Beran

Mnozí Berani si v tomto čase zřejmě uvědomí, že pouze síla a vliv na vše nestačí. Chtějí-li něčeho dosáhnout, musí rovněž dobře ovládat diplomacii a takt. A to se v

 poslední době příliš nesnoubilo s jejich vystupováním. Hvězdy doporučují větší pokoru k vyšším energiím, k životu. To souvisí také se směrem, kterým byste se měli vydat, protože již delší dobu jaksi přešlapujete na místě. Oprostěte se od minulosti, zapomeňte na staré křivdy, které stejně nelze vzít zpět, a využijte svých dobrých vlastností pro naplnění všech vizí.

 

Býk

Pravděpodobně se budete muset více zabývat záležitostmi, které se týkají vašich osobních a partnerských vztahů. Nepůjde sice o nic závažného, ale dejte si pozor na pomluvy lidí, kteří vám závidí vaši pohodu. Jen vy sice víte, jak se situace ve skutečnosti opravdu má, ale to nikomu nevysvětlíte. Nechte klevety, aby si žily svým vlastním životem, jen byste si přidělávali vrásky na čele, jak se říká. Pomluvy dříve nebo později ustanou, neboť se na pořad dne dostane někdo jiný.

 

 

Blíženci

Měli byste zapřemýšlet nad tím, zda netrávíte prací příliš mnoho času. Život je přece i o radovánkách a užívání si pohodových chvil v okruhu příjemných lidí. Vaše rodina by také potřebovala trochu odreagování, možná jste ji v poslední době zanedbávali více, než je zdrávo. Udělejte si tedy pěkný výlet nebo se společně vrhněte na nové aktivity. A neohlížejte se při tom na to, kolik to bude stát. Tím se nemusíte rozhodně zabývat, neboť jsou věci, které se penězi měřit nedají. A šťastné chvilky s blízkými k nim patří.

 

 

Rak

Dejte teď na pořekadlo – co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra. Znamená to, že byste měli napnout síly a dotáhnout do konce rozběhnuté aktivity. Jinak může hrozit, že dobře rozjeté plány zmizí v nenávratnu jako voda v bystřině. A vaše vynaložená práce by pak přišla vniveč. Pokud máte pocit, že to nemůžete zvládnout a chybí vám síly, dobijte energii v přírodě nebo při aktivitách, které vás dokáží rozptýlit a zvednou vám náladu. Dostatek spánku je pro celkovou regeneraci organismu také důležitý.

 

Lev

Dokážete se celkem dobře vyrovnat se všemi změnami, které s sebou tyto dny přinesou. A může jít o poměrně náročné období, i když to tak zprvu vypadat nebude. V žádném případě nepropadejte panice, jen s chladnou hlavou dokážete vyřešit nějaké případné překvapení. Věřte svému bystrému úsudku i schopnosti logicky odvodit správné závěry a uvidíte, že to nakonec nebude žádné výrazné zemětřesení ve vašem zaběhlém každodenním rytmu. Andělské ochránce máte na své straně, buďte tedy optimisty.

 

Panna

Věnujte pozornost svému zdraví, které jste v uplynulém období poněkud zanedbávali. Zvyšte příjem vitaminů a odlehčete stravu. Vyhněte se tučným a kořeněným jídlům, pijte pravidelně bylinné čaje, omezte alkohol a pokud kouříte, snižte počet cigaret. Tato doporučení, která vám vaši andělští ochránci dávají, mají svůj důvod. Jinak velice brzo pocítíte zvýšenou únavu z přetěžování organismu, později by se mohly dostavit i nějaké zdravotní obtíže. A přitom je to tak jednoduché – nechovat se ke svému tělu macešsky.

 

Váhy

Buďte tolerantnější, měli byste poněkud slevit ze svých nároků, které kladete na okolí. Ne vždy je možné splnit vaše požadavky a úkoly do posledního detailu, občas zaúřaduje i vyšší moc nebo náhoda, vesmírná energie. Zapátrejte v paměti a uvědomte si, že ani vy nejste úplně dokonalí. Navíc by život nebyl tak pestrý a zábavný, kdyby vše vycházelo podle přesně daného schématu. Více se uvolněte, bavte se, navštěvujte častěji přátele a rodinu. Kdy jste byli naposledy na nějaké společenské akci?

 

Štír

Očekávejte nějaké dobré zprávy, které budou výsledkem předchozích snah o zlepšení vaší finanční situace. Spolehnout se nyní můžete na své blízké, kteří přesně vědí, co je potřeba udělat. Odměňte je pohodou u rodinného krbu nebo milým překvapením a nečekejte za to slova díků. Proč také? Vždyť jednou z nejúžasnějších věcí je rozdávat lásku a radost. Uvidíte, jak pozitivní energii vám to přinese, když budete dělat věci nezištně a bez nároků na odměnu. Nyní platí – kdo rychle dává, dvakrát dává.

 

Střelec

Nastal čas vhodný k tomu, abyste začali řešit povinnosti a úkoly, které jste dosud z nejrůznějších důvodů odkládali. Jenom tak se vyhnete zbytečným komplikacím a bezesným nocím. Pamatujte, že posouvat nevyhnutelné nejde věčně. Obecně vám nyní prospěje, budete-li důvěřovat svým schopnostem a hledět do budoucnosti optimisticky. Váš andělský ochránce vám k tomu bude nápomocen. Na co byste si však měli dát pozor, to jsou finance. Zbytečně neutrácejte a nekupujte zboží, které vůbec nepotřebujete.

 

Kozorožec

Nezadané Kozorožce čeká trochu složitější období, kdy se budou rozhodovat, zda mají učinit krok do neznáma. Občas je však třeba zariskovat, aby se některé záležitosti hnuly kupředu. Je nad slunce jasné, že kdo nic nedělá a čeká až mu přijde štěstí samo od sebe naproti, ten se nikdy nemusí dočkat kýženého výsledku. Ať už jde o lásku nebo třeba o dobrou práci. Zbytečně tedy neprotahujte své rozhodnutí, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost. Pro tento stav existuje jedna lidová moudrost – pozdě bycha honit.

 

Vodnář

Nebojte se rozetnout vztahy, jež v poslední době nefungovaly a spíše vás zatěžovaly. Potřebujete prostor k rozletu a ne se zabývat žabomyšími válkami, které nikam nevedou a nic neřeší. Uvidíte, že budete mít najednou spoustu času na důležité věci a aktivity. A navíc se vám uleví. Při argumentaci volte vhodná slova a dejte na hlas srdce, který vás provede případnými nástrahami a kličkami. Ty by na vás totiž mohl někdo mít připravené, aby ve vás probudil pocit provinění. Vy ale nejste nikomu nic dlužni.

 

Ryby

Větší fyzická aktivita by vám v tomto období určitě prospěla. Vyčistíte si hlavu a protáhnete tělo. Navíc bystrou mysl budete potřebovat, protože vás čeká řešení nějakých záležitostí týkajících se financí či výdajů v domácnosti. Nepůjde o nějaké horentní částky, ale i tak by vám mohly starosti spojené s penězi přivodit mnoho bezesných nocí. Určitou prevencí by nyní mohla být kontrola všech dokladů, složenek a účtů, které máte zaplatit. Třeba jste něco nechtíc opomněli. Každopádně vše se dá napravit.

(rox)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2733646
DnesDnes101
VčeraVčera560
Tento týdenTento týden1796
Tento měsícTento měsíc2254

Partnerské weby

apartman banner