Máte-li zrzavé vlasy, pak máte i humoru na rozdávání. Tito lidé milují zábavu, nikdy se nechtějí nudit, jsou přímí a mají smysl pro humor. Někdy ale mohou věci příliš dramatizovat. A i přes to všechno bývají plaší a mají strach z odmítnutí.

Kudrnaté

vlasy značí dobré srdce. Ženy s kudrnatými vlasy bývají štědré a často všechno, co dělají, dělají rychleji než ostatní. "Mají v sobě oheň",  který v životě využívají. Jsou velmi vášnivé a také bývají dobrými vůdci. Vášeň ale někdy může vést až k agresivitě.

Vlnité vlasy znamenají kreativitu. Ženy s vlnitými vlasy mají spoustu energie, jsou emocionální a jejich city jsou snadno zranitelné. Někdy také nerady o věcech mluví a raději mlčí. Často potřebují být o samotě, protože svoboda je pro ně velmi důležitá. O to víc jsou potom kreativní.

Husté vlasy rovná se moc. Lidé s hustými vlasy jsou předurčeni k tomu, aby ovládali druhé, a většinou se jim to velmi dobře daří. Bývají také tvrdohlaví, na druhou stranu někdy nemají tolik chuti do sexu.

Nosíte středně dlouhé vlasy? Uvažujete logicky. Ženy, které nosí polodlouhé vlasy, tedy někam těsně pod ramena a s úpravou si příliš hlavu nelámou, bývají velkými mysliteli a navíc přemýšlí logicky. Jsou také velmi empatické, cílevědomé a někdy i soutěživé.

Máte-li velmi krátké vlasy, nechcete cokoli řešit. Ženy s krátkými vlasy a střihem velmi jednoduchým na úpravu prý nerady cokoli řeší. Nejen praktické věci v životě, ale nechtějí se zabývat ani svými pocity.

Složitý drdol nosí hysterky. Čím složitější je váš účes, tím více sebekritická jste. Složité drdoly tedy značí nízké sebevědomí a ženy, které je nosí, často všechno dramatizují.

Asymetrické střihy slibují zábavu. Asymetrické a nekonvenční střihy o své nositelce říkají, že je zábavná.

Vlasy stažené do vysokého culíku značí cílevědomost. Pokud nosíte vlasy uhlazené u hlavy a stažené do vysokého culíku, pak jste cílevědomá, soutěživá a jdete si za svým.

Nosíte cop? Na druhé lidi myslíte více než na sebe. Jestli vlasy moc neřešíte, a místo abyste si zašla ke kadeřnici, raději nosíte vlasy v copu, znamená to, že potřeby druhých jsou pro vás důležitější než vaše vlastní.

Pěšinka uprostřed hlavy. Vaše pěšinka na hlavě vám jasně určuje životní cestu. Jste zaujati tím, co milujete, ale striktně svou lásku rozdělujete mezi milované osoby a práci. Uvědomujete si svou přitažlivost a dokážete ji dokonale využít.

Chlapecký účes na ženě. Nosíte-li chlapecký účes, jste praktická a máte ráda poslední slovo. Jste tak trochu mystické stvoření se silnou vůlí a energií. Dokážete být svůdná, ovšem nechybí vám ani prvek agresivity.        

(nag)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2502713
DnesDnes218
VčeraVčera748
Tento týdenTento týden965
Tento měsícTento měsíc14059

Partnerské weby

apartman banner