Váhy

Jak se budete cítit v roce 2018:

Začátkem roku budete mít touhu starat se o svého zvířecího mazlíčka. Pokud jej nemáte, tak si pravděpodobně nějakého pořídíte. Čeká vás celkem hodně práce, takže nebudete vědět kam dřív skočit. Více se soustředíte na úklid domova, což může

mít prapůvod ve vaší touze „uklidit“ si v duši. Na jaře budete mít pocit svázaných rukou. Nic nebude podle vašich představ. V létě dostanete chuť všechno předělávat, opravovat, rekonstruovat nebo přímo stavět. Probudí se ve vás euforie změn. Začátkem podzimu vás čekají návaly výbušnosti a vzteku. Zbytečně se možná začnete chovat zbrkle, dávejte pozor, ať nic neuspěcháte, abyste později nelitovali některých kroků. Obzvláště těch, které se týkají podepisování smluv. Konec roku bude ale harmonický, v mnoha směrech se vám uleví.

Finance a jak s nimi nakládat:

Pokud jste nezaměstnaní, tak v první polovině roku budete jen těžko hledat novou práci. Zaměstnané Váhy zase nebude jejich práce příliš bavit. Možná nastal čas na změnu. Mnozí budou zvažovat pořízení nového vozu, nejlepším obdobím pro to bude první třetina roku. Nenechte si ujít plesovou sezónu, zábava vás rozptýlí a přijdete na jiné myšlenky. Polovina roku je obdobím, kdy budete investovat do domácnosti. V létě řádně zabezpečte svůj dům či byt, mohou přijít nějaké nečekané potíže spojené s přírodními živly. Abyste pak nemuseli sahat do finančních rezerv. Podzim je ve znamení dárků a potěšení – vašeho i vašich blízkých. Pořiďte si něco, po čem už dlouho toužíte. V zimě mohou přijít nějaké finanční překážky, proto se příliš neupínejte na dovolenou třeba někde na horách.

Rodina:

Nejlepší období pro setkání s rodinou a blízkými je hned začátkem roku, později pak v létě. Budete řešit nějaké záležitosti z minulosti, možná obdržíte i nepříjemné zprávy. Snažte se jimi příliš nezaobírat.

Vztahy:

Pro nezadané:

V první třetině roku vás čekají velké a příjemné změny. Poblíž vás se pohybuje člověk, kterému nejste lhostejní. To se projeví v příjemných a milých dárcích, vy budete šťastní a zažijete plno radosti. Ve druhé třetině roku přijdou na řadu schůzky spojené s návštěvami restaurací. Vše nemusí jít úplně hladce, ale takové už vztahy jsou. V závěru roku mohou přijít komplikace, něco se tzv. zadrhne. Snažte se být vždy upřímní a čestní.

Pro zadané:

V partnerství očekávejte velké zlepšení. Váš partner pro vás udělá vše, na co si vzpomenete. Zažijete mnoho krásných chvil a radosti. Později pravděpodobně přijde situace, která vás zamrzí, ale bude záležet jen na vás, jak ji budete řešit. Nejlepší je být nad věcí. Ve druhé polovině roku byste měli načerpat pozitivní energii v přírodě, při výletech. Jinak to ve vztahu může trošku zaskřípat. Ale co se škádlívá, to se rádo mívá, říká přísloví. Konec roku prožijete v příjemném prostředí.

Hana Tylečková

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2733638
DnesDnes93
VčeraVčera560
Tento týdenTento týden1788
Tento měsícTento měsíc2246

Partnerské weby

apartman banner