Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nyní se vám nejspíš nedostane takové podpory okolí, jakou byste potřebovali. Zbytečně nedumejte proč, raději se koncentrujte. Zvláště v polovině týdne totiž můžete

více chybovat, hrozí potíže.

 

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Co se lásky týká, současné konstelace vás varují - na „zakázané ovoce“ si raději nechte zajít chuť. Držte se domácího krbu. Nehazardujte ani se svým zdravím, dodržujte doporučení lékaře.

 

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Ačkoli by vám mělo být štěstí nakloněno, lehkovážně na něj nespoléhejte. Příznivých okolností lze využít jak v rámci kariéry, tak v souvislosti se vztahy. Ale snažte se zohlednit zájmy okolí.

 

Rak (22. 6. – 22. 7.)

I drobná slovní přestřelka může nyní přerůst v hádku. Jakékoli debaty a diskuze budou předzvěstí konfliktů, držte se proto raději zpátky. Své názory a myšlenky veřejně moc neventilujte.

 

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Vaše reakce mohou být nyní trochu pomalejší. Udržujte si však nadhled a nenechte se vyprovokovat poznámkami z okolí. Víte dobře, že co se vleče, neuteče a kdo si počká, ten se dočká.

 

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Pravděpodobně se budete hůře vyrovnávat s projevy nedostatku taktu a ohleduplnosti. Nepodléhejte však nervozitě, snažte se kolem sebe šířit klid a harmonii. Konec týdne může přinést změny.

 

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Trápily vás v poslední době zdravotní potíže? V tomto ohledu by se situace měla zlepšit. Posilujte však cíleně svou psychiku, ta je zranitelnější. A vyhýbejte se samotě, příliš vám neprospívá.

 

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud potřebujete najít zaměstnání, budujete si kariéru, zapomeňte na milostné spády a koukejte se soustředit. Měly by se objevit zajímavé příležitosti, které si však žádají vaše plné nasazení.

 

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jestliže využijete něčí slabosti ve svůj prospěch, může vám to na krátký čas pomoci. Jenže později vás to srazí na kolena. Nepočítejte s tím, že by vám nějaká nepravost beztrestně prošla.

 

Kozorožec (22. 12. – 20. 1.)

Bude vás provázet nadhled i zdravé sebevědomí, své zkušenosti a vědomosti dokážete zúročit. Ale než uděláte krok vpřed, ujasněte si cíle a záměry. A planety vám doporučují hlídat si finanční rozpočet!

 

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Měli byste věnovat zvýšenou pozornost především otázkám zdraví a prevence, situaci by neměly podceňovat zejména starší ročníky. Pamatujte na rčení - nemoci nechodí po horách, ale po lidech.

 

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Postavení planet naznačuje, že se vám cosi může podařit díky dobré komunikaci s okolím, spolupráci. Vyhýbejte se tedy zbytečné soutěživosti, ať už se týká partnera nebo třeba kolegy v práci.

Lucia di Moriani

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2733672
DnesDnes127
VčeraVčera560
Tento týdenTento týden1822
Tento měsícTento měsíc2280

Partnerské weby

apartman banner