investujte do dovolené třeba na horách, přinese vám nejen oddych a tolik potřebnou energii, ale i pocit pohody a sounáležitosti s vaším protějškem.

Rodina:

Začátkem roku budete s někým z rodiny soutěžit či bojovat, pak přijde událost, která vše změní k lepšímu. Nakonec se všemu společně zasmějete a pochopíte, jak malicherné věci jste řešili. Bylo by dobré si s celou rodinou na konci léta vyrazit na výlet.

Vztahy:

Pro nezadané:

Nečekaně se zamilujete a zažijete období plné překvapení a nadšení. Po nějaké době na svém budoucím protějšku najdete pár chyb, které vám moc vyhovovat nebudou. Je možné, že partner k vám nebude úplně upřímný, což se vám samozřejmě nebude líbit. Záleží jen na vás, jak hodně se budete cítit zklamaní a zda to překonáte.

Pro zadané:

Pokud se snažíte o miminko, nejlepším obdobím je začátek roku 2018. Myslete v tomto roce především na upřímnost, která bude velmi důležitá. Jinak se začnete s partnerem od sebe vzdalovat. Je čas, abyste se k sobě chovali s úctou a čestně, jen tak může váš vztah fungovat. Důvěra a upřímnost jsou základními stavebními kameny vašeho vztahu pro rok 2018.

Hana Tylečková

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2502634
DnesDnes139
VčeraVčera748
Tento týdenTento týden886
Tento měsícTento měsíc13980

Partnerské weby

apartman banner