Beran – ochranný anděl Gabriel

Je možné, že se dostanete do kolotoče potřeb svých a těch druhých, kdy budete jen těžko hledat rovnováhu, abyste dokázali svůj čas rozdělit na to, co musíte a chcete. Pak bude

potřeba, abyste si určili priority a méně důležité odložili na později. Jinak vás doslova semele vaše vlastní pracovní tempo. Nebojte se tedy včas tzv. zatáhnout za záchrannou brzdu a věnovat se také příjemnějším stránkám života. Můžou to být různé oddychové aktivity nebo relaxace a meditace, jež posílí vaši psychiku.

Býk – ochranný anděl Rafael

Budete-li neustále někomu ustupovat a vycházet vstříc, za nějaký čas zjistíte, že jste přišli o svůj vlastní život. I vy máte své potřeby a zájmy, a na ty vám musí zbýt prostor. Naučte se odmítat to, co vás zatěžuje a stresuje, co vás nenaplňuje. Chce to odvahu a vůli, ale uvidíte, že se vám uleví. A na to, co budou říkat ostatní, nedbejte. Pokuste se také lépe organizovat svůj čas, aby vám zbylo dostatek prostoru pro odpočinek a relaxaci. Jinak se mohou dostavit menší zdravotní obtíže spojené s únavou. A to jak fyzickou, tak psychickou.

Blíženci – ochranný anděl Metatron

Chcete-li skutečně změnit zaběhnutý stereotyp a vydat se za novými zážitky a poznatky, musíte se rozhodnout, kterou ze svých aktivit postavíte na vedlejší kolej, jak se říká. Všechno stihnout nemůžete, a i když si to uvědomujete, zatím se vám do razantních změn příliš nechtělo. Ale věčně je odkládat nemůžete. Nyní je ten správný čas. Nezadaní Blíženci by se neměli stranit společnosti, jinak nebudou mít příležitost k seznámení a poznávání nových lidí. Pozitivní přístup zvýší jejich šance.

Rak – ochranný anděl Michael

Udělejte konečně něco pro své zdraví a naplánujte si dovolenou. Ale ne jen na pár dní, pořádnou a se vším všudy. Odjeďte někam do přírody nebo k vodě, vydejte se poznávat nová místa. Je třeba, abyste se opravdu a bez výjimek odstřihli od práce či starostí, které vás zatěžují. Klidně si vypněte mobil a buďte nedostupní. Jen tak poznáte, jak zbytečná je honba za něčím, co vlastně nepotřebujete. Položte si otázku, co vlastně chcete a co je vaší prioritou? Podle odpovědi se pak zařiďte. Je čas na malé bilancování.

Lev – ochranný anděl Uriel

Tím, co se změnit nedá, se nezatěžujte. Spíše myslete na budoucnost, kterou si můžete zařídit podle svých představ. Záleží přece na vás, na tom, co byste opravdu chtěli, co cítíte. Pokud je to už jen únava, není se čemu divit. Stres a hektika se už téměř staly vaším každodenním chlebem, což může přinést jen jediné – zdravotní problémy. Pro jistotu by nebylo od věci absolvovat preventivní prohlídku u lékaře, abyste věděli na čem jste. V případě začínajících obtíží na nic nečekejte a řešte je.

Panna – ochranný anděl Azrael

Sil, odvahy a disciplíny jste měli vždycky dost, tak proč nyní váháte změnit to, co vám nevyhovuje? Co vás brzdí? Pokud se zamyslíte, možná dojdete k závěru, že je to rozum, který vás varuje před případnými neúspěchy nebo komplikacemi. A co takhle srdce? Dejte na něj a vše půjde daleko snáze. Zbytečně ztrácíte čas, jenž by vám v budoucnu mohl scházet. Při svých plánech se nemusíte držet při zemi, neboť máte celkem slušnou představu o tom, co byste chtěli. A navíc máte na své straně andělské ochránce.

Váhy – ochranný anděl Ariel

Láska, láska a zase láska. To bude nyní jediné, nač dokážete myslet. A proč ne? Bez ní je život nudný a i když občas přináší nějaké to trápení, stojí vždycky za to ji hýčkat nebo hledat. Pokud jste nezadaní, vrhněte se s chutí do milostných dobrodružství a nenechte se odradit případnými neúspěchy. Stačí, když se z nich poučíte, neboť o to lépe si uvědomíte, co vlastně chcete a jakého partnera hledáte. Váš andělský ochránce pro vás má radu – dbejte na svůj zevnějšek, ale nesnažte se být někým jiným. Nepřetvařujte se.

Štír – ochranný anděl Vasanta

Přijdou okamžiky, kdy se budete ptát sami sebe, proč jste učinili zrovna tohle rozhodnutí a ne jiné. Odpověď přinese až čas, a tak není nutné se zaobírat filozofováním nad tím, co je minulostí, ale je třeba přijímat to, co život přináší v tuto chvíli. Pokud toto pochopíte, čeká vás úspěch a také štěstí v podobě lásky a životní harmonie. Co se týká financí, počítejte s mírnými výkyvy, ale nebudou nikterak dramatické. Pokud jste si udělali nějakou rezervu, můžete si dovolit mnohé radovánky.

Střelec – ochranný anděl Ull

Nastává ta správná doba k tomu, abyste si splnili nějaké malé tajné přání. Neváhejte a využijte podpory vašich andělských ochránců, kteří vám přivedou do cesty situace a události, jež vás navedou tam, kam je třeba. Nebraňte se i malému dobrodružství, neboť to má za cíl vás odtrhnout od každodenní reality. Prostě se nyní máte nač těšit, můžete si užívat výletů do přírody či poznávání exotiky. A nemusí jít zrovna o nějakou dálku, mnohé zážitky na vás čekají i za humny, jak se říká.

Kozorožec – ochranný anděl Legba

Máte-li pocit, že se vám nedostává energie, na nic nečekejte a změňte styl života. Už příliš dlouho tzv. jedete na plný plyn, a to rozhodně neprospívá ani vaší imunitě ani vašemu duševnímu zdraví. Není to tak složité, jak by se mohlo zdát, stačí se prostě rozhodnout a říci – dost. K srdečním potížím totiž směřujete mílovými kroky. Znamená to také něco udělat se životosprávou a přidat pohyb, třeba v podobě nenáročného cvičení. Uvědomte si, že jen vy můžete něco udělat pro své zdraví. Nikdo jiný.

Vodnář – ochranný anděl Benten

Pohodu a klid najdete hlavně mezi svými blízkými, kteří vás chápou a dokáží vás vždy povzbudit. Zapřemýšlejte, zda by nebylo dobré s nimi trávit více času, a také je náležitě odměnit. A nemusí jít zrovna o luxusní dary, vaše pozornost je pro ně také velmi cenná. Nemůžete jen pracovat, na to je život příliš krátký. Naštěstí si tento fakt už uvědomujete, tedy konejte a nečekejte na nějaké znamení shůry, jak se říká. Podívejte se podrobněji i na to, kde zbytečně vydáváte energii a nevrací se vám.

Ryby – ochranný anděl Sila

Období prázdnin a dovolených přeje navazování nových vztahů, a tak by bylo dobré, kdyby Ryby, které nejsou zadané, vyrazily mezi lidi – na koupaliště, koncerty, sportovní akce. Prostě tam, kde budou mít možnost poznat zajímavého člověka s obdobnými zájmy. Andělští ochránci nabízejí koncem srpna nejednu šanci, ale bude třeba využít jen tu nejperspektivnější, která může v budoucnu přerůst ve vážnější vztah. Ryby by se měly předvést v tom nejlepším světle, ale musí zůstat samy sebou. Úspěch bude pak zaručen.

(rox)

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2505574
DnesDnes43
VčeraVčera590
Tento týdenTento týden3826
Tento měsícTento měsíc16920

Partnerské weby

apartman banner